Fortnite می افزاید: The Big Lebowski شخصیت پوست برای تابستان چلپ چلوپ رویداد

آشکار ادای احترام به جف بریجز’ شخصیت از The Big Lebowski خال دار شده است در آمار نبرد رویال تصویری بازی Fortnite.

شخصیت جدید پوست حامل مقدار زیادی از ویژوال گره به جفری “شخص” Lebowski از برادران کوئن’ 1998 کمدی مانند ریش در معرض روده عینک آفتابی و تقریبا یکسان لباس. علاوه بر این می آید به عنوان بخشی از یک Summer Splash رویداد اجرا خواهد شد از امروز تا پایان Fortnite‘s فصل دو فصل سه.

یک مجموعه محدود به زمان حالت های بازی از جمله گذشته علاقه مندی ها و اختراعات جدید را نیز اجرا کنید به عنوان بخشی از این رویداد.

بازگشت به حالت عبارتند از: اب زیر کاه به صدا خفه کن/مه از جنگ برخورد نزدیک (که در آن بازیکن داده می شود و تفنگ ساچمه ای و jetpacks), Unvaulted (که در آن بازیکن می تواند با استفاده از سلاح ها و آیتم هایی که حذف شده از بازی اصلی) و گرفتن! (که در آن بازیکن می تواند تنها با استفاده از throwable سلاح).

توسعه دهندگان بازی حماسی نیست و در عین حال نشان داد جزئیات جدید محدود به زمان حالت بازی که در حال اضافه شده است.

در گذشته Fortnite تیمی با فیلم فرانشیز و ویژگی های رسانه های تبلیغاتی crossover وقایع از جمله پرندگان شکاری, جنگ ستارگان: قسمت نهم – ظهور اسکای واکر و Deadpool.

در The Big Lebowskiپل’ شخصیت پشت گذاشته خوانده می شود که درگیر یک سورئال ربایی توطئه است.

پل طعنه سال گذشته که او را در ساخت یک بازگشت به شخصیت تنها به نظر می رسد در یک آبجو تبلیغات که در طول پخش سوپر باول.

یکی از جدید ‘Fortnite’ شخصیت پوسته شباهت به جف پل معروف slacker (Universal Pictures/Epic Games)

یک spin-off “عاقبت” با تمرکز بر جان تورتورو را جزئی از شخصیت عیسی Quintana تحت عنوان عیسی رولمنتشر شد در اوایل این سال بدون هر گونه دخالت از Coens.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>