خرید رپورتاژ

Flexoskeleton 3D-Printed Insect Robots
دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو مهندسین توسعه یک روش جدید برای ایجاد حشرات روبات ها که نمی کند نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه و با این نسخهها کار فقط در یک دقیقه. “Flexoskeletons” آنها را قادر به ایجاد نرم, انعطاف پذیر, 3D چاپ, روبات که هر دو نرم و سفت و سخت بخش است. این flexoskeletons ساخته شده از 3D چاپ سفت و سخت مواد به طور مستقیم بر روی یک ورقه نازک است که به عنوان یک پایه انعطاف پذیر. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آنها 3D چاپ شده با ویژگی های مختلف که باعث افزایش استحکام در مناطق خاص با الهام از حشرات exoskeletons که ترکیب نرمی و سفتی برای هر دو جنبش به خوبی پشتیبانی می کند. بهترین از همه, یک flexoskeleton جزء طول می کشد فقط 10 دقیقه برای چاپ و هزینه کمتر از $1. کل فرایند چاپ و نصب و راه اندازی یک ربات تمام طول می کشد کمتر از 2 ساعت.

Comgrow Creality Ender 3 Pro 3D Printer with Removable Build Surface Plate and UL Certified Power Supply 220x220x250mm
Comgrow Creality Ender 3 Pro 3D چاپگر قابل حمل ساخت سطح بشقاب و UL, گواهی تغذیه 220x220x250mm

  • قابل جابجایی ساخت سطح صفحه: ارائه همه جانبه حفاظت از خود را به چاپگر 3D ساخت بشقاب و اطمینان از درجه حرارت ثابت در طول ساخت سطح. آسان برای حذف این مدل چاپ پس از خنک کننده.
  • امن تغذیه: Ender 3 نرم افزار همراه با UL, گواهی, برق, محافظ چاپگر خود را از غیر منتظره قدرت موج است که می تواند گرما گرم تخت به 110℃ فقط در 5 دقیقه.
  • رزومه عملکرد چاپ: Ender 3 Pro می توانید رزومه چاپ از آخرین ثبت اکسترودر موقعیت پس از درد و رنج غیر منتظره قطع برق.
  • نیمه مونتاژ کیت: این آسان برای راه اندازی کیت می آید بخشی از مونتاژ اجازه می دهد به شما برای یادگیری در مورد ساخت و ساز پایه از پرینتر 3D به عنوان شما به پایان قرار دادن آن با هم. سرگرم کننده بنیادی تجربه آموزشی در رشته مهندسی مکانیک و الکترونیک است.
  • چه چیزی شما را دریافت کنید: Ceality Ender 3 Pro 3D pinrter طول عمر کمک های فنی و 24 ساعت خدمات مشتری های حرفه ای.

ما امیدواریم که که این flexoskeletons منجر به ایجاد یک کلاس جدید از نرم bioinspired روبات. ما می خواهیم به نرم روبات ساده تر برای ساخت محققان در سراسر جهان گفت:” نیک Gravish یک مهندسی مکانیک استاد در Jacobs دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه سن دیگو و در این مقاله نویسنده ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im