پنج زنان به اشتراک گذاری داستان های خود را از زندگی با اچ آی وی

Tمقاله خود را برای اولین بار منتشر شده در 1 دسامبر 2018 برای روز جهانی ایدز.

نه ماه پس از آشکار او است که HIV مثبت سابق راگبی حرفه ای بازیکن Gareth Thomas راه اندازی کرده است مقابله با HIV کمپین در تلاش برای “آموزش مردم در مورد اچ آی وی” و “صحیح اسطوره وجود دارد که در اطراف آن یکی برای همه”.

با وجود پیشرفت های پزشکی که ساخته شده اند در سال های اخیر در جنگهای صلیبی به بهبود درمان برای افرادی که با HIV زندگی می کنند ننگ هنوز احاطه HIV و ایدز در جامعه امروز است.

زنان به ویژه حاشیه رانده اغلب تنها یک بخش از HIV تحقیقات بالینی به عنوان مثبت بریتانیا بنیانگذار سیلویا Petretti توضیح می دهد. “تحقیقات بالینی در HIV در طول تاریخ موفق به تمرکز بر روی زنان, مگر اینکه آنها باردار هستند,” او می گوید.

“این به این معنی است که زنان در حال قرار دادن بر روی داروها که نشده است مورد مطالعه در بدن خود را که می تواند منجر به عوارض بیشتر و طولانی مدت عوارض.”

آدری Nosenga پیشرو HIV مبارز اخیرا صحبت در ENDAIDS2030 جشنواره مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که با اچ آی وی زندگی داده می شود این فرصت را به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال.

“به عنوان واکنش جهانی به اچ آی وی در ادامه از طریق چهارمین دهه زندگی خوب برای افرادی که با اچ آی وی زندگی یک حق اساسی است و یک چالش مهم” او می گوید.

به مناسبت روز جهانی ایدز 2018, مستقل صحبت کرده است با پنج الهام بخش زنان مبتلا به HIV ایم که هر مشترک حساب های شخصی خود از آنچه آن را مانند به زندگی با این بیماری و کلاله است که آنها امروز چهره.

در این فضا از یک سال و نیم لیز کل جهان تبدیل وارونه زمانی که او به هنگام تولد به کودک خود تجربه کرده تراژدی از شریک زندگی خود درگذشت و کشف کرد که او HIV مثبت است. پس او را تشخیص لیز تاسیس Think2Speak اجتماعی سازمانی فراهم می کند که مدارس و موسسات خیریه و سازمان ها با ابزار برای کمک به مردم احساس قدرت و اعتماد به نفس در زندگی است. لیز در حال حاضر 37 و زندگی در Lincolnshire.

قبل از HIV تشخیص لیز تنها دانش HIV از سال 1991 داستان در EastEnders که در آن شخصیت علامت فاولر قرارداد ویروس. او همچنین آگاهی از فردی مرکوری زندگی داستان.

همه این تغییر هنگامی که او مطلع شد که او HIV مثبت در طول یک به خصوص trialling دوره از زندگی او است.

“در 18 ماه من می خواهم تبدیل شدن به یک مادر بیوه بود و مبتلا به HIV” او می گوید.

پس از مطلع شدن از شریک زندگی خود کشته شده بود از یک مربوط به ایدز, عفونت, لیز, اولین غریزه در هنگام گرفتن تست شده برای این ویروس این بود که اگر نتایج او آمد منفی او را نگه داشتن حقیقت از شریک زندگی خود را از وضعیت اچ آی وی یک راز است.

در نگاه به گذشته لیز احساس غم انگیز است که او همیشه فکر می کردم که راه در مورد ایدز و انگ معمولا همراه با آن است.

“بودن HIV مثبت است و شرم آور نیست. اچ آی وی ممکن است یک نتیجه از کاندوم-کمتر جنسیت,” او می گوید.

“من اعتقاد دارم که در قدرت مکالمه به عنوان پیشگیری”

پس از تایید که او کودک بود به HIV منفی لیز آن را بر خود به یاد همه است که او می تواند در مورد ویروس و پس از تبدیل صریح حمایت از HIV آگاهی است.

روز جهانی ایدز سال 2017, لیز صحبت با دوک و دوشس ساسکس در یک رویداد با زن و شوهر شناخت لیز از یک BBC1 مستند.

لیز توضیح می دهد که اچ آی وی است که هنوز هم بسیار stigmatised و قدردانی که او می آید از یک موقعیت امتیاز در مقایسه با دیگران که ممکن است زندگی با این بیماری است.

“من ممتاز و من باید اذعان کرد که” او می گوید.

“من سفید علاقمند به جنس مخالف, زن, که ایمن کار; من تحصیل کرده و نسبتا بیان و این به این معنی است که من قادر به چالش ننگ وقتی که من آن را تجربه کرده.

“من اعتقاد دارم که در قدرت مکالمه به عنوان پیشگیری است.”

پس کار خود را با HIV خیریه مثبت شرق LeaSuwanna او کشف کرد که HIV مثبت در حالی که باردار با فرزند دوم خود را. او در حال حاضر بخشی از این تغییر برداشت کمپین یک طرح که با هدف آموزش به مردم در مورد کسانی که با اچ آی وی زندگی و تجارب خود را. LeaSuwanna 39 است و زندگی در شرق لندن است.

قبل از او آگاه شد از وضعیت HIV LeaSuwanna مشغول به کار در مهد کودک به صورت مثبت شرق یک موسسه خیریه است که فراهم می کند مراقبت و حمایت از کودکان و خانواده های آسیب دیده توسط ویروس HIV.

او سپس مطلع در حالی که باردار, با یک دختر بچه است که او می خواهم تشخیص داده شده است با ویروس.

LeaSuwanna و شریک زندگی خود را از دو سال متوقف شده بود با استفاده از کاندوم به طوری که آنها می تواند تصور.

در حالی که او را همیشه برای بررسی یو پی اس در کلینیک سلامت جنسی در هنگام شروع یک رابطه جدید او تا به حال نمی خواست شریک زندگی خود را به انجام چیزی مشابه به همین.

“گریه کردم کمی اما اغلب خواسته سوال در مورد فرزند من امن” LeaSuwanna به یاد در مورد پاسخ او به HIV تشخیص است.

“من جمع آوری دانش در HIV بنابراین من می تواند کمک به دیگران”

“این چیزی است که من نگه داشتم; دانستن من می تواند یک زندگی با هر دو بچه ها و این که او قرار بود به دنیا آمد HIV منفی است.”

پس از تایید که او تا به حال به تصویب ویروس بر روی نوزاد و آمدن به شرایط با وضعیت HIV LeaSuwanna در حال حاضر با استفاده از دانش خود را از این ویروس به دیگران کمک کند.

“من جمع آوری دانش مانند آن را به اجرا در HIV بنابراین من می تواند پرداخت به جلو برای دیگران که ممکن است در وضعیت من,” او می گوید.

“بهترین چیزی که در مورد اچ آی وی است که تا زمانی که من و یا هر کسی که مثبت خود داروی تجویز شده, آنها را تبدیل به غیر قابل کشف.

“این است عظیم و اخبار است که باید جشن گرفته و ساخته شده است به طور گسترده ای گسترش است.

“این است که مردم آگاه از وضعیت خود باعث ادامه داد: مسائل مربوط به – آن را به افرادی که تست آن هستند.”

با وجود اینکه متولد شده با HIV ساشا تنها آگاهی از تشخیص او به عنوان یک دختر جوان هنگامی که یک دکتر به ذکر است که او HIV مثبت است. او مجبور شد مدرسه را ترک کرده و بدون هر گونه مدارک و با توجه به قلدری که او تحمل هنگامی که همکلاسی های او آگاه شد از وضعیت او. ساشا در حال حاضر فعال است و 30 سال و زندگی در باکینگهام.

در سراسر دوران کودکی او ساشا با تجربه چندین حملات بیماری با هیچ توضیحی به همین دلیل است.

پس از یک دکتر نشان داد شانس است که او HIV مثبت در حالی که در A&E, ساشا احساس شدید خشم نسبت به مادر او که در نهایت در گذشت وی از زمانی که ساشا بود 20.

“من خشمگین بود با مادرم و به خانه رفت و فریاد زد در او چون من را درک نمی کنند آنچه که او قرار بود از طریق” او می گوید. “من یک دختر جوان و من فقط سرزنش او در آن زمان است.”

وقتی ساشا جلب اعتماد در یک مدرسه که او HIV مثبت او هرگز پیش بینی که چگونه به سرعت اخبار را گسترش و یا سوء استفاده است که او را از همکلاسی های خود را.

در مواجهه با چشم انداز نیاز به تحمل ثابت قلدری ساشا چپ مدرسه بدون هیچ گونه تحصیلات دانشگاهی و بدون امکانات مالی از اتمام تحصیلات در آینده است.

به عنوان یک نوجوان ساشا درگیر شد در یک رابطه سوء استفاده با یک مرد با آنها او تا به حال یک پسر و که او ساخته شده او سوال خود ارزش.

“مردم فکر می کنم که HIV مردم هستند و این درست نیست اما کسی که آن را می شود”

او سلامت روانی رسیده چنین یک نقطه کم هشت سال پیش که او اقدام به گرفتن زندگی خود را.

دو سال بعد ساشا چپ سابق او و او را ملاقات کرد زمان شریک با او چهار سال.

او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک ویروس HIV فعال با مثبت بریتانیا و معتقد است که به شدت در شکستن کلاله در ارتباط با اچ آی وی.

“مردم واکنش نشان می دهند با شوک و وحشت زمانی که من به آنها بگویید که من اچ آی وی مثبت, انگلیسی, سفید, و, کودکان,” او می گوید.

“مردم فکر می کنم که HIV مردم هستند و این درست نیست با این حال کسی به آن می شود.”

زمانی که موسسه خیریه گفته شد که او HIV مثبت و نگرانی از این که آیا او در حال رفتن برای مردن و یا تا کنون قادر به کودکان اشغال ذهن او. او به تازگی صحبت با Terrence Higgins Trust در مورد درگیری او با راه باریک و گربه برای قدرت یک رویداد است که کمک می کند تا زنان با HIV زندگی می کنند از تمام جنبه های زندگی با ساخت آنها احساس اعتماد به نفس و قدرت. موسسه خیریه 48 است و در لندن زندگی می کند.

موسسه خیریه هیچ غریبه ای به تابوهای مرتبط با HIV داشتن یک تفسیر از نظر ویروس قبل از تشخیص مثبت.

“من به خصوص می دانم که بسیاری در مورد HIV قبل از من تشخیص داده شد و من شرمنده می گویند دیدگاه من تا به حال به HIV نبودند بسیار لذت بخش است,” او می گوید.

هنگامی که او مطلع شد که او HIV مثبت خیریه پریشان احساس به عنوان اینکه “این بود پایان زندگی من”.

سوالات مختلف از جمله این که آیا او در حال رفتن برای مردن که آیا او می خواهم که قادر به داشتن رابطه جنسی و, آیا او می خواهم تبدیل نابارور شتافت طریق خیریه ذهن.

داشتن آگاه شده است که او می خواهم که قادر به زندگی طولانی و سالم زندگی جنسی و HIV منفی کودکان, موسسه خیریه در حال حاضر دارای یک چشم انداز مثبت با توجه به شرایط خود را.

