فرناندو تورس می فرستد پیام به طرفداران لیورپول پس از لیگ برتر عنوان پیروزی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مهاجم سابق لیورپول فرناندو تورس است تبریک باشگاه خود در لیگ برتر با موفقیت و با اسپانیولی ساخت یک نقطه از اذعان به هواداران که باید منتظر 30 سال برای این شاهکار تکرار شود.

منچستر سیتی را 2-1 شکست چلسی در روز پنج شنبه تایید کرد لیورپول به عنوان 2019/20 قهرمانان با Jurgen Klopp کنار برگزاری غیر قابل بحث 23-نقطه منجر تنها با 21 امتیاز در سمت چپ به بازی برای.

این پیروزی موجب بازشماری لیورپول با تیم ملی و تماشای Stamford Bridge برخورد با هم در این تیم در هتل و ارسال و جشن های خود را در رسانه های اجتماعی قبل از اینکه هزاران نفر از طرفداران تبدیل در آنفیلد با عود و پرچم پر کردن هوا.

پس از صرف چهار هدف لادن سال در آنفیلد لیورپول هنوز جایگاه ویژه ای در تورس’ قلب او سریع بود تبریک به باشگاه سابق خود زیر پنج شنبه شب ،

“تبریک بزرگ به هر کس در لیورپول برنده شدن در لیگ برتر” تورس در توییتر نوشت.

“باور نکردنی, تیم ملی, با شکوه, مدیر هیات بزرگ, اما بالاتر از همه صمیمانه تبریک به هر LFC حامی. شما بوده ام در انتظار چندان طولانی و در نهایت که تروفی مورد نظر شما است. به خوبی سزاوار.”

تورس به دور از تنها سابق لیورپول مورد علاقه خود را برای ارسال تبریک با په په رینا و رافا بنیتز ارسال پیام های مشابه.

“قهرمانان. تبریک @LFC!! جایزه بیش از سزاوار پس از یک فصل بسیار خوبی” گفت: رینا دروازه بان که در حال حاضر در بار از آث میلان در استون ویلا.

“30 سال بعد. امروز احساس می کنم بیش از داشتن افتخار متعلق به این باشگاه بزرگ است.”

مدیر سابق بنیتز افزود: “تبریک به باشگاه فوتبال لیورپول پس از 30 سال, رویای واقعی می آید! بسیار مبارک برای تمام قرمز! You’ll never walk alone.

سابق لیورپول بازیکنان Alvaro Arbeloa و لوئیس گارسیا همچنین نوشته شده در توییتر به اذعان خود موفقیت است.

دیدگاهتان را بنویسید