خرید رپورتاژ

Ferrari Respirator Valve Face Mask
فراری در حال کمک به این بیماری همه گیر کوروناویروس تلاش های امدادی با شروع تولید ماسک شیر آلات و اتصالات برای ماسک محافظ در مرنللو کارخانه. ایتالیا که بدون شک یکی از سخت ترین ضربه از کشورها توسط COVID-19 و در ماه مارس Agnelli خانواده که کنترل تیم فراری F1 و خودرو کسب و کار اعلام کرد یک سری از اقدامات برای کمک به, از جمله €10 miilion کمک مالی به مقامات در خط مقدم بحران منابع 150 هواکش و ارائه وسایل نقلیه به صلیب سرخ. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این گروه که به طور معمول معاملات با ماشین های جدید نمونه های اولیه است که در حال حاضر تولید کننده ماسک سوپاپ و همچنین به عنوان اتصالات برای, ماسک اجازه می دهد تا کارکنان بهداشت برای درمان coronavirus بیماران. برخی از این شیرها طراحی شده است توسط اسب های غواصی تولید کننده تجهیزات سفارشی ساخته شده متناسب با ماسک خود را به طوری که برای ایجاد اورژانس ماسک صورت برای کمک به بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی.

LEGO Speed Champions Ferrari F40 Competizione 75890 Building Kit (198 Pieces)
قهرمان سرعت لگو فراری F40 Competizione 75890 ساختمان کیت (198 قطعه)

  • ساخت مسابقه و نمایش فراری F40 Competizione با minifigure کابین متحرک شیشه جلو به علاوه تعویض ماشین اخلال گران و هود به نوبه خود Competizione به کلاسیک F40 جاده ماشین!
  • شامل یک فراری مسابقه راننده minifigure با کلاه
  • فراری F40 Competizione, ماشین, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 1 اینچ (4 سانتی متر) بالا 5 اینچ (13 سانتی متر) طول و 1 اینچ (5 سانتی متر) عرض
  • 198 قطعات – ماشین مسابقه ای اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 7+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این قهرمان سرعت لگو فراری F40 Competizione 75890 سریع ماشین playset ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو ساختمان و آجر لگو برای خلاق ساختمان

در چند روز آینده فراری قصد دارد به تولید چند صد مورد از تجهیزات که در حال حاضر در حال توزیع توسط برخی از شرکت های درگیر با هماهنگی ایتالیایی عمران, حفاظت, مختلف, ایتالیایی, بیمارستان از جمله کسانی که در برگامو, جنوا, مودنا و سسولو و همچنین به سلامت کارگران در شهر Medicina در نزدیکی بولونیا گفت:” فراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de