خرید رپورتاژ

HAMR-Jr Quadrupedal Robot
وجود دارد روبات و سپس HAMR-Jr (دانشگاه هاروارد سرپايي MicroRobot) یک سوسک حمام-الهام ربات چهارپا که ممکن است زدگی در اطراف خانه های آینده است. این صفحه پیزوالکتریک محرک است که آن را قادر به سفر حدود 30 سانتی متر در هر ثانیه در راه رفتن فرکانس 200 هرتز. برای مقایسه بالاترین شناخته شده فرکانس از یک هماهنگ حشرات انقباضات عضلانی است که 224 هرتز که اتفاق می افتد در tymbal عضلات استرالیا زنجره و جیرجیرک دشتی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.HAMR-Jr قادر است خزنده پریدن و حرکت افقی مانند یک خرچنگ با محموله تا 320 میلی گرم. چه هستند برخی از برنامه های عملی? جراحی رباتیک و ماموریت های امداد و نجات با دومی با تمرکز بر خزنده به قلوه سنگ برای پیدا کردن بازماندگان.

فروش

Sphero RVR: All-Terrain Programmable Coding Robot with Customizable Hardware Platform - STEM Educational Robot for Beginners, Builders & Hackers - Micro:bit, Arduino, Raspberry Pi Compatible
Sphero RVR: همه زمین قابل برنامه ریزی, برنامه نویسی ربات با برنامه ریزی سخت افزاری – بنیادی آموزشی ربات برای مبتدیان و سازندگان & هکرها – میکرو:بیت, Arduino, Raspberry Pi سازگار

  • رفتن به هر نقطه انجام هر کاری برنامه ریزی ربات: دیدار با Sphero RVR ما متنوع ترین برنامه نویسی ربات هنوز بسته بندی شده با متنوع مجموعه ای از سنسورها و ساخته شده برای سفارشی سازی است. درایو RVR دقت حق خارج از جعبه – بدون مونتاژ یا نصب پیچیده ای مورد نیاز است.
  • آن درایو: RVR قدرتمند موتور همه زمین آج و گشتاور بالا به شما این آزادی را به درایو فقط در مورد هر نقطه. پیشرفته این تانک سبک ربات بسته بندی شده بر روی بورد سنسور از جمله رنگ, حسگر نور محیط, IR سنج و ژیروسکوپ.
  • این برنامه: با استفاده از Sphero Edu نرم افزار برای کد RVR با قرعه کشی و درایو ابتدا بلوک و یا جاوا اسکریپت. RVR بسیار hackable با SDK و API کتابخانه ها به صورت پیشرفته تر هکرها و سازندگان آن را نهایی برنامه نویسی ربات برای نویسان از تمام سطوح است.
  • بر روی آن ساخت: RVR قابل تنظیم گسترش بشقاب طراحی شده است برای کار با اکثر سخت افزار شخص ثالث از جمله Raspberry Pi آردوینو میکرو:بیت و Sphero خود littleBits. قابل حمل قابل شارژ با ظرفیت بالا باتری ارائه می شود به اندازه کافی آب به قدرت RVR و هر چیزی که شما به آن اضافه کنید.
  • الهام بخش سازندگان فردا: تاسیس در سال 2010 ما مجموعه ای را به دوباره تعریف خلاق تجربه بازی با نسخه اصلی Sphero برنامه را فعال کنید ربات توپ. در حال حاضر ما غیر قابل انکار سرد ناوگان برنامه ریزی روبات ها و ابزار آموزشی ما الهام بخش یک نسل جدید از طریق دست آموزش کاربردی برنامه نویسی, علم موسیقی, موسیقی و هنر.

با HAMR-Jr ما می چرخه پاها در نرخ بیش از 200 هرتز که بی سابقه است برای زمینی سیستم های بیولوژیکی و ما باید یک مفهوم پیشینی در مورد نحوه ی حرکت و پویایی در این گام فرکانس” گفت: Kaushik Jayaram دانشگاه کلرادو بولدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net