Coronavirus همه گیر است مختل اقتصاد ایالات متحده. میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست با بسیاری از بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به بیکار در هفته های آینده.

بدون کار مردم که اصلا پس انداز اضطراری در حال پیدا کردن خود را در موقعیت قادر به پرداخت تمام صورت حساب خود را.

چگونه به کمک گرفتن از طلبکاران اگر شما در معرض خطر از دست رفته پرداخت

اگر شما در حال سقوط در پرداخت وام و یا صورتحساب کارت اعتباری و یا فکر می کنم شما ممکن است به زودی در اینجا نحوه دریافت کمک از وام دهنده خود را. به منظور به دنبال کمک از مردم شما را مدیون پول این مراحل را.

1. ایجاد یک لیست از همه از صورتحساب ماهانه خود را

اولین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است به نوشتن یک لیست از کسانی که مدیون شما چقدر شما مدیون آنها پرداخت ماهانه و تاریخ به دلیل آن پرداخت.

اگر شما در حال حاضر باید یک بودجه ماهانه شما باید این اطلاعات را در یک مکان. اگر شما نمی, شما می توانید این لیست را بر روی یک تکه کاغذ یا یک صفحه گسترده مانند Google Sheets.

با داشتن همه این اطلاعات را به مرحله بعدی بسیار آسان تر است.

2. اولویت دادن به کسانی که صورتحساب

گام بعدی شما می خواهید به نگاهی است به اولویت بندی صورت حساب خود را. پول متخصص کلارک هوارد است برخی بسیار خاص و توصیه های مفید در مورد چگونه به انجام این کار.

در کل اگر شما در یک بحران نقدی کلارک می گوید به اولویت بندی هزینه های این روش:

  1. مواد غذایی
  2. مسکن
  3. حمل و نقل
  4. آب و برق
  5. بدهی نا امن مانند کارت های اعتباری و وام های شخصی

شما ممکن است یک وام مسکن به دلیل پرداخت که می گیرند در این لیست است. بعدی خواهد بود هر خودرو وام شما ممکن است داشته باشد. این وام شما می خواهید به پرداخت آخرین — اما شما هنوز هم می خواهید به پرداخت اگر شما می — خواهد بود شرکت های کارت اعتباری و هر کسی که شما ممکن است یک وام شخصی با.

بیشتر بخوانید درباره اولویت اسکناس در اینجا.

تبلیغات

مهم این است که شما می خواهید به نگاهی به آنچه شما را در دسترس داشته باشد و به شکل که شما خواهد شد در واقع قادر به پرداخت به شما به عنوان حرکت به پایین این لیست از 1 به 5.

هنگامی که شما در رسیدن لایحه شما نمی قادر خواهد بود برای پوشش کامل در حرکت به مرحله بعد.

3. تماس با طلبکاران شما فکر می کنید شما نمی قادر خواهد بود به پرداخت زود و اغلب

کلارک می گوید که کلید برای گرفتن وام دهندگان به کار با شما را هنگامی که شما می توانید یک پرداخت برای تماس با آنها را زود و اغلب. شما می خواهید به آنها را آگاه از وضعیت خود را به طوری که آنها نمی فکر می کنم شما به سادگی متخلف بودن.

وام دهندگان هستند احتمال بیشتری برای کار با وام گیرندگان که برقراری ارتباط با آنها در مورد شرایط خود را به عنوان به زودی به عنوان یک مسئله مطرح می شود.

“بزرگ ترین چیزی که به انجام است پنهان از این” کلارک می گوید.

4. به دنبال دستورالعمل خود را در وب سایت وام دهنده

بسیاری از وام دهندگان راه اندازی پروتکل های خاص برای گرفتن کمک اگر شما در یک اتصال مالی. اگر وام دهنده خود را یکی از آن, شما ممکن است موفقیت های بیشتر اگر شما به دنبال این پروتکل به جای فقط تماس با شماره تلفن رایگان خود را در کارت یا لایحه.

اعتباری گزارش آژانس Experian وارد یک لیست قابل توجه از موسسات مالی با کروناویروس مربوط به امداد ارائه و چگونه به آنها دسترسی داشته باشید. شما می توانید آن را در اینجا.

