برای بهتر یا بدتر Bryson DeChambeau سریع تبدیل شدن به چهره ای جدید از گلف

وجود دارد بسیار دقیق فرایند است که Bryson DeChambeau می رود از طریق قبل از ضربه هر توپ را روی گوه شات. یک جا از آهنگسازی آه و به طور فزاینده ای خشمگین مجموعه ای از تمرین نوسانات تمام طراحی شده برای حمل و نقل او را به یک کشور مانند ذن از خون پمپاژ کرد. پیچیده تیک شاید نزدیک ترین relatable که از المپیک وزنه بردار همه خشم و غلظت گرد آوردن هر اونس وجود و شدت قابل تصور است. این یک مقایسه است که باید به نظر می رسد مضحک – است که تا زمانی که شما می بینید سنگین آمریکایی کویل به یک jackknife و اجازه پرواز.

گریز از مرکز و تفرقه چهره جدید گلف DeChambeau دربسته در محیط یک خط از سه top-10 پس از اتمام با پیروزی در موشک وام مسکن کلاسیک در روز یکشنبه. در طول سه ماه در مستند وی افزود: یکی دیگر از 20lbs به یک بازیکن راگبی بدن از طریق یک سس “راز” که شامل هفت پروتئین می لرزد هر روز و به طور مداوم شکستن یک بار تصفیه 350-حیاط مانع است. نتیجه دیده است او را کاهش برخی از ترین های جهان تحمیل امتداد به زمین و putts.

به عبارت ساده DeChambeau است بی شعور, تصویر, مدرن, گلف. یک پیروزی نیروی عضلانی بیش از هنرمندی که بسیاری از سنا خواهد و تعریف دوباره بازی را از اصول. از Purists درمان او را با شک و تردید. او در چشم خود مبتذل چشم انداز Trumpian امریکا: bigger, longer, بلندتر.

نخست شواهد آمد که در روز شنبه. پس از پاشش پناهگاه-شات 20 فوت گذشته سوراخ DeChambeau هک باشگاه خود را با عصبانیت به شن و ماسه قبل از مقابله با یک تلویزیون تصویربردار. “او به معنای واقعی کلمه به تماشای من کل کل راه تا پس از خارج شدن از پناهگاه پیاده روی تا در کنار سبز” او بعدها توضیح داد. “و من فقط مثل این بود,” آقا چه نیاز است به تماشای من که طولانی است ؟ منظورم این است که من درک می کنم آن را شغل خود را به ویدیو من اما در همان نقطه من فکر می کنم ما نیاز به شروع به حفاظت از بازیکنان ما در اینجا در مقایسه با نشان دادن آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر. من فقط فکر نمی کنم که لزوما درست انجام دهد.”

آن است که در نوع خود اهمیت و کلی گستاخی که همیشه کشیده تیز حس نفرت به خصوص در گلف محافل. وجود دارد یک جریان پنهانی از تلخی بیش از حد با DeChambeau مخدوش با این تصور که بدوی قدرت گرفتی دقت است. اما به رنگ او را به عنوان نوعی از یک گلف ادم هرزه است به جای تقلیل.

Bryson DeChambeau جشن پیروزی موشک وام مسکن کلاسیک (گتی)

چه او در حال حاضر زمانی است که توسط بسیاری نشانگر شگفت آور در یک فضای کوتاه از زمان. و نه او به سادگی به دنبال گلف پاسخ به یک پاره پاره سریع طرح: Gary وودلند سال گذشته ما قهرمان باز, برای مثال, در واقع از دست 20lbs در تلاش برای بهبود عملکرد خود را.

در مقابل DeChambeau موفقیت نتیجه زحمت کش آزمایش و خسته کننده اندیشی است. او یک دانش آموز از هومر کلی گلف ماشینیک 41 ساله کتابچه راهنمای کاربر است که باعث کاهش چرخش هواپیما به یک سری از نمودار و تلفیق شدهاست geometrics – اغلب به عنوان یکی از بحث برانگیز ترین کتاب آموزش ورزش, رقص برهنه کردن شخصیت و همپوشانی آن با سفت و سخت مکانیک. در آن رگ DeChambeau فیزیک عمده با استفاده از سفارشی تک-ظهر باشگاه و منحصر به فرد شفت در راننده رفت و از طریق 26 تکرارها از نمونه های اولیه قبل از او تلقی آن رضایت بخش است. در این هفته او نه تنها رهبر در فاصله اما همچنین در عکس های به دست آورده در سبزی. قرار دادن خود هنوز زیر همان سفت مسلح به علم است و به همان اندازه استثنایی و در حال حاضر بی بدیل است.

این unorthodoxy از ماوریک و در DeChambeau مورد اغلب شکنجه نابغه است. شده اند وجود دارد جادوها سازگار درخشندگی – شکستن رکورد کالج حرفه ای در تگزاس شش PGA Tour پیروزی و بالاترین رتبه بندی جهانی از هیچ 4. همچنین وجود داشته است اشتباهات و ملودرام ضعف خود را – 57-دوم از دست داده در دریا شکست در سال 2018 باز بودن به یاد ماندنی ترین مثال است.

وجود دارد یک جنبه ارثی به شخصیت خود بیش از حد به وضوح به ارث برده از بت خود را در تایگر وودز. انفرادی, طبیعت, یک unhinged رقابت است. به طور خاص مذهبی پایبندی به تمرین و آموزش است که DeChambeau گرفته به افراط و به لقاء هر تامین کوتاه مدت از استعداد طبیعی. بر خلاف شما به معنای مهارت های خود را یاد گرفته است و به جای honed.

“من و بعد فورا رفت واز به دانستن Bryson بسیار خوب و چه یک استعداد شگفت انگیز و باور نکردنی سخت کارگر” جنگل اذعان کرد خود را در سال 2018 است. “او راهی به بازی این بازی راه خود او را بسیار کارآمد در آنچه او می کند و او از ترس به فکر می کنم در خارج از جعبه در چگونه او بهتر می تواند تبدیل به. که یکی از چیزهایی که اگر شما نگاهی به تمام بازیکنان بزرگ از آنها کشف کردن راه خود را.”

با وجود انتقاد و اعتراض از گوشه و کنار هفته های گذشته این است که ستایش است که نمی توان به سادگی آن اعتراض کردند. مانند تمام ورزشی انقلابیون DeChambeau است خم پارادایم در راه چند تا کنون در نظر گرفته ممکن است – و در انجام این کار را ترک میراث شرکتی و مقلدان در آینده است. در شکل کنونی دیگر هیچ بازیکن می تواند در دیدار با کسانی که مرزهای جدید. DeChambeau ممکن است ناقص اما برای بهتر یا بدتر از او چهره جدیدی از گلف که آیا مردم با آن راحت است یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>