تعمیر دوچرخه خود را: چه £50 تعمیر کوپن طرح و چگونه می توانم ادعا می کنند یکی است ؟

دوچرخه سواران در حال حاضر می تواند ادعا 50 £تعمیر کوپن از دولت به عنوان بخشی از جدید خود را “تعمیر دوچرخه خود را در” طرح.

ابتکار عمل است که راه اندازی در انگلستان در روز سه شنبه بخشی از برنامه های دولت جدید “عصر طلایی برای دوچرخه سواری” با بیشتر مسیرهای دوچرخه سواری و اتصالات امن تر.

امید است این طرح را تشویق بیشتر مردم به آغوش دوچرخه سواری, افزایش تعداد رفت و آمد و اوقات فراغت سفر, و ترویج یک جایگزین برای حمل و نقل عمومی در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند.

دولت همچنین امیدوار است این کمک خواهد کرد که کاهش تعداد سفرهای کوتاه ساخته شده توسط خودروهای شخصی.

“از کمک به مردم دریافت مناسب و سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری به بهبود کیفیت هوا و برش ازدحام دوچرخه سواری و پیاده روی را نقش بزرگی در مقابله با برخی از بزرگترین سلامت و چالش های زیست محیطی است که ما چهره” نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

“اما برای ساخت یک سالم تر و فعال ملت ما نیاز به زیرساخت های مناسب آموزش و پشتیبانی در محل به مردم این اعتماد به نفس را به سفر بر روی دو چرخ.

“همین دلیل است که در حال حاضر زمان به تغییر چرخ دنده ها و مطبوعات پیش رو با ما در بزرگترین و برجسته ترین برنامه در عین حال به افزایش فعال, سفر – به طوری که هر کس می تواند احساس تحول مزایای دوچرخه سواری.”

این طرح اعلام شد در کنار تعدادی دیگر از اقدامات از جمله GPs قادر به تجویز دوچرخه سواری, به مردم در مناطق محروم به عنوان بخشی از دولت چاقی استراتژی است.

اما افرادی که واجد شرایط دریافت کوپن و شما چطور ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چگونه شما می توانید ادعا می کنند یک کوپن?

ثبت نام برای اعضای عمومی که می خواهید به درخواست برای یک کوپن در حال باز کردن در انرژی صرفه جویی اعتماد وب سایت.

پس از شما درخواست شما می تواند چرخه خود را به یک مکانیک یا تعمیرکار دوچرخه است که همچنین ثبت نام برای شرکت در دولت طرح خود را دوچرخه ثابت شده است.

چه کسی واجد شرایط برای طرح ؟

هر کسی زندگی در انگلستان است که یک دوچرخه است که نیاز به تعمیر است واجد شرایط برای £50 کوپن.

اما برخی از محدودیت وجود دارد. وجود دارد تعداد محدودی از کوپن در دسترس است و تنها دو دوچرخه کوپن می توان ادعا کرد که به ازای هر خانوار و تنها یک کوپن را می توان مورد استفاده قرار گیرد در هر دوچرخه.


این اسناد همچنین می توانید تنها با استفاده از مکانیک و دوچرخه تعمیر کاران که ثبت نام برای این طرح در انگلستان است.

چگونه “تعمیر دوچرخه خود را در” طرح کار می کند ؟

هنگامی که شما ادعا کرده اند خود را کوپن شما می توانید دوچرخه خود را به شما انتخاب تعمیرکار به ثابت با استفاده از کوپن به پوشش تا 50 پوند از کل هزینه تعمیرات مورد نیاز است.

اگر تعمیرات آمده به بیش از 50 پوند شما را مجبور به پرداخت تفاوت.

کوپن به طور معمول پوشش این لایحه به صورت یک استاندارد خدمات و جایگزینی یک جزء اساسی از جمله به عنوان یک تیوب یا کابل.

برنامه های کاربردی برای کوپن باز شده در 28 جولای, تنها با 50000 تا در دسترس ساخته شده. این کوپن ها منتشر شده در دسته “برای کمک به مدیریت ظرفیت” و به طوری که طرح می تواند نظارت قبل از اینکه نورد بیشتر به طور گسترده ای به دولت گفت.

اما در روز سه شنبه سایت سقوط در راه اندازی با کسانی که مایل کوپن گفت: “با توجه به حجم ترافیک این منابع شده است به طور موقت متوقف شد, در حالی که ما اقدام به بهبود کارایی برای کاربران. لطفا بعدا دوباره سعی کنید امروز.”

یک بخش برای حمل و نقل (DfT) سخنگوی چهارشنبه گفت: “این تعمیر دوچرخه خود را کوپن طرح سایت گرفته شده به صورت آفلاین با صرفه جویی در انرژی و اعتماد صبح امروز زیر سطح بالایی از بهره.

“کوپن در حال منتشر شد به تدریج به منعکس کننده ظرفیت چرخه تعمیر کاران امضا برای طرح و بیشتر در دسترس خواهد بود به زودی.”

خرده فروشان که در حال بدست گرفتن بخشی?

کوپن تنها می توان با تعمیر دوچرخه کسب و کار است که در حال ثبت نام برای طرح, بنابراین مطمئن شوید که شما چک با فروشگاه های محلی خود را برای اولین بار.

عمده چرخه خرده فروشان که امضا کرده اند تا این طرح تا کنون شامل ایوانز و Halfords.


کسب و کار است که می خواهید را می توانید با ثبت نام در صرفه جویی انرژی اعتماد وب سایت.

“جدید کوپن طرح ارائه یک فرصت فوق العاده برای کمک به احیای هر دوچرخه سواری که ممکن است بهره مندی از یک بیت از مراقبت و تعمیر” یک Evans سخنگوی گفت. “ما امیدواریم که مردم این فرصت را در آغوش از بودجه به طوری که بیشتر مردم می توانند کشف کنند که زندگی واقعا بهتر است با دوچرخه.”

گراهام Stapleton, مدیر ارشد اجرایی در Halfords افزود: “ما فکر می کنیم دولت ‘تعمیر دوچرخه خود را کوپن طرح خواهد شد نه تنها کمک به افراد با اعتماد به نفس تر در مورد نگه داشتن دوچرخه خود را حفظ اما کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به دوچرخه سواری انقلاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>