Eight360 Nova VR
همیشه می خواستم به احساس پرواز یک هواپیما و یا مسابقه در اطراف یک F1 آهنگ از آسایش در اتاق نشیمن خود را? اگر چنین است, سپس نگاه نه بیشتر از Eight360 را Nova VR حرکت شبیه ساز. وجود دارد سه حوزه اصلی که در آن تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد: سرگرمی, توسعه ابزار برای شرکت های مختلف و یا برای پرواز شبیه سازی و خودرو آموزش. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.واقعا چه مجموعه نوا جدا از سایر VR ماشین آلات آن است untethered طراحی و یا به عبارت دیگر آن کروی کابین خلبان به طور کامل می توانید چرخش و به طور مداوم بیش از رول. این Eight360 خدمه است که هنوز تکمیل چگونه به کابین خلبان چرخش در اطراف در رابطه با VR هدست.

فروش
Oculus Quest All-in-one VR Gaming Headset – 64GB
Oculus تلاش All-in-one VR Gaming Headset – 64GB
  • سطح بعدی گیم پلی: با راه اندازی بازی های اصلی و تجارب مانند Vader Immortal: جنگ ستارگان VR سری.
  • All-in-one VR: تنظیم کنید تا دستگاه خود را با Oculus نرم افزار تلفن همراه و Oculus تلاش همه چیز شما نیاز به کشف VR حق خارج از جعبه.
  • بینش ردیابی: Oculus بینش سیستم ردیابی فورا نشان دهنده حرکات خود را در VR بدون نیاز به هر گونه خارجی لوازم جانبی.
  • لمسی کنترل: Oculus لمسی کنترل دقیقا تمدد اعصاب خود را به دست خود حرکات و فعل و انفعالات پس از هر بازی واقعی است به اندازه کافی برای رسیدن و لمس است.
  • فراتر از اتاق-مقیاس: Oculus تلاش کار می کند با محیط زیست خود را بنابراین شما می توانید بازی را ایستاده یا نشسته در فضاهای بزرگ یا کوچک است.

از آنجا که این فن آوری جدید است وجود دارد مقدار زیادی از فرصت برای کشف. همه ما صحبت می آید تا با چیزهای جدید به انجام با آن است و ما مطمئن هستیم که در آن بازار است. تجاری طراحی سیستم های VR هستند طراحی شده است برای انجام این کار. آنها دوست ندارند که به اطراف چرخید گفت:" Eight360 مدیر عامل شرکت تری میلر.