دوستان مراسم ویژه به ساقه در ماه اوت مگر coronavirus موج دوم Marta Kauffman می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برنامه ریزی دوستان مراسم است به فیلم در ماه اوت محرومیت موج دوم در این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سری co-creator Marta Kauffman.

برنامه اعلام کرد در ماه فوریه در اصل قرار بود در دسترس برای راه اندازی HBO Max, اما صنعت گسترده آتن با توجه به همه گیر باید تاخیر در انتشار آن است.

در حال حاضر که کشورهای در حال شروع به بازگشایی Kauffman گفت: بسته بندی وجود دارد امیدوارم که به ویژه می تواند در تابستان اتفاق می افتد.

“ما امیدواریم که قادر به شلیک در ماه اوت اگر همه چیز خوب است و هیچ اوایل موج دوم و استودیو باز است,” او گفت:.

این طرح در ماه فوریه بود که فیلم این برنامه در اصل دوستان مرحله صدا در استودیو برادران وارنر بسیاری در Burbank, California.

با توجه به Kauffman این تیم پشت های ویژه هنوز هم به دنبال این حقیقت می پیوندند.

“اگر همه چیز در جای خود و ما را در درک همه پروتکل ها و ما هنوز هم می توانید یک نمایش خوب ما خواهید بود با تیراندازی آن را برخی از زمان اواسط تا اواخر ماه اوت گفت:” این سایت.

این unscripted ویژه خواهد شد از ویژگی های جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, دیوید شویمر, Matt LeBlanc و Matthew Perry.

این اولین باری خواهد بود که تمام شش ستاره ها پیوست در مقابل دوربین. بخشی از مراسم اتفاق افتاده است در سال 2016 بدون پری.

یکی از تولید کننده اجرایی خاص است که قبلا به طعنه امکان شکرگزاری انتشار برای برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید