سابق Sugababes خواننده Keisha Buchanan می گوید او ساخته شده بود به یک “قربانی” توسط نژادپرستانه صنعت موسیقی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق Sugababes خواننده Keisha Buchanan باز کرده است تا در مورد نژاد پرستی او رو از صنعت موسیقی و پس از او سمت چپ گروه.

در حال حاضر 35 ساله در سمت چپ این گروه در سال 2009 پس از خروج از حرز بونا و Siobhán Donaghy بود و اغلب مورد سرزنش توسط رسانه ها به عنوان آمر برای تقسیم.

صحبت در این صبحبوچانان به اشتراک گذاشته است که او با نزدیک شدن به کسی در موقعیت های ارشد در, ثبت شرکت برای پیدا کردن جایی که این شایعات از آینده شد.

پس از آن بود که او متوجه شد آنها با استفاده از او به عنوان یک “قربانی” به بهانه همین دلیل این آلبوم انجام نمی دهد و همچنین آنها امیدوار بود.

او گفت: “آنها به من گفتند که من استفاده می شود به عنوان وثیقه به دلیل آن ساخته شده حس به عنوان دختران’ آلبوم نبود به خوبی انجام می دهند.”

بوکانان همچنین گفت میزبان, Holly Willoughby و Phillip Schofield: “اگر شما با استفاده از شخصیت کسی به آنها را دستکاری کنند و آن را مبتنی بر ادراک – برخی از این افراد تا به حال ندیده من و تصمیم من آمر.”

او سپس در ادامه به برخی از به اشتراک گذاری تجربیات خود را از “نژادپرستی نظاممند” و گفت که او اغلب به آن فکر می کنم بود “قلدری” به درخواست برای یک سهم در آهنگسازی اعتبار و که او ساخته شده بود به احساس “دشوار” که آن را به قرارداد.

بوکانان در رفت: “این تغییر این دوره از زندگی من زیادی است. من انتقادی از خودم به هر حال, بنابراین در حال حاضر من حتی بیشتر از آن مجاز نیست که بسیاری از مرزهای چون من احساس می کردم که اگر من تا به حال به این حد و مرز من دیده می شود به عنوان تهاجمی است.”

هفته گذشته Buchanan دقیق “تروما” از کلیشه ای بودن به عنوان یک “زن سیاه پوست عصبانی”.

مصرف برای یوتیوب, Buchanan گفت: “من هرگز مورد آزار واقع هر کسی در زندگی من [اما] پس از یک در حالی که من احساس می کردم که هیچ کس باور من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید