فرانک لمپارد با هدف چلسی برای بستن شکاف به بالا پس از 'دشوار' کار در فصل 'گمنام'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد ابراز غرور و افتخار خود را در چلسی راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا پس از 2-0 برنده بیش از گرگ ها در روز پایانی این 2019/20 لیگ برتر فصل.

بلوز چهارم به پایان رسید در لمپارد اولین فصل در راس و او با اشاره به بهبود دفاعی نشان در روز به عنوان کلید به گرفتن بیش از خط.

اما لمپارد – بود که در یک سریال برنده در روز بازی خود را در باشگاه – متوقف کوتاه بیش از حد جشن و گفت که چلسی باید به هدف بالاتر از صرفا جشن یک-یک به پایان برسد.

"نظم و انضباط از تیم درخشان بود. ما می دانیم که کلین شیت شده اند مسئله اما ما در دفاع از حق پایان گفت:" در آسمان ورزش.

"من واقعا افتخار تیم آنها سخت کار کرده ام که برای این سال است.

"در آن به معنی یک معامله بزرگ اما در چلسی ما باید مراقب باشید در مورد گرفتن بیش از حد هیجان زده با چهار پس از اتمام. ما می دانیم که در آن ما در, ما در امن و چهار صفحه و [شرکت] می تواند به ما نزدیک است که فاصله? لیورپول و منچستر سیتی گرفته اند و آن را به سطح های مختلف.

"ما همیشه می خواهیم اما ما منعکس کننده در لیگ و ما آمده ایم در چهار بالا هنگامی که آن را بسیار رقابتی است."

چلسی به پایان ساخته شده است بیشتر قابل توجه این واقعیت که آنها تا به حال یک انتقالات تابستان گذشته به فروش می رسد و کلید رو به جلو ادن هازارد به رئال مادرید. برای لمپارد که به معنای مقدار زیادی از عدم قطعیت اضافه شده به دشوار طبیعت کار – و به نوبه خود می افزاید: به موفقیت نسبی این فصل است.

"مشکل از کار بود و بسیاری از ناشناختهها. ما نمی تواند انجام دهد هر کسب و کار ما تا به حال به در تکیه می کنند و جوانان ما تا به حال از دست رفته یک بازیکن.

"آنچه ما دیده ایم این است که یک توسعه واقعی بازیکنان روح در گروه. خودم و کارکنان ما می خواهید برای دریافت هر روز بهتر و ما ساخته شده است یک دستاورد کوچک."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب