تخت لیورپول در صورت سوال در هفته آینده پس از برگزاری اورتون در دربی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ارزش صبر و که نمی کند فقط اعمال می شود به تماشای این بیشتر turgid دربی.

لیورپول نگاه به صبر کنید که کمی طولانی تر برای عنوان اورتون باید صبر کنید که کمی طولانی تر برای برنده شدن در این دستگاه ها اگر چه سمت خانه را شادتر خواهد بود با توجه به این رفت.

وجود دارد بیشتر نشانه های دلگرم کننده برای کارلو آنچلوتی. همانطور که برای Jurgen Klopp که سخت تر برای گفتن دارد.

لیورپول در حال حاضر موفق به کسب فقط دو تا از گذشته هفت با آشکار نکته بود که سه ماه استراحت بین آخرین بازی خود را در این.

بحث رشد خواهد کرد بیش از اینکه که اجرا شده است را به تعویق و یا چیزی بزرگتر به خصوص اگر این صبر کردن برای این عنوان نیز رشد می کند.

Gylfi Sigurdsson اورتون جنگ برای در اختیار داشتن با جردن هندرسون از لیورپول و الکس اکسلاد-چمبرلین از لیورپول (2020 استخر)

که همچنین به عنوان یکی از فاکتور فرعی در طول چند هفته آینده. با عنوان همه اما برنده لیورپول اجراهای نمی خواهید به در نظر گرفته شود در چارچوب این کمپین اما به جای عناوین آمده است.

و مطمئن شوید که آنها نمی باید خود را به بهترین یازدهم در اینجا اما این که بخشی از این نقطه پس از تیمهای است که در نهایت خواهید را به تصمیمات بزرگ را در تداوم این سمت. آن را نمی ممکن است به زودی اما از آن است که قابل اجتناب نیست.

آن را خارج از غرفه را هنگامی که هر یک از این سه در حال از دست رفته به عنوان مورد در اینجا, اما همه آنها در حال حاضر بیش از 28. قرار می دهد که آنها خود نخست, البته, اما می تواند یک کمی پیشرفته تر که خیلی از بازی خود را بر اساس پر جنب و جوش و سرعت.

که یکی از دلایلی که چرا برخی از سوالات در مورد امضای تیمو ورنر عادلانه بود. که نیز به همین دلیل آن را به مهم بازی Takumi Minamino بیشتر و بیشتر. آن را تنها راه او را برای رفتن به یاد بگیرند که برای تنظیم ریتم این تیم چیزی است که هنوز هم آشکارا یک کار در حال پیشرفت است. آن را از همه بیشتر اشاره کرد که تیمهای بريدن او را برای الکس اکسلاد-چمبرلین در زمان نیمه

این مشکل mini-معضل – این است که شما نمی خواسته شکستن این جبهه سه زمانی که آنها همه جا.

این بازی مانند بدون مو صلاح نشان می دهد که چرا.

وجود دارد raggedness به لیورپول فراتر از آن و تغذیه به این نظریه که برخی در لیگ برتر داشته باشد که این استراحت طولانی مناسب نیست و فیزیکی تیم قدرتمند. تیمهای سمت بودند هیچ چیز مانند خود را در این راستا است.

این یک مقدار تملق عملکرد. وجود ندارد همان فشار دادن و یا ذوق. حتی ترنت الکساندر-آرنولد بود شلیک پاس های بلند را خالی می ایستد.

همان کسانی که خالی می ایستد و شرایط نیز به نظر می رسید با توجه به اورتون. لیورپول laxness نبود فقط به خود بعد از همه.

آنچلوتی به وضوح از آموخته خود را تجربه دردناک در این دربی که تا کنون. این بود که یک مقدار cannier رویکرد با اورتون به دنبال انکار کند که فضا برای لیورپول به اجرا شود. و با Klopp طرف نه مقابله با فشار به سطح معمول آن به معنای نبود همان هرج و مرج از این نوع است که اورتون معمولا سقوط از هم جدا ،

ترنت الکساندر-آرنولد ضربه آزاد است منحرف توسط اورتون دیوار (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

اردن Pickford دفاع بودند ستودنی مصمم اینجا.

سایپا کلمن به رهبری راه را با او خلوت درخشان آماده Sadio یال. لوکاس دیگن بود و به طور معمول قابل اعتماد است.

از آن اورتون شد ساخته شده به بیمار و منتظر هر گونه شانس برای حمله با چنگال بیشتر از آن کاهش یافت و به Richarlison بود که وظیفه furrowing لیورپول نیم شد و شاید هیچ تعجب او را ربوده و در یک نیمه دوم شانس. او حامل کاملا یک بار.

شما قطعا می تواند درک سرمربی راه اندازی به عنوان اگر او فقط به دنبال جلوگیری از تحقیر داده های اخیر ماهیت این دربی. آن را اغلب به مسخره سطوح برای اورتون است, در آخرین دیدار در جام حذفی.

اگر شما می خواستم به بی رحمانه می توان گفت مشابه برای Dejan Lovren بود اما مقدمه خود که مصادف با الهام اورتون طلسم.

آنها احساس آنها فرصت از دست رفته. لیورپول از دست رفته خود را به بهترین شکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر