WALKCAR Skateboard Hoverboard Japan
فراموش نکنید hoverboards برقی WALKCAR توسط ژاپن بر اساس کاکائو موتور و وزن آن فقط 6.4 پوند است و تقریبا به همان اندازه به عنوان یک لپ تاپ 13 اینچ. آن را قادر به هدف قرار دادن یک speedof 6.2 مایل در ساعت در حالت عادی و یا تا 10 مایل در ساعت در ورزش است. اگر سوار در اطراف شهر در حالت عادی شما می توانید انتظار به 4.3 مایل از محدوده و یا 3.1 مایل زمانی که در ورزش است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.یک چیز به یاد داشته باشید این است که کاکائو موتور انجام تمام آزمایشات با 132 پوند سوار بنابراین آن را بی خطر است که فرض کنیم که سنگین تر از افراد ممکن است رسیدن به همان سرعت بالا و / یا محدوده. این WALKCAR خود گردد از فیبر کربن و درجه هواپیما آلومینیوم. با که گفت, این جزئیات هنوز هم نشان نمی دهد که چرا این قیمت در سنگین $1,800 تومان است. آن را در دسترس در حال حاضر در ژاپن است اما هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال اگر آن را در آینده stateside.

Segway Ninebot S Smart Self-Balancing Electric Transporter
Segway Ninebot S هوشمند خود متعادل برقی حمل و نقل

  • ایمنی اولویت : UL 2272 گواهینامه تضمین Ninebot S مطابق با استانداردهای بالا برای آتش سوزی و ایمنی در برق. باتری هوشمند سیستم مدیریت فراهم می کند قابل اعتماد عملکرد باتری است. IP54 ضد آب حفاظت را تضمین می کند در عملیات های مختلف آب و هوایی.
  • محکم و قدرتمند : Ninebot S جمع و جور با وزن فقط 28 پوند با حداکثر بار از 220 پوند است. با تشکر از دو 400W موتور آن به راحتی می توانید رسیدن به حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت. یک شارژ کامل باتری می تواند اجرا تا 13. 7 مایل کوهنوردی حداکثر شیب 15°
  • جاده تطبیقی طراحی : 10. 5″ لاستیک پنوماتیک ارائه راحت و نرم و صاف سوار در جاده پر از دست انداز. زانو نوار کنترل اجازه می دهد تا برای فرمان دقیق و بلند کردن آسان. قابل اجرا در سن 16 – 50 سال است. قابل اجرا در ارتفاع – 3. 11 – 6. 6 اینچ.
  • هوشمند نرم افزار مدیریت دانلود Segway برنامه ضد سرقت تابع محدودیت سرعت و تنظیم خودرو خود تشخیص ارتقا سیستم عامل دستگاه ها, محیط, نور, وسیله نقلیه, کنترل از راه دور و بیشتر.
  • تضمین کیفیت: این Ninebot S محکم و با دوام است. یک ماه یا 180 روز برای بخش های مختلف لطفا به اطلاعات محصول اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید در [email protected] اگر شما هر گونه مشکلات.