“من واقعا فکر نمی کنم نگرش تغییر کرده که خیلی”

“صادقانه بگویم در حال حاضر HIV یک بخش بسیار کوچک از زندگی من و اکثر روز پس از مصرف قرص من, من در مورد آن را فراموش,” او می گوید.

یکی از بزرگترین تصورات غلط درباره اچ آی وی است که موسسه خیریه را تجربه کرده است در راه است که در آن بسیاری از مردم فرض کنیم که اچ آی وی و ایدز هستند همین است.

در حالی که ممکن است با آگاهی بیشتر و پیشرفته تر درمان های پزشکی برای کسانی که با اچ آی وی زندگی, موسسه خیریه نیست متقاعد شده است که ننگ اطراف این بیماری کاهش یافته در طول سال.

“من واقعا فکر نمی کنم نگرش تغییر کرده که خیلی از مردم هنوز هم می ترسم از ما,” او می گوید.

او خواستار کسی که تازه تشخیص داده شده مبتلا به HIV به یادگیری به عنوان آنجا که می توانید آنها را در مورد ویروس.

“آموزش و پرورش این است که قدرت وقتی که می آید به زنده ماندن بدون تبعیض” او می گوید. “اما شما نیاز پوست ضخیم.”

چند روز قبل از تولد 30 سیلویا دریافت کرد که او HIV مثبت است. با داشتن گذشت یک دهه قبل و یک پدر مبتلا به آلزایمر او احساس متروک و تنها زمانی که از آمدن به grips با تشخیص خود. ملاقات با زنان دیگر زندگی با اچ آی وی از طریق یک گروه پشتیبانی به افزایش است که او نیاز به شرایط خودش و وضعیت اچ آی وی. در حال حاضر 52 و زندگی در جنوب لندن سیلویا مشترک مدیر عامل شرکت HIV خیریه مثبت بریتانیا است.

در سال 1997 29 ساله سیلویا بود ساکن در ایتالیا هنگامی که او دریافت کرد که او HIV مثبت است.

آن را به خصوص تکان دهنده برای سیلویا با توجه به این واقعیت است که او همیشه می خواهم به دنبال یک شیوه زندگی سالم است.

سیلویا تا به حال به 18 قرص در روز هنگامی که برای اولین بار تشخیص داده و منجر به تجربه یک مجموعه از عوارض جانبی.

زمانی که پزشک اقدام به تجویز او را با داروهای ضد افسردگی فایده ای نداشت او سپس پیشنهاد کرد که او را به یک گروه حمایت از زنان به نام مثبت زنان در حال حاضر به نام مثبت, انگلستان.

“اولین بار که من رفت و من نمی توانستم باور زنان در گروه HIV,” او می گوید.

“آنها نگاه شگفت آور شوخی و خنده و کودکان وجود دارد در حال اجرا در اطراف.

“فعال کردن مردم برای خوب زندگی با اچ آی وی یک ابزار قدرتمند”

“ملاقات با دیگر زنان مبتلا به HIV منجر به نهایت امیدوارم که آن را ممکن است به یک زندگی عادی با HIV. من پذیرش خود و دوستان جدید است.”

چند سال پس از کشف که او HIV مثبت سیلویا درگیر شد با مثبت بریتانیا به عنوان یک داوطلب است.

این پس از آن منجر به یک همکار تیم پشتیبانی پاسخ دادن به خط تلفن و مدیریت گروه های پشتیبانی که در نهایت منجر به سیلویا شدن مشترک مدیر کل سازمان است.

“من می دانم آنچه یک ابزار قدرتمند آن است که قادر می سازد مردم را به خوب زندگی با اچ آی وی” او می گوید.

“من هرگز به جایی که من هستم بدون مدل نقش من و باور نکردنی پشتیبانی از دیگر زنان مبتلا به اچ آی وی است.”

مثبت انگلستان اجرا می شود یک برنامه ملی به نام پروژه 100 قطار که افرادی که با HIV به طوری که آنها می تواند تبدیل شدن به درگیر در گروه همتايان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *