فسیلی نشان می دهد ماقبل تاریخ تمساح زد که مانند شتر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دیرینه شناسان در کره جنوبی پیدا کرده اند fossilised ردپای که نشان داد یک منقرض شده تمساح که زد مثل شتر.

مطالعه منتشر شده در پنج شنبه گفت که ردپای شد بیش از 110 میلیون سال است.

چون این آهنگ در یک خط راست محققان درک که حیوان دوپا.

گونه های جدید شده است با توجه به نام Batrachopus grandis.

“مردم تمایل به فکر می کنم از تمساح ها به عنوان حیوانات که نمی بسیار است; که آنها فقط کاهل در اطراف در تمام طول روز در سواحل نیل و یا در کنار رودخانه در کاستاریکا گفت:” مارتین Lockley یک نویسنده این مقاله ،

هیچ کس به طور خودکار فکر می کند من تعجب می کنم که این [موجودی] خواهد بود اگر آن را دوپا و اجرا می تواند مانند یک شتر یا یک T. rex”.

وجود موجودی است که بر اساس به طور کامل بر روی فسیلی چاپ که هیچ جسمی همچنان پیدا نشده است.

اما استاد Lockley می گوید که یک حیوان دوپا تنها توضیح.

“ما می توانید ببینید همه رقم همه پشته در پوست – فقط به عنوان اگر شما به دنبال در دست خود را,” او گفت:. “آنها با قرار دادن یک پا در مقابل یکی دیگر از آنها می تواند با تصویب یک آزمون هوشیاری راه رفتن در یک خط مستقیم. و وجود دارد هیچ جلو ردپای.”

استاد Kyung Soo Kim, که همچنین نویسنده این مقاله در کنار جونگ Deock Lim, Seul, Mi Bae و آنتونی Romilio, corroberated استاد Lockley را مشاهده کنید.

این است چگونه عمیق حیوان پاشنه چپ برداشت فسیل.

“ما trackways بسیار باریک به دنبال بیشتر شبیه به یک تمساح تعادل بر روی یک طناب تنگ,” او گفت ، “هنگامی که در ترکیب با فقدان هر دم کشیدن علائم مشخص شد که این موجودات در حال حرکت بودند bipedally.

“آنها در حال حرکت بودند در همان راه به عنوان بسیاری از دایناسورها اما ردپای نمی شد ساخته شده توسط دایناسورها. دایناسورها و پرنده خود را فرزندان راه رفتن روی انگشتان خود را. تمساح راه رفتن بر روی تخت خود را ترک پا پاک کردن پاشنه برداشت مانند انسان انجام دهد.”

به این نتیجه شده است کاملا.

“نگاه در هر ویدئوها از زندگی crocs و چرخش پاهای خود را زمانی که آنها در حال یورتمه رفتن: آن را بیرون نه داخل به سمت وسط trackway. فقط از جهت خود را به نظر می رسد بیشتر شبیه به نوعی از dinosaurian آهنگ ساز به من. اما این که آیا آن یک کروک – متاسفانه ما فقط همین نیست که فسیل استخوان به ما گفت:” استاد فیل منینگ های فسیلی trackway متخصص بود که در بخشی از این گزارش.

یکی ممکن است جایگزین سناریو این است که حیوانات در حال حرکت بودند از طریق آب های کم عمق با استفاده از پاهای عقبی خود.

محققان گفتند که “محتمل” هر چند به این دلیل که حیوانات به نظر می رسید به راه رفتن بر روی کف پای خود را به جای راهنمایی از انگشتان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>