CrowPi2 Raspberry Pi Laptop
اگر فکر ساخت لپ تاپ خود تا به حال عبور خود را در ذهن CrowPi2 باید فوت و فن انجام دهد. این برنامه شامل یک 11.6″ 1920×1080 با وضوح IPS و یک جابجایی محاسبات واحد که شامل یک صفحه کلید بی سیم, trackpad, سنسور, ویدجت ها و بخش های دیگر را برای شما برای تکمیل پروژه های با. بدنه اصلی خانه 2MP دوربین میکروفون استریو بلندگو و تمشک Pi واحد است که نصب وارونه در پایه متصل به 40-پین کانکتور. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.CrowPi2 سازگار با هر دو Raspberry Pi 3 و Raspberry Pi 4 و همراه با HDMI آداپتور برای هر دو. یک بار بالا و در حال اجرا وجود دارد 70 درس پوشش خراش, Python, AI و فوتبال را برای شما به یاد بگیرند. به علاوه 30+ اضافی و پروژه های Python بازی به کشف تمشک Pi کامل با آفلاین مدیریت حساب برای کمک به شما در صرفه جویی در پیشرفت و دستاوردهای. اطلاعات بیشتر در اینجا.

فروش

CanaKit Raspberry Pi 4 4GB Starter Kit - 4GB RAM
CanaKit Raspberry Pi 4 4GB کیت استارتر – 4GB RAM

  • شامل Raspberry Pi 4 4GB مدل B با پردازنده 1.5 GHz 64-bit octa-core پردازنده ARMv8 (4GB RAM)
  • 32GB Samsung EVO+ میکرو SD کارت (کلاس 10) از قبل لود شده با NOOBS, USB, کارت حافظه MicroSD Reader
  • CanaKit حق بیمه بالا و براق Raspberry Pi 4 مورد با فن یکپارچه کوه CanaKit کم سر و صدا تحمل سیستم فن
  • CanaKit 3.5 USB-C Raspberry Pi 4 منبع تغذیه با سر و صدا فیلتر مجموعه ای از گرما غرق Micro HDMI to HDMI Cable – 6 پا (پشتیبانی تا 4K 60p)
  • CanaKit USB-C PiSwitch (روشن/خاموش سوئیچ قدرت برای Raspberry Pi 4)

CrowPi2 Raspberry Pi Laptop
CrowPi2 Raspberry Pi Laptop
وجود دارد سه نوع در دسترس: پایه و پیشرفته. هر بالاتر, نوع, همراه با , بیشتر, در حالی که متوسط و پیشرفته شامل یک Raspberry Pi 4 4GB kit.