Fast & Furious 9 may ارسال Vin Diesel به بیرونی-فضا Ludacris نکات

Fast & Furious 9 ممکن است در فضای بیرونی حق رای دادن ستاره Ludacris پیشنهاد کرده است. رپر و بازیگر که نقش

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

Fast & Furious 9 ممکن است در فضای بیرونی حق رای دادن ستاره Ludacris پیشنهاد کرده است.

رپر و بازیگر که نقش مکانیک Tej در این سریال کاهش یافته است, بزرگترین اشاره و در عین حال که حق رای دادن طولانی مدت ممکن است بین کهکشانی در آن فیلم بعدی.

در طول مصاحبه خود در SiriusXM را جس Cagle, رادیو, نشان می دهد, مجری جولیا کانینگهام بمب چگونه حق رای دادن می تواند تا مخاطرات و حتی بیشتر.

"من حتی نمی دانم خلاقانه, آنچه که آنها می آیند تا با به وای ما" کانینگهام گفت. "فضا باید درگیر زیردریایی... من حتی نمی توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد در فیلم بعدی."

در پاسخ Ludacris طعنه که امریکا ممکن است به درستی حدس زده.

"شما فقط گفت: چیزی که بسیار مهم است،" "من می گویند که شما بسیار شهودی و باعث شود شما چیزی گفت درست اما من قصد ندارم به آن را دور."

"این فضا من گفت: فضا!" کانینگهام پاسخ داد.

پوشش دهان خود Ludacris سپس اقدام به پیاده روی پشت خود بگذارید. "من نمی دانم آنچه شما گفت: شما رفت و مبهم و مه آلود کمی" او به شوخی.

در مه, Fast & Furious فیلمنامه Chris Morgan طعنه که حق رای دادن می تواند رفتن به فضا.

"من هرگز شلیک کردن فضا گفت:" سرگرمی هفتگی. "هرگز. من به معنای واقعی کلمه هرگز شلیک کردن هر چیزی تا زمانی که از آن بازدید پارامترهای: "آن را badass? آن است که بسیار جذاب است ؟ خواهد شد و مخاطب آن را دوست دارم ؟ و آن را شکستن نیست ایمان با مخاطب به عنوان آنها در حال تماشای آن ؟ من برای هر چیز دیگری."

Fast & Furious 9که ستاره Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron and Ludacris منتشر خواهد شد 2 آوریل, 2021, داشتن شده است با تاخیر نزدیک به یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن