اگر شما صاحب خانه و یا وام دانشجویی به نام شما وجود دارد یک فرصت خوب است که وام دهنده خود رسیده است به اطلاع شما از گزینه های آنها در حال ارائه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس برای تحمل و یا تاخیر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تحمل در مقابل تاخیر

هر دو تحمل و تاخیر می تواند به شما کمک فشار مکث در پرداخت به طلبکاران زمانی که شما از نظر مالی مبارزه. اما وجود دارد برخی از تفاوت های بین این دو است.

چه تعویق?

تعویق اساسا آینده به یک توافق با خود را طلبکار به توقف پرداخت برای یک دوره از زمان. پول شما نمی چنگال در طول پرداخت تعطیلات است و سپس اضافه به پایان وام خود را.

بنابراین اجازه دهید می گویند شما 90 روز تاخیر در وام مسکن خود را که یک گزینه است که بسیاری از وام دهندگان در حال ارائه در حال حاضر. این بدان معناست که شما نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی نسبت به وام مسکن خود را برای سه ماه آینده. اما زندگی از وام خود را گسترش سه ماه در به عقب پایان.

مطلوب چیز در مورد تعویق این است که منافع اضافی و هزینه نمی تعلق طول پرداخت تعطیلات با توجه به Experian.

چه تحمل?

تحمل توافقی است که شما می آیند تا با وام دهنده خود را که در آن وام دهنده قبول کاهش پرداخت یا بدون پرداخت در تمام برای یک دوره معینی از زمان.

هنگامی که این دوره به پایان می رسد قرض ری استارت با به طور منظم برنامه ریزی شده پرداخت. شما نیز باید پرداخت مقدار شما پرداخت نمی کند در طول پرداخت خود را برای تعطیلات.

با توجه به Experian شما هم می توانید انجام دهید که به عنوان یک مبلغ یکجا یا در اقساط ماهانه بیش از 12 ماه. اگر شما دومی را انتخاب کنید گزینه “گرفتن” پرداخت در علاوه بر این به شما به طور منظم پرداخت های ماهانه.

بر خلاف تعویق یک مثال شامل امکان بهره و هزینه بودن یش در تعویق دوره است.

چه نوع از وام ممکن است ارائه یک تاخیر و یا تحمل?

به عنوان یک قاعده کلی شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند به گزینه ای برای انجام یک تاخیر یا تحمل خود را با وام دهنده وام مسکن یا وام دهنده وام دانشجویی. کارت اعتباری صادر کنندگان ممکن است ارائه به تاخیر و یا تحمل گزینه های به عنوان به خوبی.

تبلیغات

شانس هستند شما در حال حاضر شده است در تماس با وام دهنده خود را در مورد تاخیر و یا تحمل اگر شما این نوع از وام.

چگونه یک تاخیر تاثیر اعتباری خود را?

اگر شما وارد تاخیر در گزارش اعتبار خود را منعکس خواهد کرد که توافق شما با خود را طلبکار. اما نمی توان آن را همراه با هر گونه علامت منفی که مضرات اعتباری خود را.

“هنگامی که یک وام دهنده تایید خود را به تعویق درخواست باید آن را گزارش می دهند که پرداخت خود را در حال حاضر معوق به دفاتر اعتباری” Experian یادداشت ها. “در حالی که این به نظر می رسد در گزارش اعتبار خود را به تعویق علامت نمی خواهد به طور مستقیم کمک کند و یا صدمه دیده است نمره اعتباری خود را.”

چگونه تحمل تاثیر اعتباری خود را?

راه تحمل اثرات اعتباری خود را کمی متنوع تر با توجه به آخرین از Experian.

  • وام دانشجویی گويد: اعتبار اداره می گوید که “نه صدمه دیده است و نه به نفع نمره اعتباری خود است.”
  • کارت اعتباری تحمل: Experian گزارش آن را “امکان پذیر است اما بعید است که شما هر نوشته های منفی بر گزارش اعتبار خود را” زمانی که موافقت خود را برای این.
  • وام مسکن گويد: “وام مسکن وام دهندگان حق دارند به گزارش [پرداخت های از دست رفته] به عنوان مثل به دفاتر اعتباری, اما آنها نیاز به انجام این کار” با توجه به اعتبار دفتر.

در سمت روشن, شما نمی خواهد که برای مقابله با امکان سلب حق اقامه دعوی هنگامی که شما در تحمل. چرا که ذاتی در وام مسکن تحمل است به درک که شما نمی تواند وام در طول این دوره است.

فکر نهایی

ما در قلمرو ناشناخته با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی و عواقب آن آوردن به زندگی مردم است.

خوشبختانه دهندگان آماده برای کمک به مردم در این زمان. بنابراین بدون توجه به اینکه آیا شما با داشتن مشکل پرداخت وام مسکن خود را وام دانشجویی و یا صورتحساب کارت اعتباری شما نیاز به نگه داشتن خطوط ارتباطی باز و مایل به درخواست برای کمک.

هنگامی که شما توضیح دهید که شما در حال تلاش و از نظر مالی چون شما بوده ام furloughed یا آشکار بیکار وام دهنده خود را به شما را راهنمایی به برنامه های آنها تنظیم کرده ام تا برای تاخیر و یا تحمل. آن همه شروع می شود با شما رسیدن و صحبت کردن.

در ضمن اگر شما سوالی در مورد تاخیر و یا تحمل در نظر رسیدن برای ما مصرف کننده اکشن سنتر.

در حالی که ما نمی توانیم در حال حاضر قبول تماس های تلفنی به ما مصرف کننده اقدام مرکز خط تلفن ما هنوز هم می توانید پول شما پاسخ به سوالات! بازدید clark.com/cac برای ارسال سوال خود را و یک مصرف کننده اقدام مرکز داوطلب تماس شما در اسرع وقت.

تبلیغات

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im