Le Mansory Ford GT
تیونر آلمانی, منصوری, به طور معمول کار می کند با ورزش و خودروهای لوکس اما این بار تصمیم گرفت تا به فورد GT یک makeover کامل است. به نام “Le Mansory” سهام چراغهای جایگزین شده است برای واحد های سفارشی اضافی دریچه / نفاق انداز ورود به سیستم اضافه شده اند همه در اطراف خودرو فیبر کربن تیغه اجرا کردن درب و آخرین اما نه کم, موتوری کارخانه بال شده است جابجا کردن یک نسخه ثابت. در ادامه مطلب به صورت تصویری, تور, تصاویر اضافی و اطلاعات است.منصوری نه تنها وصله پینه کردن بیرونی آنها نیز به فورد GT کمی بیشتر عملکرد. The twin-turbocharged موتور V6 در حال حاضر به تولید 700 اسب بخار و 619 lb-ft گشتاور را قادر می سازد آن را به ضربه بالا با سرعت 220 مایل در ساعت است. هیچ تعلیق تغییرات ذکر شد اما آن را نشانی از یک مجموعه جدید از فورج رینگ 21″ x 9″ (جلو) و 21″ x 12″ (عقب) پیچیده شده در “قاره ورزش تماس با ما 6” لاستیک.

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 Building Kit (1471 Pieces)
LEGO Creator متخصص فورد موستانگ 10265 ساختمان کیت (1471 قطعه)

  • ساخت و سفارشی کردن بسیار خود 1960 فورد موستانگ GT شامل تیره-آبی و بدنه سفید مسابقه راه راه 5-صحبت با رینگ ناهموار لاستیک دقیق داخل موتور V8 و سفارشی سازی add-ons!
  • سفارشی کردن این “اتومبیل های عضلانی آمریکایی مدل” با شامل سوپر شارژر عقب ducktail اسپویلر فربه لوله اگزوز جلو چانه اسپویلر و اکسید نیتروژن مخزن
  • اقدامات بیش از 3 اینچ (10 سانتی متر) بالا 13-inch (34 سانتی متر) طول و 5 اینچ (14 سانتی متر) عرض
  • 1471 قطعات – برای دختران و پسران در سن 16+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو Creator متخصص فورد موستانگ 10265 مجموعه ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق ساختمان

LIGHTAILING Light Set for (Creator Expert Ford Mustang) Building Blocks Model - Led Light kit Compatible with Lego 10265(NOT Included The Model)
LIGHTAILING نور مجموعه برای (خالق متخصص فورد موستانگ) بلوک های ساختمان مدل – نور Led کیت سازگار با لگو 10265(شامل نمی شود مدل)

  • طریقه استفاده: نور تنظیم شده است استفاده می شود به نور خالق متخصص فورد موستانگ (شامل نمی شود لگو مجموعه).
  • PORDUCT ویژگی ها: نور ساخته شده است استفاده از مواد اولیه کاملا دست ساز. این شامل 1 USB کیت نور ,راهنما, راهنمای جعبه باتری. پلاگین در قدرت و نور خود را از بلوک های ساختمان با طراحی شگفت انگیز!
  • راهنمایی: استفاده از موچین و سه باتری AAA یا شارژر USB و ولتاژ باید کمتر از 5 ولت برای جلوگیری از سوختن.
  • آموزش نصب و راه اندازی: نور مجموعه نصب و راه اندازی انجام شده است به اولویت خود را. لطفا خود را نصب کنید نور led با دقت و بدون سختی کشیدن و بدون نیاز به خم شدن و یا آن را تکان.
  • درباره ما: متخصص در سفارشی-طراحی نورپردازی کیت اسباب بازی, هدف ما برای عرضه به مشتریان با محصولات و خدمات با کیفیت. تولیدات خود را منحصر به فرد خود را با غنی تخیل و خلاقیت است. اجازه دهید ‘s نور تا آجر خود را و آنها را به حیات جدید. اگر شما هر گونه مشکلات لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. باید خوشحال تجربه خرید!

Le Mansory Ford GT
Le Mansory Ford GT
Le Mansory Ford GT
Le Mansory Ford GT
Le Mansory Ford GT

در داخل کشور است که فورد نگه داشته است و نه اسپارتان به عنوان استاندارد تقریبا یک جزء باقی مانده بود دست نخورده توسط منصوری متخصصان – طبق معمول با همه منصوری کامل تبدیل. در حالی که ماشین تحت سلطه انحصاری توسط رنگ آبی به نام “Bleurion نژاد’ و قابل مشاهده فیبر کربن در تیره, خاکستری, داخلی, داشبورد و ورزشی کرسی نیز در صف سفید-آبی Alcantara.” گفت: تیونر.