تشخیص چهره شرکت که خراش های رسانه های اجتماعی قابل بررسی توسط انگلستان و استرالیا

انگلستان کمیساریای اطلاعات و استرالیا کمیساریای اطلاعات اعلام کرده اند مشترک رسیدگی به Clearview AI.

اطلاعات ناظران تمرکز خواهد کرد “در این شرکت با استفاده از ‘خراشیده’ داده و بیومتریک افراد” آنها در بیانیه ای گفت.

این تحقیقات به شرح زیر مشابه اعلام شده توسط دفتر کمیسر حریم خصوصی کانادا نیز باز کرده است رسیدگی به Clearview AI.

“مشترک تحقیقات آغاز شد در پی گزارش های رسانه ها که اعلام کرد که Clearview هوش مصنوعی با استفاده از فن آوری های خود را برای جمع آوری تصاویر و تشخیص صورت در دسترس برای اجرای قانون در زمینه تحقیقات” کانادا در بیانیه ای می گوید.

“گزارش نیز نشان میدهد که این شرکت مستقر در ایالات متحده فراهم می کند خدمات در تعدادی از کشورها به طیف گسترده ای از سازمان ها از جمله خرده فروشان موسسات مالی و نهادهای مختلف دولت.”

این شرکت تا به حال توصیه به حفاظت از حریم خصوصی مقامات که در پاسخ به تحقیقات خود را برداشت و خدمات خود را از کانادا.

Clearview AI است, تشخیص صورت, راه اندازی, که شانه از طریق اینترنت به صورت عکس برای آموزش الگوریتم خود را.

تحقیقات توسط نیویورک تایمز نشان داد که شرکت پایگاه داده شامل بیش از 3 میلیارد و تصاویر آن “فراتر از هر چیزی که تا کنون ساخته شده توسط دولت ایالات متحده و یا دره سیلیکون غول.”

بسیاری از عمده فن آوری از جمله Google, YouTube, Facebook و توییتر ارسال می شود این شرکت بس-و-دست برداشتن نامه برای نقض سیاست های خود را در مورد جمع آوری داده ها.

با وجود این شرکت نرم افزار استفاده شده توسط ایالات متحده وزارت دادگستری و اداره مهاجرت و گمرک (ICE).

بزرگ دیگر شرکت های آمریکایی مانند macy’s, خارج شده, بانک مرکزی آمریکا, و هدف باید همه در این گزارش با استفاده از این سرویس است.

از آن پس دچار یک نقض داده ها در فوریه سال 2020 اجازه داده است که افراد مخرب دسترسی غیر مجاز به شرکت در لیست مشتری.

بسیاری از تشخیص چهره شرکت های در حال پایان دادن و یا توقف توسعه خود را در صورت به رسمیت شناختن خدمات پس از Black Lives Matter تظاهرات که همچنان در ایالات متحده است.

آی بی ام گفت: این امر دیگر توسعه به طور کلی تشخیص چهره تکنولوژی در حالی که آمازون قرار داده شده است یک مهلت قانونی برای آن Rekognition نرم افزار برای یک سال.

سال گذشته موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی آزمایش 189 الگوریتم از 99 توسعه دهندگان و متوجه شد که سیاه و آسیایی, چهره شد ده تا 100 برابر بیشتر احتمال دارد به دروغ شناسایی شده توسط این الگوریتم در مقایسه با سفید مواجه است.

اما Clearview AI گرفته است یک رویکرد متفاوت است.

“در حالی که آمازون, گوگل و آی بی ام تصمیم به خروج از بازار Clearview AI معتقد است که در ماموریت مسئولانه با استفاده از تشخیص چهره برای محافظت از کودکان قربانیان از تقلب مالی و جنایات دیگر که پریشان جوامع ما” گفت: مدیر عامل Hoan تن-که.

مدیر عامل شرکت همچنین ادعا کرد که شرکت فناوری “در واقع کار می کند” اما “در نظر گرفته نمی شود استفاده می شود به عنوان یک ابزار نظارت مربوط به تظاهرات و یا تحت هیچ شرایطی دیگر.”

“Clearview AI جستجوها در دسترس عموم عکس ها از اینترنت مطابق با قوانین” یک سخنگوی Clearview AI گفت: مستقل. “در آن استفاده شده است برای کمک به شناسایی مظنون جنایی. این فن آوری قدرتمند است که در حال حاضر در دسترس نیست در انگلستان و استرالیا. افراد در این کشورها می توانید انتخاب کردن. ما همچنان به همکاری با انگلستان ICO و استرالیا OAIC.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>