Ford Mustang 001 C8 Mid-Engine Corvette
عکس های اعتباری: Ankit Ukil از طریق ماشین بیل های اتحاد جماهیر شوروی
هشتم-نسل شورلت کوروت (C8) اولین اواسط موتور مدل پس از معرفی آن در سال 1953 متفاوت از سنتی جلو-موتور طراحی شده است. اگر شما در زمان این شاسی و استفاده از آن برای آینده فورد موستانگ سوپراسپرت? دیدار با فورد موستانگ چشم انداز 001. ایجاد شده توسط خودرو طراح Ankit Ukil آن طول می کشد با الهام از, مدرن, جت های جنگنده و همچنین کلاسیک گروهی-C Le Mans اتومبیل. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.به جای یک 6.2 L LT2 موتور V8 چشم انداز 001 به طور کامل الکتریکی و طراحی شده برای پیگیری. این نمی تواند یک تولید انبوه مدل بلکه فوق العاده کم تولید برای ارزش خود را. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مطالعه و طراحی برای شبیه ساز و VR تکنولوژی در بازی های ویدئویی.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)

  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10″) طول 10 سانتی متر (3″) بالا و 14 cm (5″), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم

Ford Mustang 001 C8 Mid-Engine Corvette
Ford Mustang 001 C8 Mid-Engine Corvette
Ford Mustang 001 C8 Mid-Engine Corvette