فرانک لمپارد چلسی اصرار دارد بازیکنان هستند نه مبارزه برای آینده خود

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد گفته خود بازیکنان چلسی در آنها نه مبارزه برای Stamford Bridge آتی آنها به عنوان پیشنهاد به امن فوتبال لیگ قهرمانان.

The Blues boss بستری پس از روز شنبه را جامع 3-0 از دست دادن در شفیلد یونایتد که او “چیزهای زیادی یاد گرفتم” خود را در مورد تیم.

چلسی در حال تعمیرات اساسی خود را در تیم ملی در این تابستان با آژاکس را حکیم Ziyech و RB لایپزیگ تیمو ورنر در حال حاضر در هیئت مدیره برای مدت بعدی در غرب لندن است.

بلوز انتظار می رود برای حفظ فشار برای مطلب استخدام و کلاچ از بازیکنان نیز باید ترک باشگاه – اما لمپارد اصرار او نمی خواهد با استفاده از هر کسی دراز مدت آتی به عنوان انگیزه پیش از دیدار مهم لیگ برتر, برخورد, با, در حال حاضر-تنزل نوریچ.

“در شرایط مبارزه برای حرفه خود هیچ من می خواهم بازیکنان فقط به مبارزه به چلسی بازیکن و برنده شدن در این بازی که در دست گفت:” لمپارد.

“فردا که نوریچ و از آن خواهد شد منچستر یونایتد در آخر هفته.

“بنابراین ما نمی پرش به جلو و هیچ کس نمی باید. بعد از بازی پیش رو تنها یکی است که مسائل در دقیقه است.

“ما در یک مقطع حساس از فصل; نوریچ فردا پس در شرایط لیگ لیورپول و گرگ.

“ما می دانیم که چه چیزی در مقابل ما می دانیم که ما باید از این قابلیت در تیم ملی و تیم چرا که ما نشان داده ایم در این فصل در بسیاری از نقاط مختلف این چیزی است که ما را به مقام سوم و در حال حاضر ما نیاز به پایان کار.”

لستر را شوک 4-1 فاتح در سقوط-مبارزه با بورنموث دست چلسی سریع آتش کردند و پس از چهار سنگین Bramall خط از دست دادن.

دیوید McGoldrick آتش سوزی شفیلد یونایتد در نیمه اول (EPA)

چلسی مبارزه برای بالا و چهار پایان را همچنان در دست خود و سپس با لیورپول و گرگ ها هنوز هم به بازی پس از نورویچ, visit Stamford Bridge در روز سه شنبه.

این تغییر از منچستر سیتی اروپا ممنوعیت توسط دادگاه داوری ورزش (CAS) به معنی تنها لیگ برتر-چهار finishers خواهد شد واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

اما در حالی که مکان پنجم خواهد شد و دیگر توان کافی برای یک صندلی در اروپا بالای جدول بعدی مدت لمپارد اصرار چلسی به سادگی باید به تیز کردن پس از روز شنبه را از دست دادن.

پرسید: اگر حذف در شهرستان بان کی مون می افزاید اضافی فشار لمپارد گفت: “من نمی دانم که ما در حال نشستن سوم; به من گفت: قبل از این در دست ما است.

“من نمی خواهم بازیکنان به فکر شده اند” آه وجود دارد یک مکان فوق العاده معنا است که ما می توانید کمی استراحت بیشتر از آن نمی تواند.

فرانک لمپارد به چالش کشیده است چلسی به مهر و موم بالا چهار پایان برای جلوگیری از هر گونه قهرمان لیگ ناامیدی (ایسنا)

“بنابراین من فکر می کنم این فشار وجود دارد برای رسیدن به لیگ قهرمانان. آن را فقط به پاک کردن در حال حاضر پس از آنچه اتفاق افتاده است این صبح از چه موقعیت هستند. و ما باید به مبارزه برای آن است.

“من واقعا نمی بینید فراتر از بازی در دست است. ما باید چند بازی در حال حاضر ما می دانیم که. ما می خواهیم آنها را به نفع خود و سپس ببینید که اگر آن را می شود ما در لیگ قهرمانان اروپا فوتبال برای فصل آینده است.

“من هرگز سنجاق امید من در آن به عنوان یک اضافی تیم گرفتن یا نه نگرانی ما در مورد خودمان.

“اگر ما برنده بازی به اندازه کافی در حال حاضر ما می توانید به صلاحیت لیگ قهرمانان.”

N’Golo Kante را از دست روز سه شنبه نوریچ برخورد به عنوان او همچنان به نبرد همسترینگ مشکل اما فرانسه هافبک می تواند در عین حال مناسب برای روز یکشنبه نیمه نهایی جام حذفی برابر منچستر یونایتد.

آندریاس کریستنسن آمد در نیمه وقت در شفیلد یونایتد با یک دست کشیدن اما خواهد شد به صورت مناسب قناری.

پرسید که آیا واجد شرایط برای لیگ قهرمانان تاثیر چلسی قدرت چانه زنی در انتقال بازار لمپارد گفت: “این واقعا یک سوال فقط برای من است و آن را فرضی یکی قبل از این رویداد.

“ما به ارمغان آورد یک زن و شوهر از بازیکنان به باشگاه در حال حاضر نشان می دهد که مثبت در مورد که در آن ما می خواهم برای رفتن.

“من می دانم که در آن من می خواهم برای رفتن با تیم ملی اما است که به یک مایع گفتگو با باشگاه است. البته اقتصاد را به آن طوری که ما را به عبور از آن پل می آید.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>