فوتبال فانتزی طلایه دار راهنمایی gameweek 34+: میسون Greenwood, Heung-Min پسر Michail آنتونیو و بیشتر

ماسون گرینوود

حفظ جای خود را از ما gameweek 33+ نکات واقعا وجود دارد هیچ دلیلی نیست که گرین با این نقطه است. منچستر یونایتد نوجوان سه گل در دو دیدار گذشته.

بیشتر چه, گرین را آغاز کرده است هر یک از ایالات آخرین سه بازی به عنوان اوله گونار Solskjaer به نظر می رسد به حل و فصل در انتخاب اول خط شروع به بالا. تا بعد از آن آستون ویلا که هنوز هم بالا پرواز بدترین دفاع با وجود های اخیر نشانه های دفاعی بهبود است.

Heung-Min پسر

تاتنهام ممکن است به نظر می رسد چشم انداز جذاب در لحظه اما هر بازی تیم بورنموث سزاوار توجه ما داده می شود که چگونه ادی هاو تیمش فزاینده به سمت قهرمانی.

استیون Bergwijn و هری کین هر دو ارزش در نظر گرفتن اینکه ما در حال اوج پسر بعد از او راه می رفت دور ترین عکس در هدف هر بازیکن در روز دوشنبه شب یکنواخت و خسته کننده 1-0 پیروزی بر اورتون.

فیل Foden

یکی دیگر از جوانی که زنده می ماند هفته گذشته میدارد اما Foden نیست نمره تقریبا به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان گرینوود و به جای قربانی پپ گواردیولا را بدنام چرخش سیاست تنها در آینده به عنوان یک 59 دقیقه جایگزین.

این است که همیشه خطر در هنگام چیدن حاشیه منچستر سیتی بازیکنان اما Foden می تواند اعتماد به نفس بیشتری شروع برابر نیوکاسل طرف خواهد کرد که قطعا مبارزه در Etihad در شب چهارشنبه.

بنیامین Mendy

چسبیده با شهر گواردیولا دفاع بعید است که به طور جدی تست شده توسط نیوکاسل حتی اگر ما حساب خود را برای بهبود تحت استیو بروس پس از از سرگیری و Oleksandr Zinchenko هزینه خطا در سنت مری به احتمال زیاد منجر به یک تغییر در سمت چپ-پشت.

که هموار راه را برای بنیامین, Mendy ارائه شده او از بهبود جزئی تناسب اندام مسائل که او را نگه داشته و از روز یکشنبه شکست. اگر گواردیولا می دهد او همه پاک در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی او به هدف.

Michail آنتونیو

اگر شما می خواهید برای دریافت جلوتر از منحنی وستهام یک اجرا از وسایل فریبنده آینده بین در حال حاضر و در پایان فصل و صفحه اصلی دیدار با برنلی در شب چهارشنبه است نه یک شروع بد هم نیست.

آنتونیو نه تنها دو گل در دو بازی اما منجر دیوید مویس تیم ملی در xG-هر-90 در این فصل است. او همچنین بازی از موقعیت – های طبقه بندی شده به عنوان یک هافبک در عین حال عامل تنها مهاجم. یکی به تماشای.

محترم اشاره: بن فاستر رومن Saiss مارکوس آلونسو, برونو فرناندز, گابریل عیسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>