Facebook سهامداران شکایت شرکت بیش از شکست در مسائل نژادی’

Facebook در حال شکایت توسط یکی از سهامداران آن بیش از آن شکست در مسائل نژادی.

سهامداران ناتالی Ocegueda ادعا کرده است که نتیجه Facebook را انفعال منجر به آن های اخیر تحریم از تبلیغ.

شرکت های مختلف از جمله بن و جری Unilever سونی و مایکروسافت را کشیده آگهی در سایت های رسانه های اجتماعی.

این طرح دعوی در دادگاه بلومبرگ گزارش به نقل از Facebook عدم اقدام بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

آقای ترامپ گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

در این بیانیه تکرار یک نقل قول از میامی کمیسر پلیس والتر Headley در سال 1967 در یک زمان وجود دارد که ناآرامی در محلات سیاه و سفید در این شهرستان است. Headley حمایت در برابر لغو تبعیض نژادی مشخص و خواست شهروندان “رای سفید”.

آقای ترامپ گفت: عبارت بوده است “استفاده می شود بسیاری از بار” و ظاهرا نمی دانم ریشه این عبارت است.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که او نمی خواست این شرکت به یک “داور از حقیقت” با قرار دادن برچسب بر روی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به عنوان توییتر انجام داد.

پس از تحریم شروع به دست آوردن کشش زوکربرگ گفت: این شرکت تغییر خواهد کرد سیاست های خود را.

Ocegueda همچنین با اشاره به استعفای Kenneth Chenault سیاه عضو Facebook مدیره.

“Facebook رویکرد به تنوع شده است مشخصه tokenism: ایجاد یک حرکت کوچک به برآورده ظاهر, اما نمی توان هر زمینه ای قابل توجهی تغییر” شکایت می گوید.

مستقل رسیده به Facebook برای نظر.

این در حالی است که یک Facebook استخدام مدیر و دو بالقوه کارکنان این مدیریت اقدام به جذب باید ثبت شکایت علیه این شرکت با این استدلال که آن را تبعیض علیه سیاه کارگران است.

“ما اعتقاد داریم آن را ضروری است برای ارائه تمام کارکنان با احترام و ایمن در محیط کار. ما را از هر گونه اتهام تبعیض جدی و بررسی هر مورد” Facebook سخنگوی پاملا Austin گفت.

Facebook نیز متهم شده است از پرورش تفرقه پلت فرم به منظور افزایش سود.

به تازگی این شرکت تعطیل صفحات و گروه های ضد دولت Boogaloo’ جنبش هنوز آن را کشف شد این شرکت شده بود بهره تبلیغات از گفت: گروه برای ماه می باشد.

یک گزارش همچنین پیشنهاد کرد که Facebook مدیران کنار گذاشته پژوهش که در سایت کمتر polarising برای ترس است که آن را ناعادلانه هدف جناح راست کاربران است.

چنین شد به عنوان “antigrowth” و نیاز به “یک موضع اخلاقی.” Facebook گفت: گزارش “عمدا نادیده گرفته و حقایق بسیار مهم است که تضعیف آن روایت”.

کارکنان در Facebook را راه می رفت بیش از این شرکت در رابطه با راست نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>