خانواده های عاشقانه, LLC نقد و بررسی: Werner Herzog طول می کشد یک نگاه همدلانه در rent-a-نسبی صنعت

Dir: Werner Herzog. بازیگران: Yuichi Ishii با Mahiro Tanimotoبلند Fujimaki تاکاشی Nakatani, Kumi Manda. 12A ce

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

Dir: Werner Herzog. بازیگران: Yuichi Ishii با Mahiro Tanimotoبلند Fujimaki تاکاشی Nakatani, Kumi Manda. 12A cert, 89 دقیقه.

ورنر هرتزوگ واقعی ریش سفید از فیلم, الهام می یابد در عجیب ترین مکان: ماقبل تاریخ چهره های ترسیم شده بر روی دیوارهای غار (2010 Cave of Forgotten Dreams), یک مسابقه برای دام فروش های فوق العاده (1976 را چقدر Wood Would a Woodchuck Chuck) و در حال حاضر یک کسب و کار است که استخدام های بازیگران به ایستادگی در عنوان وجود ندارد و اعضای خانواده و دوستان است. خانواده, داستان عاشقانه, LLC یک شرکت واقعی و مستقر در توکیو. برای 11 سال آن عملیاتی باید به دنبال پر کردن سوراخ در قلب های مردم و عملکرد اجتماعی است.

هرزوگ داوطلب خدمت سربازی موسس آن Yuichi Ishii به بازی خود را در یک درام نوشته شده توسط مدیر اما بر اساس شدت به این شرکت روزمره. او هیچ هنرپیشه ولی خو courteousness است آشکار خود را به ویژه هنگامی که او در برخورد با 12 سال با mahiro (با mahiro Tanimoto). Yuichi استخدام شده برای مطرح به عنوان پدر او که سمت چپ زمانی که او فقط یک نوزاد. او را کمک به او را کامل تصویری از شکوفه های گیلاس و گوش دادن مشتاقانه به مشکلات خود را.

اما او را نیز مطرح به عنوان پدر یک عروس واقعی بوده است و تبعید از مراسم مشروبات الکلی. هنگامی که یک قرعه کشی برنده اشتیاق به احساس خاص یک بار دیگر او را در آستان او با یک غول تازگی چک. و زمانی که یک کارگر راه آهن در مورد به طور منظم توسط مافوق خود Yuichi خواهد گام در و را سرزنش می کنند. در پایان فرفره او شما را خود را ترک کند حتی اگر کسانی که او را استخدام کرده اند خواهش کرد که او را به ماندن. "ما مجاز به عشق یا دوست شود" او می گوید. این کمی مانند مری پاپینز پشت سر گذاشتن بانک های کودکان است.

خانواده های عاشقانه, LLC آیا در زمان خواندن مانند یک دفتر خاطرات سفر. شاید که انتظار می رود از یک فیلمساز که منتقل شده به طوری یکپارچه بین داستانی و غیر داستانی – خطوط تمایل به تیرگی. در اینجا او به تناوب بین unfussy از نزدیک گرفته شده در ارزان دوربین های دیجیتال و فیلم هواپیماهای بدون سرنشین از شهر از بالا. ما می بینیم سامورایی reenactments در پارک ردیف فاکس مجسمه در تیکوا ایناری توکیو Betsuin معبد و یک خارپشت کافه. او علاقه مند در شهر و معماری آن بلکه در نحوه تعامل مردم با محیط زیست است.

Yuichi سمت چپ برای رفتن در مورد کسب و کار روزانه در این امید که مخاطبان ممکن است پیدا کردن برخی از تقاطع بین خود و جهان و ایشان. هرتزوگ یکی نیست به قاضی – او جهان را می بیند که پر از اجتماعی فریب. با mahiro خود را نشان می دهد جعلی پدر عکس, او ادعا می کند گرفته شد در بالی است اما در واقع از یک ساحل محلی. در جای دیگر Yuichi بازديد کم na, هتل, اولین هتل با کارکنان روبات و او ponders که آیا او جعلی بستگان ممکن است یک روز جایگزین سایبرنتیک ،

خانواده های عاشقانه, LLC احساس بیش از حد بازی گاه به گاه به طور رضایت بخشی مشغول به موضوع هویت در جهان مدرن است, اما آن را ارائه می کند تا چند جذاب عکس های شرح داری. در یک نقطه Yuichi تلاش می کند از تابوت شده استخدام به یک بدن در یک تابوت تشییع جنازه. او گفته است که وجود دارد بسیاری از کسانی که مایل به تجربه خود خاطرات و بازی در "بودن مرده بدون مرگ". هرزوگ ممکن است یک توریست در این جهان اما او همچنان یکی از سینما را empaths – وجود کنجکاوی در اینجا اما بدون قضاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن