خرید رپورتاژ

Innotruck
عکس های اعتباری: JamesEdition
زیمنس و طراح لوئیجی کولانی تیمی بازگشت در سال 2012 به ساخت چشم انداز اینده کامیون قبل از ایلان تسلا نیمه نازل شد به جهان است. به سادگی وجود دارد هیچ جایی برای یک تریلر در این کامیون به عنوان تاکسی تمدید شد به طور مستقیم به این بخش پس از پیشرانه می تواند نشستن در زیر درایو مستقل از تریلر. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.آن را که توسط موتورهای الکتریکی زوج با یک موتور دیزل که دو برابر به عنوان یک range extender, در نتیجه اجازه می دهد برای کارآمد ترین انتقال قدرت ممکن است برای فاصله زمانی تخلیه. متاسفانه, آن را در حال حاضر نه جاده حقوقی در اروپا به دلیل قرار بود آن را به تبدیل از Hyprid به E – drive اما کار هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. اطلاعات بیشتر در اینجا.

LEGO Technic 4x4 X treme Off Roader 42099 Building Kit (958 Pieces)
LEGO Technic 4×4 X treme خاموش Roader 42099 ساختمان کیت (958 قطعه)

  • سازندگان بازی لگو یادگیری عناصر پیشرفته مهندسی در حالی که بهبود خلاق, مهارت حل مسأله به عنوان آنها ساخت و بازی با این برنامه شگفت انگیز-کنترل LEGO Technic 4×4 X-treme Off-Roader.
  • این 4×4 برنامه کنترل کامیون است که توسط پیشرفته Smart Hub با 3 موتور و عملکرد آن از طریق LEGO TECHNIC کنترل+ نرم افزار که ارائه فوق العاده دقیق حرکت و قابلیت های بسیار همهجانبه تجربه بازی.
  • کودکان و نوجوانان می توانید انتخاب کنید از 3 جایگزین صفحه نمایش بر روی دستگاه های هوشمند خود را به درایو و گذشتن از موانع در لمس یک انگشت بازی جلوه های صوتی کامل و چالش های سرگرم کننده و دریافت بازخورد زمان واقعی مانند سرعت و شیب ورود به سیستم.
  • ایده آل به عنوان یک کریسمس یا تولد هدیه برای تمام سنین 11+ این محکم 958-قطعه 4×4 برنامه کنترل کامیون همراه با ساختمان مستقل, تعلیق چرخ های بزرگ, بوسیدن, چاق, لاستیک تازه رنگ سرد با برچسب جزئیات.
  • این 42099 LEGO Technic 4×4 X-treme Off-Roader اقدامات بیش از 7″ (19 سانتی متر) بالا 12″ (33 سانتی متر) طول و 8″ (22 سانتی متر) عرض و می تواند در ترکیب با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای بازی خلاق.

Innotruck
Innotruck
Innotruck

اندازه ابعاد و نگاه به اینده را نقلیه شدید چشم گیر. گسترش مجموعه خود را با یک طراحی منحصر به فرد خودرو – برای اهداف تزئینی و یا با استفاده همزمان از سطح داخلی. داخل Innotruck شما را پیدا خواهد کرد تمدید VIP اتاق کنفرانس. کل فضای داخلی می توان به صورت جداگانه برای مقاصد مختلف. ورودی سمت یک سخاوتمندانه سقف” با توجه به لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im