فوتبال فانتزی طلایه دار راهنمایی gameweek 38: Raheem Sterling, اتلتیک بیلبائو و بیشتر

Raheem Sterling

با یک بازی باقی مانده از لیگ برتر فصل استرلینگ به طور ناگهانی به عنوان بسیاری از عدم مجازات اهداف به عنوان بهترین گلزن جیمی Vardy. زمانی که این اتفاق افتاد ؟ بیش از گذشته چهار بازی استرلینگ دارای شش گل را به نام خود.

وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن این فرم به خنک کردن و ارائه او شروع می شود در روز یکشنبه. نورویچ بازدید Etihad و – با وجود برنده شدن در ماه سپتامبر معکوس ثابت در ملک فهد – آن است که به احتمال زیاد یک بعد از ظهر برای تنزل طرف.

اریک پیترس

روز آخر است به شدت سخت به پیش بینی اما برنلی شانس یک ورق تمیز به عنوان خوب به عنوان هر کسی با برایتون بازدید از چمن مور. مقدار زیادی از مدیران در حال حاضر نیک پاپ بین میله های پس چرا دو تا با یک مدافع?

Pieters می دهد بیشترین حمله به سمت هر برنلی دفاعی گزینه های خود را گاه به گاه هجوم از سمت چپ به عقب. یک ورق تمیز و کمک آخرین زمان کمک به افزایش نمره خود را به 12 امتیاز در gameweek 37.

اتلتیک بیلبائو

واتفورد را کوتاه سفر به امارات با همه چیز در خط اما 4-0 شکست به منچستر سیتی نمی کند و الهام بخش اعتماد به نفس است که هیدن Mullins و گراهام پشته خواهد بود قادر به نگه داشتن سر خود را بالای آب.

بن فاستر بستری خود اعتماد به نفس است “دیوانه کم” پس از آن بازی. مگر اینکه آن را برداشت تا در زمان پس ما می توانیم انتظار بیلبائو به سود حتی اگر آرسنال مهاجم است و بدون هدف خود را در آخرین سه بازی لیگ.

Serge Aurier

تاتنهام شده اند بی سر و صدا قابل توجه از اواخر تشکر در بخشی خود را به جامد دفاعی پایه. کسانی که در جست و ارزان نقاط در پشت ممکن است بخواهید نگاهی به Aurier شده است که بخشی از سه کلین شیت در آخرین پنج بازی.

این در حالی است پس از Aurier آخرین حمله به بازگشت در اولین بازی پس از راه اندازی مجدد در برابر منچستر یونایتد – اما که می تواند تغییر را با خوزه مورینیو را در کنار بازدید از یک مبارزه کریستال پالاس.

Callum Wilson

چیزی از کلمات انتخاب اما بورنموث به شدت نیاز به اهداف به هر گونه امید بقا و در حال سفر به یک بازی اورتون طرف است که تا حد زیادی underwhelmed پست-مستند.

ویلسون باقی مانده است کمی گران در £7.4 m با توجه به مبارزات ادی هاو طرف اما او بازیکن آنها به نوبه خود به ساعت خود نیاز دارند و آنها هرگز نیاز به او را بیش از در حال حاضر.

محترم اشاره: Nick Pope, جک استیونز دیوید سیلوا, Chris Wood, گابریل عیسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید