"برای من این پوشش من اعتراض': غرور نمایشگاه چاپ اولین جلد شات های سیاه و سفید عکاس

غرور نمایشگاه خود منتشر کرده است اولین جلد به ضرب گلوله توسط یک عکاس در آن شناخته شده تاریخ ویرایشگر مجله اعلا

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

غرور نمایشگاه خود منتشر کرده است اولین جلد به ضرب گلوله توسط یک عکاس در آن شناخته شده تاریخ ویرایشگر مجله اعلام کرد در روز سه شنبه.

ژوئیه تا اوت موضوع ویژگی های تصویر بازیگر Viola Davis, گرفته شده توسط عکاس داریو Calmese.

"به بهترین دانش ما آن است که برای اولین بار غرور نمایشگاه پوشش های ساخته شده توسط یک عکاس" Radhika جونز نوشت: در ماه ژوئیه تا اوت سردبیر نامه.

آقای Calmese گفته نیویورک تایمز او در نظر گرفته شده به reimagine دیویس به عنوان "سیاه و سفید آتنا, نمایندگی بقا و عدالت یا مدونا سیاه به نمایندگی تحول داخلی تاریکی به نور."

"زنان برگزار شد این کشور هم پس از آغاز به کار خود," او گفت:. و در عین حال او به این روزنامه گفت: "آنها در حال ارائه نامرئی است."

آقای Calmese, 38, گفت که او شروع به گرفتن پرتره از مردم سراسر 2012 در حالی که ثبت نام در دانشکده هنرهای تجسمی در منهتن.

او توضیح داد که او یک چند وجهی خلاق بدون مفرد نحوه بیان و در کنار عکاسی خود همچنین می نویسد: curates هنر را نشان می دهد, هدایت, مد نشان می دهد و میزبان "موسسه سیاه و تخیل" پادکست.

سال گذشته او شروع به تیراندازی for Vanity Fair با بیلی پورتر به عنوان اولین موضوع قبل از اینکه از او خواسته به عکس دیویس برای اولین بار عمده جلد مجله در ماه ژوئن این سال است.

عکس روی جلد یک تفریح و سرگرمی از یک تصویر او گفت که او تا به حال طولانی برگزار شد در مرجع پوشه و اخیرا دوباره کشف کرد: "این تازیانه پشت" یک سال 1863 پرتره از یک بردگی شدید, whipping, زخم.

"این تصویر که الگوی روایت استحاله سفید زل زل نگاه کردن در درد و رنج به سیاه و سفید نگاه لطف و ظرافت و زیبایی او گفت:" از تصویر با توجه به Vanity Fair.

در حالی که او در ابتدا قصد تیره روشن تفریح و سرگرمی مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش در نور از آن برنامه ریزی برای تابستان موضوع از دو Mr Calmese و خانم جونز تصمیم گرفت از آن بیش از حد قدرتمند را نادیده بگیرد.

"هنگامی که من تو را دیدم این کار و دیدم تصویر آن را فقط احساس راست" خانم جونز گفت.

Davis, بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در حصارکه او برنده یک جایزه اسکار, صحبت کردن در مقابل عدم وجود نمایندگی از زنان در مجله پوشش های جلو در طول مصاحبه.

"آنها تا به حال یک مشکل در گذشته با قرار دادن زنان در پوشش می دهد," او گفت: Vanity Fair.

"واقعی وجود دارد عدم وجود تیره پوست سیاه زنان است. هنگامی که شما زن و شوهر که با آنچه که در فرهنگ ما و چگونگی رفتار آنها با زنان شما باید دو whammy. شما با قرار دادن ما در کامل ردای نامرئی."

خانم جونز بستری در نامه سردبیر آن مجله منتشر شده تا به حال تنها 17 انفرادی را پوشش می دهد شامل, سیاه, بین 1983 و 2017.

"دیویس است راست, در مورد زنان و مردان (و برای اینکه مردم دیگر از رنگ و همچنین تجاوز+ نفر). برای بسیاری از مجله تاریخ یک هنرمند ورزشکار یا سیاستمدار ظاهر می شود به طور منظم و ماهانه با موضوع غرور نمایشگاه یک اتفاق نادر," او گفت:.

"من مصمم به تغییر آن زمانی که من به عنوان سردبیر—نه فقط به عنوان یک اصلاحی اندازه گیری, اما به دلیل آن است که کار من و مجله نزدیکی به مرکز افرادی که متفکرین که در حال حرکت فرهنگ به جلو," او اضافه شده است.

این نقطه عطف می آید در برابر یک پس زمینه اجتماعی و ساختاری تحول در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید و پس از آن ملی ناآرامی های مدنی علیه تبعیض نژادی و نژادپرستی نظاممند.

بحث در این تظاهرات که فوران در تمام 50 ایالت پس از فلوید درگذشت در 25 مه در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس و صحبت های خود را مشارکت در یک محله تظاهرات, دیویس گفت: "من احساس می کنم مثل تمام زندگی من شده است یک اعتراض."

"من تولید شرکت من اعتراض. من نه با پوشیدن کلاه گیس در مراسم اسکار در سال 2012 بود من اعتراض. آن است که یک بخشی از صدای من فقط می خواهم معرفی خودم به شما و گفت: "سلام نام من Viola Davis'," او گفت: این مجله.

آقای Calmese نیز صحبت از خود تمایل به صحنه اعتراض خود را از طریق عکاسی و پوشش دیویس دوباره نوشتن یک روایت "نه تنها در اطراف برده داری بلکه سفید زل زل نگاه کردن در بدن".

"برای من این پوشش من است, اعتراض," او گفت:. "اما نه یک اعتراض در 'نگاه کنید که چگونه بد شما بوده ام به من, و من عصبانی هستم و من ناراحت.'" بلکه آن را: "من قصد دارم به بازنویسی این روایت است. من فقط رفتن به مالکیت آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب