عجایب از طبیعت جیمز اندرسون می شود دمار از شرایط در کریکت را coronavirus عصر

در یک ورزش است که revels در pedantry بازگشت از تست کریکت در روز چهارشنبه ارائه یک معما برای مدافعان کتاب رکورد.

مقررات جدید از جمله منع استفاده از بزاق بر روی توپ اضافی DRS بررسی و Covid-19 تعویض خواهد بود در این بازی برای اولین بار هنگامی که انگلستان بازی غرب هند در Ageas کاسه شروع در روز چهارشنبه.

همه این تغییرات لازم را برای احیا و زنده ماندن بازی. اما آنها در حال تغییر است که تغییر چگونه آن را ایفا کرده است. برای تمام ورزش بازگشت در یک coronavirus جهان چند را مجبور به سازش آن اصول کاملا مانند کریکت.

وجود خواهد داشت یک وسوسه به ستاره این مسابقات با توجه ماهیت موقت مقررات جدید. کریکت را به آنچه در آن یک بار بود اما بین المللی, کلاه اجرا می شود و درها خواهد بود تعلق خواهد شد و انباشته موجود بر روی آمار. آن را بدون زحمت واقعی در طرح بزرگ از چیزهایی است, اما آن را به بسیاری از بیش از شما فکر می کنم.

هر دو غرب هند و انگلستان خواهد شد که بازیکنان که شروع حرفه خود در این مدت موقت; دیگران ممکن است پیدا کردن حرفه خود را که در آن است. اما وجود خواهد داشت بسیاری از پل قبل و بعد از coronavirus و سالخورده بر این اساس نه تنها با وقفه اما این تصور بسیار از outlasting جهانی همه گیر. برای James Anderson, آن است که دیگر عصر به طول.

کریکت اتحادش را تغییر مراتب از 38 ساله ساخته شده خود را در اولین حضور بین المللی در سال 2003. در طول ماراتن سفر با انگلستان بازی خود را دستخوش یک سری از چهره آسانسور از جمله تشکیل سه فرمت های جدید. یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن است که او یکی از معدود بازیکنان فعال از خارج از پاکستان و زیمبابوه به بازی در هر دو کشور.

خاکستری که در حال حاضر ادعا می کنند از طرف اندرسون را تنها در خدمت به تداوم این معنا است که او برخی از سازمان ملل متحد پیری دکتر که نوع – یک استاد به ظاهر ارگاسم صنایع دستی که وجود داشته است فراتر از ابدیت از همسالان خود.

شما نمی توانید به 16 کوتاه از 600 تست درها بدون اینکه لعنتی خوب است. اما نه شما این شانس را به بازی 151 آزمون به عنوان سریع بدون اینکه قادر به ترکیب لاغر اندام و قاب براق با یک موسسه در انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) که منابع در پشت صحنه به سمت کنترل زندگی متغیر است. و به عنوان اندرسون کنه خاموش یکی دیگر از کلاه و یک سال دیگر به عنوان کشور خود بزرگترین افسانه همچنان به رشد به دلیل رمز و راز dims.

از مراحل اولیه اندرسون شده است نسبتا خودکفا. او قادر به بازگشت به او را پس از عمل به خوبی معنی انگلستان مربیان تغییر آن پس از او پشت سر هم بر روی صحنه – یک تغییر است که می تواند از خط خارج تمام زندگی خود را. او در بازگشت به چه کار می کرد در اوایل پایین بود به درک چگونه بدن خود را وحشیانه ای بهتر از هر کسی. آنها حمایت او.

او بیشتر زحمت کش گذشت زمان, نشانه گرفتن از دیگران مانند زهیر خان و محمد آصف به شکل از چگونه به کاسه خارج از انگلستان است. او تسلط معکوس نوسان و تلو تلو خوردن درز تحویل همه سال 2010 است. دهه پس دیده است Anderson میانگین 28.58 با اقتصاد نرخ 2.67 دور از خانه.

جیمز اندرسون کاسه به جو Denly در انگلستان intra-تیم ملی تمرین بازی (گتی ایماژ)

اما به عنوان او تسلط هنر و صنعت خود را به اکسل در این زمینه بانک مرکزی باید با تسلط به علم پشت گرفتن او در آن است. “اگر شما نگاه کنید وقتی که او شروع به جایی که او در حال حاضر اطلاعات در اطراف نه فقط تناسب اندام اما عوارض کریکت خود را افزایش کاریی می گوید:” فیل اسکات بانک مرکزی اروپا قدرت و تهویه مربی است که کار با اندرسون از سال 2012 زمانی که او پیوست Lancashire. مقیاس بسیار عمیق.

در یک فیزیولوژیکی سطح شده است وجود دارد هرگز یک درک بهتر از افراد – یا در واقع نقاط دورافتاده که اندرسون یکی است. سریع کاسه تمایل به قرار دادن بین پنج تا نه برابر وزن بدن خود را از طریق خود جلو پا در چین – یک مفهوم به سختی درک زمانی که اندرسون ساخت علامت خود را در صحنه جهانی در سال 2003 جام جهانی. خود را “بار ضربه” است که بین چهار و پنج در است که اندازه گیری در حالی که علامت چوب به عنوان مثال نزدیک به نه.

