Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration
علاقه مندان به خودرو در حال حاضر می دانیم که فراری SF90 Stradale است این شرکت برای اولین بار PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) و آن را به یک doozy. مباهات اواسط نصب شده twin-turbocharged موتور V8 است که به تولید 769 اسب بخار و 590 پوند فوت گشتاور زوج با سه موتور الکتریکی برای ترکیب خروجی نزدیک به 1000 اسب بخار. آن را نیز قدرتمند ترین فراری از جاده خودرو در عین حال با یک ادعا 0-60 مایل در ساعت شتاب از زیر 2.5 ثانیه و یک 0-124 مایل در ساعت با حداکثر سرعت دویدن در نظر گرفتن فقط 6.7 ثانیه است. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.
در این فن آوری در کنار چیزهای SF90 ورزشی دیجیتال داشبورد و درایور رابط برجسته 16-inch, full HD, freeform صفحه نمایش منحنی. صفحه نمایش flanked توسط کنترل لمسی غلاف – حق غلاف تنظیم تهویه مطبوع توابع و چپ غلاف هستند برای چراغ / بیرونی آینه. که همه سر تا صفحه نمایش, پروژه, ویژگی های اطلاعات بر روی شیشه جلو اتومبیل.

LEGO Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo Toy Cars for Kids, Building Kit Featuring Minifigure, New 2020 (275 Pieces)
قهرمان سرعت لگو 76895 فراری F8 Tributo ماشین اسباب بازی برای بچه ها, ساخت کیت شامل Minifigure جدید 2020 (275 قطعه)

  • این دیدنی, ابزار جنسی, playset های درخشان دقیق فراری F8 Tributo یک هدیه ایده آل برای کسانی که با شور و شوق برای ساخت لگو ماکت ماشین های مدل و استفاده از آنها به مرحله خود نژادها
  • شامل یک ساختمان کیت فراری F8 Tributo مدل و 1 کلکسیونی Ferrari racing driver minifigure
  • اولین فرصت برای ساخت یک ماشین اسباب بازی ماکت فوق العاده سریع فراری F8 Tributo که بچه ها می توانید صفحه نمایش صفحه اصلی و یا استفاده به مسابقات هیجان انگیز با دوستان خود!
  • این قهرمان سرعت لگو فراری مدل ماشین کیت ارائه می دهد بی پایان ساخت-و-بازی مسابقه سرگرم کننده و باعث می شود یک عمل بسته بندی شده, تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای بچه های سنین 8+ که عشق فراری, مدل ماشین racecars ایستاده و اسباب بازی مسابقه
  • فراری F8 Tributo اقدامات 1″ (4 سانتی متر) بالا 5″ (15 سانتی متر) طول و 3″ (8 سانتیمتر) عرض: همه 2020 قهرمان سرعت لگو هستند 25 درصد بزرگتر به معنی اسباب بازی مدل ماشین منعکس کننده زندگی واقعی نسخه های بهتر از همیشه قبل از!

Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Acceleration

در جاده ها, همه چیز اتفاق می افتد بسیار سریع تر از در 488 Pista. قطار گردن خود و واکنش های خود را. شما می توانید از طریق گوشه بسیار سریعتر” گفت: راننده تست Raffaele de Simone.