فرانک لمپارد به چلسی هیچ حاشیه برای خطا به عنوان جستجو برای فرمول برنده همچنان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چلسی هیچ حاشیه برای خطا در تلاش خود را برای بالا چهار نقطه. فرانک لمپارد تیم صورت کریستال پالاس در نیوکمپ امشب دانستن است که آنها نمی توانیم به رها کردن نقاط.

منچستر یونایتد را جمع آوری کرده اند شتاب از لیگ برتر را راه اندازی مجدد و در حال حاضر فقط دو امتیاز پشت سر این باشگاه لندن.

ایران را به نظر می رسد راحت تر اجرا در. این مهم است برای لمپارد که طرف ادعا می کنند حداکثر امتیاز در سه بازی در طول هشت روز برای حفظ جایگاه چهارم در جدول.

کاخ امشب و نوریچ سیتی در خانه در زمان یک هفته باید ساده برنده اما شفیلد یونایتد دور در روز شنبه ارائه خواهد شد یک آزمایش واقعی است.

آن شده است یک مبارزه خوب برای لمپارد. بسیاری از تیم بیش از حد انتظارات و رشد در قد و قامت بیش از گذشته 11 ماه.

مسیحی Pulisic توسعه داده است به یک تهدید واقعی برای دفاع. در پیروزی 3-0 بیش از واتفورد روز شنبه خود را در حال اجرا بر روی توپ کشیده دفاع از شکل. 21-سال تولید پنالتی که به چلسی دو گل کوسن و کاسته اعصاب خود را در پیروزی 3-0 اما تاثیر او بود گسترده تر. Pulisic مداوم تهدید.

لمپارد خوشحال است با جناح پیشرفت. زمانی که Pulisic امضا از بوروسیا دورتموند برای £57.6 میلیون وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او می تواند انطباق با فیزیکی از لیگ برتر است. واتفورد شد ناهموار و آزمایش Pulisic سختی اما او را از طریق با سهولت.

لمپارد می خواهد بیشتر بهبود در اهداف و کمک دسته ها اما این بخش از بازی است که می تواند کار بر روی زمین آموزش.

بار وجود دارد که Pulisic نگه می دارد و سر خود را پایین بیش از حد طولانی در طول یک دریبل اما روشن است که مخالفت با دفاع ترس خود را مخل حضور.

تیمی بهره مندی از فضای جناح تولید می کند. با Reece جیمز یورش پایین مخالف بال چلسی کشش پشت خط. کاخ هافبک نیاز به نظم امشب برای جلوگیری از بیش از اجرا.

ماسون کوه چلسی (PA)

راس بارکلی و ماسون کوه هر دو دارای مقدار زیادی از توانایی.

در برابر واتفورد آنها نشسته بیش از حد عمیق در نیمه اول و نه امکان استفاده کامل از ویرانی ناشی از Pulisic. زمانی که Barkley در بازه زمانی نسبت به لبه محوطه جریمه او یک تهدید. در هدف باز او کنترل خوبی کارگردانی شده اما به ظاهر overhit عبور از کوه چرخید و dinked در یک توپ باهوش به آرسنال به نمره.

که Barkley در یک تصویر لحظهای. او یک بازیکن که توانایی می درخشد را از طریق زمانی که او در او بیشتر غریزی است. در اورتون او توسعه داده است شهرت برای ساخت تصمیم گیری های بد بر روی توپ. او بیش از حد زمان و او را overthink واکنش خود را. آسیب دیدگی او در زمان هدف در روز شنبه نشان داد همان توانایی طبیعی حفر توپ را با پای راست خود را قبل از شلاق آن را به خالص با چپ خود را.

لمپارد یکی از لیگ های بزرگ گلزن هافبک. توانایی های خود را به وارد در جعبه در سمت راست لحظه با باهوش اجرا شد مشخصه هوشمند فوتبالیست.

Barkley بیشتر در مشترک با لمپارد را رقیب بزرگ, استیون جرارد, اما اگر مدیر می توانید پیدا کردن یک راه برای گرفتن این هافبک به مناطق که در آن غریزه طول می کشد بیش از 26 سال می تواند نقش مهمی برای باشگاه و کشور و ارائه یک فویل برای کوه را با دقت عبور.

Declan برنج است می خواستم با چلسی (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

چلسی کمتر مطمئن باشید در پشت.

لمپارد علاقه زیادی به آوردن Declan برنج از وستهام و نظافت او را به عنوان یک مرکز بازگشت و از آن آسان است ببینید که چرا است. Kurt Zouma را موضعی حس است که گاهی اوقات در بر داشت که مایل است. Zouma و آندریاس کریستنسن عدم اعتماد به نفس در اختیار داشتن.

در اوایل بازی برابر واتفورد کریستنسن آمد بسیار نزدیک به حال محرومان در خود منطقه که موضوع را به یک سنگین را فشار دهید. اواز یا موسیقی دو نفری عدم اقتدار در هوا خواهد شد و تست شده توسط کاخ امشب و شفیلد یونایتد در روز شنبه.

احساس وجود دارد که چلسی آسیب پذیر هستند و به ضد حمله. واتفورد رو پشت سر جیمز در تعدادی از موارد اما آیا کیفیت و یا اعتقاد به بهره برداری از فضا.

N’Golo Kante تحرک کمک می کند تا چلسی در این شرایط اما خارج از نفع Georgie است ایده آل مناسب برای پوشش سریع می شکند. لمپارد خواهد بود به امید Kante بهبود از مصدومیت همسترینگ در زمان برای سفر به Bramall خط.

فرانک لمپارد تبریک Ross Barkley پس از تمام وقت (گتی)

چلسی ساخته شده همه چیز سخت خود را با از دست دادن به وستهام در هفته گذشته و این تیم هنوز یک کار در حال پیشرفت است اما وجود نشانه های مثبت در سراسر زمین است.

این خریدهای از تیمو ورنر و حکیم Ziyech اضافه کردن به لمپارد ثروت از حمله گزینه برای فصل آینده اما 42 ساله نیاز به تقویت خط.

پنجم جای ممکن از کسب لیگ قهرمانان اگر منچستر سیتی دو سال ممنوعیت توسط یوفا تایید کرد اما لمپارد را نمی خواهید را به هر گونه شانس.

او می داند که بهبود جدی نیاز است اگر این باشگاه به رقابت با لیورپول و سیتی. چلسی با پیشرفت روبرو شده اند.

هفته آینده نشان خواهد داد که تا چه حد آنها آمده اند و این که آیا آنها آماده هستند را به یکی دیگر از جهش رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید