Ford Mustang GT Tesla Touchscreen
2013 فورد موستانگ GT است که قطعا هیچ دولا دولا راه رفتن به ویژه با توجه به این که آن را طراحی شده توسط 5.0 لیتری Coyote V8 تولید 412 اسب بخار اما آن را قطعا وجود ندارد و در بخش صنعت. یک مالک تصمیم به نصب یک 12.1 اینچ عمودی صفحه نمایش لمسی توسط ققنوس خودرو به وسیله نقلیه خود را یک تسلا-مانند استعداد همه در حال اجرا آندروید یا اپل CarPlay. در ادامه مطلب به صورت تصویری و additoinal اطلاعات است.نه خیلی نرم بود و مورد نیاز فقط از بین بردن چند روش ساده پیچ و کلیپ هایی که در مرکز پشته در محل. خاص این صفحه نمایش لمسی است که نه تنها سازگار با استاندارد موستانگ GT اما GT Premium مدل به عنوان به خوبی. برای کسانی که هنوز هم به طور منظم خود را به گوش CD مجموعه در هنگام رانندگی ممکن است مانند این واقعیت است که کارخانه بازیکن تا به حال برداشته شود اما گذشته از آن این است که قطعا یک لمس مدرن است.

فروش
Portable Monitor - Lepow 15.6 Inch Computer Display 1920×1080 Full HD IPS Screen USB C Gaming Monitor with Type-C Mini HDMI for Laptop PC MAC Phone Xbox PS4, Include Smart Cover & Screen Protector
قابل حمل مانیتور - Lepow 15.6 اینچ صفحه نمایش کامپیوتر 1920×1080 Full HD IPS Screen USB C Gaming Monitor با نوع-C Mini HDMI برای کامپیوتر لپ تاپ, مک, Phone, Xbox, PS4, شامل هوشمند پوشش و محافظ صفحه نمایش
  • [Full HD 1080P نمایش] Lepow USB C نظارت بر ارائه خیره کننده 1920 x 1080 وضوح تصاویری با رنگ تولید مثل. IPS صفحه نمایش به شما ارائه یک تصویر واضح و عالی تجربه مشاهده زمانی که گسترش روی صفحه نمایش خود را و یا بازی کردن بازی ها.
  • [دستگاه های متعدد اتصال] Lepow مانیتور سازگار برای لپ تاپ, رایانه های شخصی و گوشی های PS3/4, XBOX ONE, Wii یا نینتندو سوئیچ و غیره. شما می توانید اتصال خود را به دستگاه های قابل حمل این مانیتور به راحتی از طریق نوع-c یا مینی پورت HDMI به بازی ارائه کسب و کار, بازی, فیلم و سریال, عکس و غیره.
  • [هوشمند پوشش و محافظ صفحه نمایش] هوشمند پوشش با دوام PU چرم بیرونی یک پوشش نرم برای نگه داشتن خود را امن است. آن می تواند برابر را در موقعیت های مختلف برای ایجاد یک پایه از خواندن و تایپ کردن و یا تماشای. و محافظ صفحه نمایش باعث می شود آن را به طور کامل محافظ از خراش.
  • [باریک و سبک وزن و قابل حمل] با باریک 0.3 اینچ مشخصات و فقط 1.76 پوند Lepow 15.6 اینچ قابل حمل نظارت بر این است ایده آل برای زندگی و کار خود را به یک نصب ساده بر روی بروید dual-نظارت و تلفن همراه ارائه.
  • [Dual Speakers & HDR Mode] 2 ساخته شده است در بلندگو کارآمد کمک می کند تا نمایش فایل های چند رسانه ای به ویژه هنگامی که گوش دادن به موسیقی/فیلم/بازی بازی بازی ها. حالت HDR, پشتیبانی عالی, جریان اصلی, انتقال, به طوری که شما می توانید لذت بردن از بزرگ انتقال ویدیو از بازی و سرگرمی های دیگر.