برای مثال امریکن اکسپرس دارای یک لینک خاص که در آن شما می توانید چت با یک نماینده در مورد کاهش پرداخت های ماهانه خود را گرفتن رهایی از هزینه های اواخر و بیشتر. بسیاری از وام دهندگان دیگر در حال ارائه همان.

5. اگر شما تماس بگیرید و یا چت کنید ساعت خاموش

اگر شما پیدا کنید که خود را طلبکار است راه اندازی یک فرآیند خاص به درخواست کمک شما ممکن است نیاز به تماس با آنها را در خود اصلی شماره خدمات به مشتریان و یا شروع یک گفتگو با یک نماینده.

بسیاری از مردم ابراز نا امیدی به تیم کلارک در مورد طولانی نگه دارید و زمانی که آنها تماس بگیرید و صف انتظار برای چت آنلاین.

تبلیغات

کلارک توصیه این است که سعی کنید به تماس یا چت در ساعات خاموش — حتی اگر یک شبه امکان پذیر است — و به استفاده از گزینه پاسخ به تماس اگر یکی در دسترس است. او همچنین می گوید که اگر شما موفق به گرفتن آنچه شما نیاز دارید با یک نماینده, شما باید سعی کنید با یکی دیگر از.

یکی دیگر از گزینه این است که تلاش خود را مورد تشدید به کسی که با قدرت بیشتر به فرد کمک های تصمیم گیری.

6. مطمئن شوید که شما در حال واقع بینانه و صادقانه در مورد وضعیت خود را

هنگامی که شما قادر به برقراری ارتباط با کسی در مورد ناتوانی خود را به پرداخت آن مهم است به صف مقابل در مورد وضعیت خود را. اگر دلیل شما نمی توانید پرداخت است که شما گذاشته شده است با توجه به coronavirus اجازه دهید آنها را می دانیم که.

اگر ممکن است با یک طرح. برای مثال اگر شما می توانید پرداخت بخشی از لایحه خود را در حال حاضر و فکر می کنم شما ممکن است قادر به پرداخت هزینه بیشتر زمانی که شما دریافت می کنید کمک از دولت می گویند ، آنها ممکن است مایل به تسلیم بخشی از پرداخت خود را به تاریخ بعد.

7. سعی کنید به هر گونه توافق در نوشتن و یا یک چت شما می توانید تصویر

اگر شما قادر به رسیدن به یک توافق با وام دهنده خود را سعی کنید به آن را دریافت در نوشتن.

اگر شما به یک توافق از طریق تلفن بپرسید اگر آنها را از طریق ایمیل به شما یک تایید نامه آن است. اگر شما قادر به دریافت به وضوح در چت, عکس چت.

شما ممکن است نیاز به مراجعه به این بعد اگر برای برخی از دلایل دهنده reneges در معامله و یا مکان یک علامت منفی بر گزارش اعتبار خود را حتی اگر آنها موافقت کرده است.

8. تکرار این فرایند اگر شما قادر به پرداخت در ماه های آینده

در نهایت هیچ کس هیچ ایده چگونه همه از این است که رفتن به گذشته است. و حتی اگر کلارک می گوید ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت و شغل خواهد شد در آینده ممکن است در حالی که کمی.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در این موقعیت دوباره ماه آینده قادر به پرداخت همه قبوض خود را, شما ممکن است نیاز به انجام تمام این بارها با وام دهنده خود را — مگر در مواردی که شما قادر به رسیدن به برخی دراز مدت توافق است.

خبر خوب این است که پس از طي مراحل هنگامی که شما یک ایده بسیار بهتر از آنچه انتظار می رود و چگونه به آن حرکت است.

تبلیغات

فکر نهایی

به یاد داشته باشید که قبل از شما در تماس با طلبکاران خود را به شروع روند بهتر است. وجود دارد بسیاری از مردم در همان قایق پس از آن ممکن است برخی از زمان برای دریافت کمک شما نیاز. را صبر, و به یاد داشته باشید که تداوم کلیدی است.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im