در سال های اخیر بانک مرکزی اروپا نیز نمیفهمد که bowlers سریع سوختگی بیش از 4000 کالری در روز زمانی که آنها کاسه 20 اور و که آنها می تواند پوشش تا آنجا که 55 کیلومتر در سراسر یک مسابقه تست که چه اندرسون را در بریدگتون در برابر غرب هند در شروع 2019.

هر متر و کالری است بنابراین به خود اختصاص داده است. بنابراین به عنوان به زودی به عنوان او قدم به میدان اندرسون است که دست بالا و کربوهیدرات پروتئین لرزش. در عرض دو ساعت از یک روز بازی او غذا مناسب. او سپس قفل خود را به خواب به همان اندازه که ممکن است و سپس صبحانه یکی دیگر از کربوهیدرات-پروتئین سنگین-بر اساس وعده غذایی. این همه نه چندان دور از عمل از عنوان کردن به نوار کسل کننده درد به عنوان پرتاب کنندگان را برای نسل های قبل از خود اندرسون ورود.

زمان بین آزمون فقط به عنوان متناسب با کار با حداکثر سرعت دویدن از وزن و تعداد دقیق اور به نگه داشتن او را تیک تاک بیش از. حتی اندرسون سرگرمی در حال حاضر اریب به سمت کریکت بسیار هدفمند شیوه ای.

در سال 2016 به عنوان بانک مرکزی اروپا مشغول به کار بودند در بن استوکس بازگشت مناسب از یک گوساله فشار آنها کار می کرد او نیاز به پوشش حدود 10 کیلومتر در سرعت راه رفتن برای آماده سازی خود گوساله برای برخی از sprints بعد در همان روز. استوکس خود آمد تا با ایده گلف و بنابراین اسکات در ظرفیت رسمی همراه همه طفیلی در سراسر دوره و سپس به تماشای او را به عنوان خود را به اتمام sprints. آن استفاده شده است به عنوان بخشی از آماده سازی تا کنون پس نه فقط برای کمک به آسیب بازیابی, اما به عنوان یک راه برای کمک به بازیکنان ایجاد تحمل به سادگی بر روی پای خود را برای ساعت ها در پایان به عنوان آنها را در این زمینه انجام دهد.

وجود دارد دو منظوره وقتی که می آید به اندرسون آن را به عنوان کمک می کند تا به بالا تا او را ورزشکاری. در حال کنده از باشگاه کریکت در حالی که بازی برای رئال در 18 به معنای بازی کردن بازی های ورزشی مانند فوتبال و تا زمانی که در اواخر دوران نوجوانی خود را. بنابراین او ریشه دوانده حرکات بیشتر انعطاف پذیر از این رو که چرا او چنین خوب fielder. “اگر او به ما تبدیل شده و فردا گفت که او خواهد بود تا گلف به ادامه حرفه خود من قطعا می خواهم بگویم او را به تجدید نظر می گوید:” اسکات.

در که در چند هفته گذشته در Ageas کاسه شده اند و به خوبی می تواند برای اندرسون. بدنسازی کار و 24 اور علامت با مجاور زمین گلف قرار داده به خوبی استفاده کنید با تشکر از ایستادگی در کاپیتان بن استوکس که رزرو کردن پنج توپ را روی گوه بار هر روز با یک تکه از پول خود را. کسانی که مایل به بازی دست بیش از 30 پوند پاپ به بازی.

حتی قبل از ورود به حباب اندرسون هرگز در زمان حال مانند این که در آن او بازی کرده است و در شش ماه و هنوز به طور کامل بازی مناسب برای چهار پس از دوره نقاهت بعد از یک دنده آسیب پایدار در اولین آزمون سال 2020 زمانی که هفت مسابقه-تعریف درها در مقابل آفریقای جنوبی در کیپ تاون است.

“او نمی توانست شش ماه هر سال می گوید:” اسکات. “زیرا که در آن ما با او هستند و چگونه او را به طور مداوم بولینگ و تیک تاک و با برنامه های ما از آن بی سابقه است. اما با آسیب دیدگی خود را به طور کامل rehabbed او رفت و به مستند 100 درصد بازی مناسب است. که به معنای با بدنسازی مجموعه در خانه او شده است قادر به رسیدن به بهترین هوازی سطوح برای سال.”

یکی از چیزهایی که بانک مرکزی اروپا نمی تواند محاسبه که چگونه بسیاری از سال ها آزمون و یا درهای این دوره را خریداری اندرسون. و این امر می تواند ساده و بی تکلف به تامل ضرر چنین وقفه می تواند در یک بدن نزدیک 40.

اما به عنوان او عازم خود 18th, آزمون تابستان روشن است تیغ تیز تراز است که به سادگی نمی پروری به یک عمل است که هنوز هم در سمت چپ آن است. اندرسون به عنوان عجایب از طبیعت او به عنوان یک دمدمی مزاجی از شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید