خرید اینترنتی: آمازون سهام مرموز تیزر برای سریال تلویزیونی بر اساس بازی ویدیویی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آمازون منتشر کرده است یک تیزر مرموز برای یک تلویزیون اقتباس از خرید اینترنتیمحبوب بازی های ویدئویی.

کلیپ پرده برداری کرد روز پنج شنبه به طول می انجامد و تنها 23 ثانیه و شامل اشاره “آمازون اصلی” و “لطفا ایستاده”.

Bethesda بازی استودیو توسعه دهنده بازی در پشت حق رای دادن اعلام کرد در یک صدای جیر جیر است که آن را با همکاری Westworld سازندگان Jonathan Nolan و شادی و همچنین produdction شرکت ماشین چین دهنده فیلم را خرید اینترنتی به صفحه نمایش با آمازون است.

به گزارش خبرنگار هالیوودسری در حال حاضر در حال توسعه است اما با یک سری تعهد پنالتی – به این معنی که خرید اینترنتی را مستقیما به سری بدون نیاز به خلبان مرحله اگر اسکریپت تلقی می شود موفق است.

خرید اینترنتی است نمادین جهانی حق رای دادن با لژیون از طرفداران در سراسر جهان و غنی حاوی داستان فوتی و فوری است که قدرت آن را” آلبرت چنگ COO و co-سر از تلویزیون در Amazon Studios, در بیانیه ای گفت.

“و یونس و لیزا در حال کامل سرایان به همراه این مجموعه به زندگی است.

“ما هیجان زده به پیوستن با بتسدا را خرید اینترنتی به تلویزیون است.”


پست آخرالزمانی بازی های ویدئویی برای اولین بار منتشر شد در سال 1997 و از آن زمان تا به حال سه نسخه در سری اصلی و همچنین چندین اسپین-آف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>