Facebook در حال راه اندازی ویژگی های جدید برای تشویق مردم در انتخابات و آموزش به رای دهندگان – در حالی که یک بار دیگر امتناع از محدود کردن دسترس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی پست.

این شرکت راه اندازی خواهد شد “رای گیری مرکز اطلاعات” است که با هدف تشویق شهروندان برای رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان ارائه اطلاعات معتبر در مورد چگونه به انجام این کار.

آن را نیز اجازه می دهد تا به کاربران برای خاموش کردن برخی از تبلیغات سیاسی هر چند اذعان کرد که این ویژگی ممکن است ناقص است.

رونمایی از امکانات مارک زوکربرگ همچنین در پاسخ به ادامه سوال در مورد پاسخ خود را به بحث پست توسط رئیس جمهور در Facebook. در یک سری از نوشته های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق به خشونت و گسترش اطلاعات نادرست در مورد رای گیری – اما آقای زوکربرگ یک بار دیگر نشان داد که Facebook نه برچسب و یا محدود کردن گسترش این پست بر خلاف توییتر.

اطلاعات جدید مرکز نشان خواهد داد تا در تغذیه از مردم در ایالات متحده بعد از این تابستان پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرا خواهد کرد در برابر جو بایدن.

این ابزار اطلاعات را از وزارت امور خارجه انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و مقامات محلی Facebook گفت و شامل جزئیات ثبت نام رای به حوزه های رأی گیری و رای گیری از طریق پست.

آن را جلب خواهد کرد این اطلاعات را از وزارت امور خارجه انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و مقامات محلی.

اطلاعات hub خواهد شد که برجسته نمایش داده شده بر مردم Facebook اخبار آغاز و در روز چهارشنبه – و در Instagram بعد از آن در تابستان – شبیه به کروناویروس مرکز اطلاعات شرکت راه اندازی در اوایل سال جاری در تلاش برای بالا بردن آمار و منابع معتبر اطلاعات در Covid-19.

Facebook و مدیر اجرایی آن همچنان به صورت نقد برای از بین بردن و یا برچسب زدن پست های آقای ترامپ که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری توسط پست الکترونیکی و بسیاری از گفت: تشویق خشونت در برابر معترضان.

در اوایل این ماه آقای زوکربرگ نوشت: “من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن.”

در ایالات متحده آمریکا امروز از نظر قطعه در روز سه شنبه آقای زوکربرگ مجددا آن موقعیت است.

“در نهایت من معتقدم که بهترین راه برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو است که از طریق رای گیری و من معتقدم که ما باید اعتماد رای دهندگان را به قضاوت برای خود,” او نوشت.

“به همین دلیل من فکر می کنم ما باید حفظ به عنوان باز کردن یک پلت فرم که ممکن است همراه با بلند پروازانه تلاش برای افزایش مشارکت رای دهندگان.”

Facebook آزادی بیان موضع ممکن است بیشتر به عدم تمایل به بیگانه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود را در حالی که نگه داشتن کسب و کار خود گزینه های باز کردن منتقدان نشان می دهد.

Dipayan Ghosh, co-مدیر پلت فرم پاسخگویی پروژه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه گفت: Facebook “نمی خواهند به تیک تیک کردن کل قنداق کردن از افرادی که واقعا بر این باورند که رئیس جمهور و قدردانی” کلمات خود را.

در علاوه بر این به رای گیری hub, Facebook نیز در حال حاضر اجازه دهید مردم خاموش سیاسی و اجتماعی مسئله تبلیغات است که نمایش “برای پرداخت” تعیین معنی یک سیاستمدار و یا نهاد سیاسی برای آن پرداخت می شود.

این شرکت اعلام کرد این گزینه در ماه ژانویه اما از آن است که رفتن به اثر در حال حاضر.

سارا شیف, Facebook محصول, مدیر هشدار داد که رسانه های اجتماعی شرکت سیستم های “ایدهآل نیست” و تشویق کاربران به گزارش “پرداخت” تبلیغات آنها را ببینید اگر آنها را انتخاب کرده اند نه به آنها مراجعه کنید.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im