پدر نشان می دهد که چگونه نسل جوان با استفاده از دست های مختلف ژست برای گوشی ویروسی Infinite

با طناب دار و تلفن تلنگر در حال حاضر چیزی از گذشته به نظر می رسد این ژست دست استفاده می شود که در ارتباط با تماس های تلفنی است که در کنار تبدیل شدن به منسوخ با توجه به جدید Infinite.

در چهارشنبه Infinite کاربر دانیل آلوارادو مشترک یک کلیپ در رسانه های اجتماعی پلت فرم که در آن او نشان داد که نسل جوان استفاده نمی ژست دست از انگشت کوچک و انگشت شست تمدید و انگشت وسط فر به دلالت آنها بر روی گوشی.

در عوض, بسیاری از کسانی که متولد شده در 2000s و بعد به سادگی با نگه داشتن دست خود را صاف در مقابل سر خود را به نشان می دهد آنها در حال صحبت کردن در گوشی های هوشمند.

“70s, 80s و 90s در نوزادان می تواند مربوط,” آلوارادو شروع Infinite. “این است که چگونه شما می دانم که شما در حال گرفتن است.”

پدر-از-دو سپس اقدام به درخواست همسر خود را به تظاهر به صحبت کردن در تلفن که او نشان داد در حال حاضر منسوخ شده ژست دست معمولا همراه با تلفن تماس بگیرید.

@guesswho_718

حتی ژست دست بازی اتحادش را تغییر @kamilo.ny @guesswhos_wifey @itz_daniella12 ##LaughPause ##dadsoftiktok ##momsoftiktok ##over30 ##kids ##fyp

♬ صدای اصلی – guesswho_718

اما زمانی که آلوارادو را کودکان خردسال بودند وادار به انجام همان چیزی که آنها برگزار شد دست خود تخت خود را با کف دست رو گوش خود را – یک ژست است که بیشتر شباهت به صحبت کردن در آی فون یا آندروید.

آلوارادو به این نتیجه رسیدند کلیپ که مشاهده شده است بیشتر از 2m بار نشان می دهد که ذهن او دمیده شده است با به روز رسانی ژست های مورد استفاده توسط نسل جوان – یک احساس مشترک توسط هزاران نفر از بینندگان که باید خود را ابراز شوک در اطلاعات است.

“ذهن من دمیده شده است در حال حاضر من تا به حال هیچ ایده” یک نفر نظر داد.

یکی دیگر گفت: “آن را مورد آزمایش قرار با بچه های من و شما درست!”

“من فقط خواسته من و بچه ها…من رسما قدیمی” کسی دیگری به این نتیجه رسیدند.

The Infinite نیز به اشتراک گذاشته شده در توییتر که در آن پدر و مادر دیگر به اشتراک گذاشته شده نتایج خود را پس از اقدام به آزمایش با کودکان خود.


ژست دست نیست و تنها فن آوری تفاوت بین نسل به دیگران با استفاده از بخش نظرات این ویدئو ویروسی به نقطه ای از حرکات اضافی و عبارات است که اعمال نمی به نسل جوان مانند نورد پایین یک پنجره یا “حلق آویز کردن” یک تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>