خرید رپورتاژ

2021 BMW M4 G22 Leak
عکس های اعتباری: Solkee
ما فقط ماه دور از رسمی 2021 BMW M4, نشان می دهد, اما ظاهرا قبل از واحد تولید به بیرون درز جلوتر از زمان. آن را ظاهرا ارائه شده در کوپه ($71,000) و تبدیل خوانده شده ($79,000) مدل با رقابت در نسخه های آینده بعد در پایین خط. همانطور که می بینید این مدل به روز شده بزرگتر کلیه بریان در مقایسه با سلف خود. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.به عنوان قدرت آن انتظار می رود به یک twin-turbocharged 3.0 L خطی شش سیلندر موتور است که باعث می شود حداقل 473 اسب بخار و 442 lb-ft گشتاور و جفت به هشت-سرعت انتقال خودکار یا دستی گیربکس. آن تایید نشده اما برخی از منابع می گویند که مشتریان قادر خواهد بود برای انتخاب از عقب یا تمام چرخ دیسک و نسخه های که سوار بر دامپر تطبیقی و همچنین اختیاری کربن-سرامیک ترمز.

LEGO Speed Champions Lamborghini Urus ST-X and Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO 76899 Building Kit, New 2020 (663 Pieces)
قهرمان سرعت لگو لامبورگینی اوروس ST-X and Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO 76899 ساختمان, کیت جدید 2020 (663 قطعه)

  • این خیره کننده کلکسیونی اسباب بازی playset شامل 2 لگو لامبورگینی مسابقه ماشین بسته بندی شده با معتبر جزئیات و مناسب برای کسانی که عشق ماشین های مسابقه و برگزاری مسابقه هیجان اکشن!
  • این buildable لامبورگینی Huracán Super Trofeo EVO و لامبورگینی اوروس ST-X LEGO کپی می آیند با یک خط شروع با ‘چراغ’ به علاوه 2 راننده مسابقه minifigures
  • جدید برای ژانویه 2020, لامبورگینی باعث می شود هیجان انگیز قهرمان سرعت لگو اولین با این دو اتومبیل های شگفت انگیز ساخت این مجموعه کلکسیونی برای نمایش و استفاده کنید برای ایجاد هیجان داستان با دیگر مینی کپی!
  • این 663-قطعه لامبورگینی مدل ماشین ساخت کیت ارائه می دهد پاداش یک چالش برای دختران و پسران سنین 8+ و باعث می شود یک هدیه لگو
  • لامبورگینی Huracán مدل اقدامات 1″ (5 سانتی متر) بالا 6″ (16 سانتی متر) طول و 2″ (7 سانتی متر) عرض: جدید برای سال 2020 همه قهرمان سرعت لگو ماشین در حال حاضر 25 درصد بزرگتر شامل جزئیات بیشتری از نسخه اصلی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de