فرانک لمپارد می گوید آن را فقط شروع’ برای ماسون کوه در چلسی بعد از هافبک چشمگیر نهایی-بعد نشان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد معتقد است که ماسون کوه ضربه آزاد روش نشانه انگلستان هافبک درست کلاس.

تیم لمپارد مورد ستایش قرار داد Mount برای دستیابی به موفقیت در مبارزات انتخاباتی که در آن او رکورد جدید در استمفورد بریج و همچنین فشارهای بین المللی فوتبال است.

21 ساله تبدیل به چلسی اولین فارغ التحصیل آکادمی به بیش از 50 حضور در اولین فصل ارشد و تست خوب کمپین با یک مجموعه ای خیره کننده-قطعه هدف در برابر گرگ ها در روز یکشنبه.

کوه چاک دار یک اینچ-کامل رایگان و پا زدن و teed تا آرسنال در استمفورد بریج به عنوان Blues دیدم گرگ 2-0 به کتاب جای خود را در مدت بعدی در لیگ.

پورتسموث-هافبک متولد در حال حاضر یکی از لمپارد را مورد اعتماد ترین حمله lieutenants فقط یک سال به ارشد بلوز حرفه ای اما Stamford Bridge مربی اصرار کوه را فقط نگه می دارد بهتر است.

“او قطعا بهتر است چرا که او خیلی جوان است” گفت: لمپارد. “هنگامی که یک بازیکن می آید و نقش خود را در دستیابی به موفقیت در سال است و به طور مداوم در این تیم گاهی اوقات مردم آنها را درمان به عنوان اگر آنها مسن تر از آنها هستند. اما او هنوز جوان است.

“شما را دیدم روش خود را از روی ضربه آزاد. او یک تکنیک خاص و تنها بازیکنان بالا می توانید با ضربه زدن به توپ است که راه. او در تمام طول بازی برای این فصل درخشان بوده است. کار خود را با اخلاق و آموزش روزانه درخشان است.

“او در حال حاضر کمک مقدار زیادی اما او نیز خیلی بهتر شده است. این فقط آغاز برای میسون در چلسی.”

چلسی چهارم-پایان محل کلاه آشفته اما در نهایت مثبت ازدواج در لیگ برتر برای هافبک سابق مورد علاقه Lampard. متافوتبال-هافبک انگلستان است هدایت چلسی را از طریق انتقال آنها ممنوعیت خون میزبان جوانان و در حال حاضر نیز با راه اندازی یک پیراهن وصله پینه کردن جلوتر از مدت است.

کوه و خارج از غرفه به عنوان موفق ترین از لمپارد جوان اسلحه و هافبک خود اعتراف کرد او خوشحال بود با اولین ضربه آزاد گل چلسی.

او گفت: باشگاه, وب سایت رسمی: “من منتظرش بوده ام در کل فصل برای قرار دادن یک ضربه آزاد در! این مورد هم یکی در رفت. من بسیار از آن راضی است. من همیشه در تلاش برای رسیدن به آن هدف است.

“و سپس گل دوم درست قبل از نیمه وقت, آن را واقعا به ما کمک کرد تا به نیمه دوم.

“ما کار بر روی ضربات آزاد بسیار زیادی است. اگر شما می خواهید به نمره به اهداف می خواهید به نمره ضربات آزاد شما باید برای تمرین. ما آنها را انجام می دهند روز قبل از بازی و من نمره یک! من تا به حال یک روز وحشتناک و من گفت: به Tammy [ابراهیم] من می خواهم آن را ذخیره کنید برای فردا.

“Willian در می ایستد و ما تا به حال کمی خنده برای هر یک از دیگر از آنجا که من همیشه به او گفت::” اجازه بدهید به یکی از اولین.’ اما ما می دانیم که چه کیفیت او در ضربات آزاد. اما من گفتم: من از شما یکی از اولین دفعه بعد!”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>