Festo BionicSwift Robotic Bird
بر خلاف دیگر رباتیک پرندگان Festo را BionicSwift رادیو مبتنی بر محیط داخلی GPS با ultra-wideband تکنولوژی (UWB) اجازه می دهد تا آن را به پرواز با خیال راحت و در یک هماهنگ الگوی در یک تعریف حریم هوایی. بال خود را به مدل بعد از پرهای واقعی پرندگان و وزن آن فقط 42 گرم با وجود داشتن طول بدن از 44.5 سانتی متر و همچنین یک بال 68 سانتی متر است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.به منظور تکثیر طبیعی, پرواز, بال, به رخ کشیدن فردی پر از انعطاف فوق العاده سبک اما بسیار قوی فوم که همپوشانی یکدیگر است. متصل به یک کربن و تبادل نظر آنها متصل به واقعی دست و بازوی بال فقط آن را در زندگی واقعی همتای. فرد پرهای فن طول بال upstroke را قادر می سازد هوا را به جریان از طریق بال و سپس در طول downstroke به ارائه پرواز ربات با یک قوی تر پرواز.

LEGO Boost Creative Toolbox 17101 Fun Robot Building Set and Educational Coding Kit for Kids, Award-Winning STEM Learning Toy (847 Pieces)
لگو افزایش خلاق Toolbox 17101 سرگرم کننده ربات ساختمان مجموعه آموزشی برنامه نویسی کیت برای کودکان و نوجوانان برنده جایزه بنیادی یادگیری, ابزار جنسی (847 قطعه)

  • چه کسی دوست ندارد روبات ؟ معرفی بچه های خلاق دنیای برنامه نویسی با بهترین آموزشی های بنیادی اسباب بازی به تقویت کنجکاوی خود را. ساختمان آموزش و برنامه نویسی روبات ها شده است هرگز بیشتر سرگرم کننده است!
  • شامل 847 قطعات لگو که بچه ها می توانند ساخت و بازسازی به 5 سرد چند منظوره مدل. بهترین و محبوب ترین اسباب بازی رباتیک برای 7 تا 12 سال پسران و دختران که عشق را به سرهم بندی کردن و یاد بگیرند که در مورد علم است. با استفاده از آخرین فن آوری مانند رنگ و فاصله و سنسور شیب.
  • ساخت و کد Vernie ربات به رقص راک در Guitar4000 فاستر فرانکی, گربه, ارتباط برقرار کردن با Autobuilder یا کشف یک کشف جدید با M. T. R. 4 (Multi-Anniversary رور 4). ضریب هوشی و تقویت فعالیت های بی پایان هستند!
  • برنده جایزه و هدیه ای مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دستورالعمل برای همه 5 مدل گنجانده شده با لگو افزایش برنامه. دانلود در Appstore آمازون: amazon.com/dp/B075LL7KGB. نیاز به 6x AAA 1.5 V باتری (شامل نمی شود).
  • Vernie ربات می ایستد بیش از 10″ (27 سانتی متر), قد بلند Guitar4000 بیش از 1″ (5 سانتی متر) بالا 16″ (42 سانتی متر) طول و 5″ (15 سانتی متر) عرض فرانکی گربه بیش از 6″ (17 سانتی متر), قد بلند AutoBuilder بیش از 10″ (27 سانتی متر) بالا M. T. R. 4 بیش از 4″ (12 سانتی متر) بالا 9″ (23 سانتي متر) طول و 5″ (14 سانتی متر) عرض دارد.

هوشمند شبکه از پرواز اشیاء GPS و مسیر یابی باعث می شود یک سیستم ناوبری 3D است که می تواند مورد استفاده در شبکه کارخانه از آینده است. برای مثال دقیقا محل جریان مواد و کالا و فرآیند گردش کار می تواند بهبود یافته و تنگناها را می توان پیش بینی کرد. علاوه بر این خودمختار روبات پرنده می تواند مورد استفاده برای حمل و نقل مواد با پرواز خود را در دالان یک راه بهینه سازی استفاده از فضای درون کارخانه” گفت: Festo.