Pontiac Ghost Car
عکس های اعتباری: فهرست روزمره
این 1939-40 نمایشگاه جهانی نیویورک برگزار شد Flushing Meadows–Corona Park in Queens و دوم گران ترین آمریکایی جهان را عادلانه در تمام دوران است. بسیاری از کشورها در سراسر جهان به نمایش گذاشته و بیش از 44 میلیون نفر با حضور در این جشن در دو فصل. چرا ؟ خوب شد این نمایشگاه برای اولین بار به نمایشگاه فن آوری های آینده و “جهان فردا”. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات در مورد پونتیاک ماشین شبح بود که در نشان می دهد.رسما به نام 1939 پونتیاک لوکس شش پلکسی گلاس, ماشین, آن را تا به حال بدن پانل های ساخته شده از اکریلیک پلاستیک با تمام پیچ و اتصال دهنده های کروم اندود اضافه شده اثر دراماتیک است. سازه های فلزی در زیر داده شد مس شستشو درمان در حالی که تمام سخت افزار از جمله داشبورد دریافت آبکاری کروم. لاستیک اندود گچ و سیمان ریخته شد در سفید همراه با لاستیک های ماشین. در این گزارش هزینه $25,000 به ساخت یا $466,922 امروز اگر حسابداری برای تورم است.

فروش

RASTAR RC Car | 1/14 Scale Ferrari LaFerrari Radio Remote Control R/C Toy Car Model Vehicle for Boys Kids, Red, 13.3 x 5.9 x 3.3 inch
RASTAR RC ماشین | 1/14 مقیاس Ferrari LaFerrari کنترل از راه دور رادیویی R/C مدل ماشین اسباب بازی وسیله ای برای پسر بچه ها قرمز 13.3 x 5.9 x 3.3 اینچ

  • با مجوز رسمی توسط فراری و بسیار دقیق داخلی/خارجی – مقیاس 1: 14 ماشین اسباب اقدامات 13.3″ X 5.9″ X 3.3″; امکانات با پروانه درب (باز کردن دستی) کار چراغهای جلو/ چراغهای عقب ساخته شده است-در بهار سیستم تعلیق مکانیزم دیفرانسیل رینگ و لاستیک لاستیک های استریو تجهیزات چرخ فرمان چرم صندلی و غیره.
  • توابع کامل – به جلو به نوبه خود به سمت چپ و راست آن بهترین آثار در سطح صاف (در آب و هوای خشک) و می تواند در داخل خانه و خارج از منزل.
  • عملکرد عالی – کنترل از راه دور محدوده تا 98, پا, سرعت 5.1, mph, فرکانس موجود در اختیاری 27 مگاهرتز یا 40 مگاهرتز; ساخته شده از درجه بالا ABS پلاستیک برای جلوگیری از خراش و محافظت از کودکان و نوجوانان.
  • باتری شامل نمی شود – نیاز به 5 x AA برای ماشین و 1 x 9V برای کنترل از راه دور; بسته شامل 1 x RASTAR ماشین RC 1 x dual-گرفتن کنترل از راه دور-کنترل و 1 عدد راهنمای کاربر.
  • کارخانه مونتاژ شده و آماده برای اجرا آسان به بازی; تولید شده توسط RASTAR گروهی, با کیفیت 100%.

Pontiac Ghost Car
Pontiac Ghost Car
Pontiac Ghost Car
Pontiac Ghost Car
Pontiac Ghost Car

زمانی که جنگ جهانی دوم آغاز شده فقط 6 ماه به سال 1939 نمایشگاه جهانی بسیاری از نمایشگاه را تحت تاثیر قرار, به ویژه کسانی که بر روی صفحه نمایش در غرفه از کشورهای محور تحت اشغال. پس از آن بسته در سال 1940 بسیاری از نمایشگاه ها نابود شدند هر چند برخی از ساختمان ها حفظ شد برای 1964-1965 نمایشگاه جهانی نیویورک برگزار شد در همان محل.