Fire Ants Shape-Shifting Unsinkable Raft
مورچه ها ممکن است به نظر می رسد ویژه در نگاه اول اما آتش مورچه ها در خصوص توانایی های خاص. آنها قادر به فرم شکل تغییر خوشه که ترکیب برای ایجاد unsinkable رفتس که برگزار t به طور مداوم شکستن از هم جدا. درست swarms از مورچه ها اتصال در قریب به اتفاق گروه های شناور در سراسر آب گاهی اوقات تشکیل زیادی rafts اندازه بشقاب. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این مورچه ها تکامل یافته و به شکل rafts برای زنده ماندن گرمسیری فصل مرطوب در خود بومی جنگل های بارانی آمازون. تمام مستعمرات شد و پس از آن قادر به فرار از سیل تپه در ثانیه بسیج در این رفتس و شناور با خیال راحت به مقصد بعدی خود. آنها در حال حاضر می تواند در بر داشت در سراسر ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا و استرالیا کارائیب و برخی از بخش هایی از جنوب آسیا است.

Light-up Ant Habitat for Kids – LED Ant Farm for Live Ants (not included) - Watch Ants Dig Their Own Ant House Tunnels - Ants Colony Toy with Nutrient Rich Gel - Science Toys Kit Gift for Boys & Girls
نور تا مورچه زیستگاه برای کودکان و نوجوانان – LED Ant Farm برای زندگی مورچه ها (شامل نمی شود) – سازمان دیده بان مورچه ها خود را حفر مورچه خانه تونل – کلونی مورچه ها با مواد مغذی غنی ژل – علم اسباب بازی کیت هدیه برای پسران و دختران

  • 🐜 سازمان دیده بان واقعی مورچه ها حفاری تونل های پیچیده: می دانم چه حتی سردتر از ساده قدیمی مورچه زیستگاه پر از شن و ماسه? یکی ساخته شده که با روشن و آبی و عصر فضا ژل که می درخشد! سازمان دیده بان خود را برداشت مورچه ها حفاری تونل های پیچیده از طریق همان نوع ژل که مورچه ها فرستاده شد به ماه در. و سپس به نوبه خود بر روی چراغ – کل مورچه زیستگاه می درخشد! آن را نه تنها دیوانه-خنک نگاه, اما چراغ نیز می تواند تشویق مورچه ها به حفاری عمیق تر به ژل.
  • 🔧 کیت کامل: شامل نور تا ژل مورچه زیستگاه USB و کابل برق (بدون باتری های مورد نیاز) ذره تونل استارت ابزار 16-صفحه زیبا راهنمای یادگیری. شامل کوپن تخفیف برای زندگی مورچه ها: زندگی مورچه ها نمی تواند شامل کیت, اما آن را شامل یک کوپن تخفیف به منظور زنده رفتگر مورچه ها و دستورالعمل در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود مطلوب تحویل مورچه ها.
  • 📖 شامل و گسترده 16-صفحه: یادگیری کتاب: مورچه ها شگفت انگیز حشرات با super-duper قدرت انسان مانند راه تعامل و ویژگی های عجیب و غریب (مانند لب استرالیا سبز مورچه سلیقه مرتب کردن بر اساس مانند آهک! Ew…). این راهنمای یادگیری کامل از سرد, اطلاعات علمی در مورد مورچه ها. توجه: با توجه به محدودیت های قانونی مورچه ها را نمی توان حمل به اورگان یا هاوایی.
  • 🎁 یک بازی سرگرم کننده و آموزشی هدیه برای تمام سنین: اغلب نیست که یک پروژه علمی می تواند سرگرم کننده و جذاب است اما این مجموعه دستیابی به هر دو! مجموعه ای بزرگ برای بازی انفرادی و یا به عنوان یک فعالیت گروهی. مجذوب آن کودکان به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را بیرون از جعبه و مناسب بنیادی پروژه. این پرورش عشق به علم و فسیل شناسی در یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز در راه است.
  • 🥇 STEM.ORG تصدیق آموزشی محصول: این محصول ارزیابی شده توسط STEM.org شده است و تصدیق به دیدار با بالاترین استانداردهای بنیادی یادگیری است. 😊 100 ٪ رضایت تضمین شده: آن را دوست دارم یا پول خود را به عقب! ما مطمئن هستید که کودک را به یک انفجار, اما اگر شما راضی نیست با این کیت ما به شما بازپرداخت 100% پول بدون سوال پرسید.

تصور کنید که هزاران نفر از مردم ارتباط خود را با اسلحه با هم اما هر کس شش اسلحه به جای دو و همه اندام خود را کوچک قلاب و پد چسب بر روی آنها. به همین دلیل آتش مورچه ها می توانید انجام چنین پویا بازسازی” به گفته دیوید هو در گرجستان موسسه فن آوری است.