Fortnite معرفی جدید ضد نژاد پرستی و آزار و اذیت اقدامات

بازی حماسه اتحاد برقرار اقدامات جدید برای کمک به مبارزه با نژاد پرستی و آزار و اذیت در آمار چند نفره بازی Fortnite.

پس از بارگذاری بازی محبوب Battle Royale بازیکنان استقبال خواهد شد با یک پیام است که می خواند: “اگر شما روبرو می شوند نژادپرستی و نفرت در Fortnite نسبت به خودتان و یا دیگران باز کردن منو و رفتن به ‘گزارش/بازخورد” و سپس ارسال یک بازیکن گزارش با ‘آزار و اذیت: با استفاده از زبان نامناسب” به عنوان دلیل.”

این بازی همچنین اضافه شده یک دکمه بر روی چلپ چلوپ تصویر صفحه ای که هدایت بازیکنان نسبت به یک سایت که در آن آنها می توانند شکایت در مورد نفرت, فعالیت, آزار و اذیت یا سوء استفاده توسط دیگران است.

هفته گذشته Fornite برگزار شد در بازی رویداد متمرکز بر نژاد پرستی و زندگی مهم جنبش است که بازیکن می تواند عملا شرکت کنند.

ما مردم برجسته پانل بحث و گفتگو بین ایلین Welteroth, Jemele تپه Killer Mike Lil کودک و ون جونز که در خدمت به عنوان میزبان.

یکی دیگر از بازی است که تلاش های تازه برای مبارزه با نژاد پرستی است اکتیویژن تیرانداز اول شخص ندای وظیفه: جنگ های مدرن.

Activision به تازگی حذف توانایی برای انجام یک “OK” ژست دست در حالی که جشن های بازی پیروزی. در حالی که این شرکت تایید نشده چرا ژست برداشته شد, از آن شده است به طور گسترده ای به عهده گرفت که این حرکت در واکنش به تخصیص نماد با supremacists.

در 6 ژوئن توسعه دهنده Infinity Ward اعلام کرد در توییتر: “هیچ جایی برای محتوای نژادپرستانه در بازی ما است. این است که تلاش ما آغاز شد و با راه اندازی و ما نیاز به انجام یک کار بهتر. ما در حال صدور هزاران روزانه ممنوعیت نژادپرستانه و نفرت گرا نام. اما ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>