AXIS Roller Coaster
S&S فن آوری های پوستی خود را آخرین coaster غلتکی و آن را به نام محور. خود تیم مهندسی reimagined coaster غلتکی دینامیک با در نظر گرفتن انحصاری 4D چرخش فن آوری های خودرو و تبدیل آن به یک سواری هیجان ارائه می شود که عمدی مایع حرکات آن را هر چند به عنوان اگر شما در واقع پرواز. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این غلتک coaster دارای ردیابی عناصر است که می تواند تکرار توسط دیگر سوار و ایجاد یک تجربه هیجان, در حالی که همچنین در حال یک خانواده پسند جاذبه است. چرا ؟ سوار وسایل نقلیه آزادانه چرخش 360 درجه رو به جلو یا رو به عقب به هر سوار یک تجربه متفاوت است. درست سواران می تواند رول از یک سمت به سمت دیگر شبیه به یک جت جنگنده انجام بشکه رول. این حداکثر سرعت می رسد از 53 مایل در ساعت و 3.5 g-force شتاب.

K’NEX Education – Amusement Park Experience Set – 2264 Pieces – Ages 10+ – Engineering Educational Toy
K'NEX آموزش و پرورش – پارک تفریحی تجربه مجموعه – 2264 قطعات – سنین 10+ – مهندسی آموزشی, ابزار جنسی,
  • ایجاد 13 تفریحی پارک سواری – دانش آموزان می تواند 13 های مختلف کلاسیک تفریحی پارک سواری با بیش از 2200 قطعات و قطعات در این ساختمان مجموعه ای. ساخت و ایجاد مدل های مختلف با این مجموعه از جمله سرسره های چرخ و فلک و دیگر خطر ناک است.
  • برای سنین 10 و ایده آل برای دانش آموزان در کلاس های 5 تا 9 این رنگ روشن مجموعه نه تنها ارائه می دهد لذت بردن اما همچنین افزایش مهارت های کودکان را. مدرسه دانش آموزان بهره مند از آن پیچیده و در عین حال آسان به درک طرح و متوسط مشکل است. این مجموعه همچنین ترویج کار در تیم از بین 6 تا 8 نفر – مناسب برای کلاس درس تنظیمات.
  • راهنما شامل – این K'NEX اسباب بازی مجموعه شامل دستورالعمل ساختمان و گسترده راهنمای معلم. آن را ترویج تفکر انتقادی دستی یادگیری و درک مکانیکی برای کودکان.
  • با 2,264 K'NEX قطعات – پارک تفریحی تجربه مجموعه همراه با 2,264 K'NEX قطعات و قطعات بسته بندی شده در سه مناسب مخازن ذخیره سازی. هر بخش منحصر به فرد است و رنگ روشن و ساخته شده است و از دوام و غیر سمی پلاستیک.
  • STEAMagination – این اتصال از بخار (علم, تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضی) با یک کودک طبیعی حس کنجکاوی و خلاقیت و آن قدرت های سرگرم کننده از هر K'NEX ساختمان مجموعه ای. ساختمان با K'NEX قرار می دهد کودکان در یک مسیر به سمت یک درک اساسی از بخار/بنیادی افراد است.