فلورانس Pugh و می گوید آن را “خنده دار” است که عضو شورای نظارت مدت فکر می کنم او بیش از حد جوان برای تصمیم گیری “که به داشتن رابطه جنسی با’

فلورانس Pugh است توضیح داد که چگونه او در می یابد آن را “خنده دار” است که مردم فکر می کنم او به اندازه کافی به قانون و پرداخت مالیات, اما بیش از حد جوان به می دانم که به تاریخ.

ظاهر می شود در سو پرکینز “یک ساعت یا بیشتر با” پادکست 24 ساله گفت: “من همیشه آن را پیدا خنده دار, چگونه من می تواند به اندازه کافی خوب برای افرادی که به تماشای کار من و از من حمایت می کرد و پرداخت هزینه برای بلیط. و من به اندازه کافی به یک فرد بالغ و پرداخت مالیات.

“اما من به اندازه کافی به می دانم که من باید و باید با.”

Pugh بود که نامزد جایزه اسکار برای ایفای نقش در فیلم زنان کوچک, با اشاره به رابطه او با بازیگر همکار Zach Braff, 45.

رابطه آمده است تحت موشکافی شدید از رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت به دلیل 20 سال تفاوت سن بین این جفت ارز است.

Pugh توضیح داد: “یک بار دیگر آن را به ساخت یک زن جوان احساس s**t بدون هیچ دلیل.”

اعتراف به این که او “احساس s**t” در حالی که قبل از تصمیم گیری آن را “مضحک”. “سپس من فکر کردم چقدر مسخره است ؟ من 24 و من نمی می توانید انتخاب کنید که من دوست دارم.”

این بازیگر بریتانیایی گفت: “دلیلی” او نه با کسی که سن خود را. “آن کار نکرده به طوری که شما در حال تلاش برای مطابقت با” او توضیح می دهد.

Pugh, که در اصل از آکسفورد می گوید که او پیدا موشکافی شدید از زندگی خصوصی اش دشوار است. “از آنجا که من در صنعت سرگرمی آن خطوط بسیار مبهم است. مردم فقط می خواهید به می گویند که شما بیرون رفتن با که در آن شما رفتن برای ناهار.

“برای من همیشه در بر داشت که بخشی از این زندگی حتی وقتی که من بزرگ شدم تماشای بازیگران, من همیشه در بر داشت که چگونه عجیب و غریب مردم می گویند بیش از زندگی خصوصی خود را.”

او می گوید: او است “نه یک واقعیت تلویزیون ستاره” و انتخاب به نگه داشتن روابط خارج از چشم های عمومی. “پس هنگامی که آن را OK بوده است برای کسی که به فریاد کسی که برای رابطه؟”

در آوریل Pugh منتشر Instagram تصویری پرداختن به چرخش برای اولین بار پس از ارسال یک عکس از Braff در روز تولد خود را.

او گفت: ““این اولین بار است که در تمام Instagram زندگی است که من تا به حال برای خاموش کردن نظرات به من صفحه من هرگز یک Instagram صفحه است که تشویق می کند که من هرگز یک Instagram صفحه ای که دوست دارد که سمی پرنیان” او ادامه داد.

“من 24 سال من کار کرده اند پس من 17 سال من شده اند با بدست آوردن پول از آنجایی که من 17 ساله من بالغ شد زمانی که من 18 سال و شروع کردم به پرداخت مالیات زمانی که من 18 سال, من تاکید این واقعیت من 24 سال” او گفت:.

“من لازم نیست شما به من بگویید که من باید و نباید و من هرگز در زندگی من تا به حال به هر کسی که آنها می توانند و نمی توانم عشق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>