Fawlty Towers: John Cleese بازدید در ‘احمق’ تصمیم به حذف قسمت از UKTV

John Cleese را محکوم کرده است UKTV تصمیم به حذف یک قسمت از Fawlty Towers از آن پلت فرم تماس آن را “احمق”.

معروف “اشاره نمی جنگ” قسمت کلاسیک 1970 طنزهای پایین گرفته شده است زیرا حاوی “نژادی تهمت”.

با عنوان “آلمان” قسمت اول پخش در سال 1975 و می بیند Cleese را misanthropic صاحب هتل ریحان Fawlty غاز-پله در اطراف در حالی که فریاد “اشاره نمی جنگ” در مقابل یک گروه از بازدید از آلمانی ها.

آن را نیز نشان می دهد که عمده Gowen شخصیت با استفاده از زبان توهین آمیز در مورد West Indies cricket team.

در پاسخ به آن حذف Cleese دارای برچسب افرادی که موفق به دیدن آن را به عنوان یک نقد نگرش نژادپرستانه به جای حمایت از آنها به عنوان “احمق”.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام در گذشته 180 سال است که مردم باید بسیار حواس مختلف از طنز” او گفت: سن. “برخی از آنها را درک کنند که اگر شما قرار داده مزخرف کلمات را به دهان کسی شما می خواهید به سرگرم کننده از شما در حال پخش دیدگاه های خود را, شما در حال ساخت سرگرم کننده از آنها را.”

صحبت در مورد عمده شخصیت بازی توسط بالارد برکلی که با استفاده از N-کلمه سه بار در حالی که گفتن یک داستان در مورد یک مسابقه تست های غرب هند Cleese افزود: “عمده بود فسیلی چپ بیش از چندین دهه قبل است. ما حمایت خود را از ديد ما سرگرم کننده از آنها را. اگر آنها می توانید ببینید که اگر مردم بیش از حد احمقانه به ببینید که چه می گویند ؟

Fawlty Towers داده است تعداد زیادی از مردم مقدار زیادی از شادی چرا شما می خواهید برای جلوگیری از که؟”

Cleese نیز مورد انتقاد قرار BBC مدیریت برای رکوع به فشار برای حذف “مشکل” تلویزیون نشان می دهد در میان جهانی Black Lives Matter تظاهرات. “بسیاری از افراد مسئول در حال حاضر در بی بی سی فقط می خواهم به چسبیدن بر روی شغل خود را,” او گفت:. “اگر چند مردم هیجان زده آنها ساکت کردن آنها به جای ایستاده زمین خود را به عنوان آنها انجام داده اند 30 یا 40 سال پیش است.”

این بازیگر با بیان حمایت خود را از اهداف Black Lives Matter اما استدلال کرد که بحث در اطراف مشکل ساز را نشان می دهد تلویزیون است که نابجا و انرژی در مبارزه با نژاد پرستی.

“در حال حاضر وجود دارد تورم از خشم و واقعا قابل تحسین احساس است که ما باید جامعه ما کمتر تبعیض آمیز و من فکر می کنم که بخشی از آن را بسیار خوب,” او گفت:.

“به نظر من بهترین بخش هایی از جورج فلوید تظاهرات شده اند بسیار در حال حرکت و بسیار قدرتمند است.

“وجود دارد غارتگران فقط به عنوان وجود دارد سرکش اما اگر ما اجازه تمرکز ما در 10 درصد است که همیشه در تلاش برای f*** همه چیز ما ممکن است فراموش کنیم که آنچه در آن واقعا در مورد تلاش است تا رفتار کمی بیشتر مهربانی نسبت به همه است.”

به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بازگشت به شهرت پس از مرگ جورج فلوید, پخش و خدمات جریان باید مجددا خود را محتوا است.

HBO حداکثر به طور موقت برداشته 1939 جنگ حماسی بر باد رفته به دلیل “نژادی توصیفاتی”.

Little Britain حذف شده از iPlayer چون “بار تغییر کرده است” از آنجا کمدی برای اولین بار پخش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر