Facebook Holographic VR Glasses
مشکل با تمام زمان VR هدست است که آنها می توانند نمی توان مثل شما که عینک آفتابی این است که مگر…شما در حال صحبت کردن در مورد جدید هولوگرافی, عینکی, از Facebook واقعیت Labs. درست است که این عینک را استفاده از هولوگرافی فیلم فعال کردن لنز به کل ضخامت کمتر از 9mm. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این طراحی ممکن است از طریق یک سری از تخت قطبی فیلم که با استفاده از یک “کلوچه اپتیک” نور-تاشو روش برای منعکس کردن تصویر نمایش داده شده چند بار در یک جمع و جور فضا. به علاوه این نمونه اولیه با استفاده از لیزر به جای Lcd ها برای ایجاد تصاویر پس ما نمی توانیم کاملا دقیق زمینه مشاهده و اندازه گیری فقط رتبهدهی نشده است.

Oculus Quest All-in-one VR Gaming Headset – 128GB
Oculus تلاش All-in-one VR Gaming Headset – 128GB

  • All-in-one VR: هیچ PC. بدون سیم است. هیچ محدودیتی وجود ندارد. Oculus تلاش است همه در یک سیستم بازی ساخته شده برای واقعیت مجازی است. در حال حاضر شما می توانید تقریبا در هر نقطه تنها با یک هدست VR و کنترل است.
  • Oculus لمسی کنترل: بازوی خود را با برنده جایزه Oculus لمسی کنترل. شما دیگر می اندازد و منازعه به نظر می رسد در VR با بصری واقع گرایانه دقت خود را حمل و نقل دست و حرکات را به سمت راست به بازی
  • راه اندازی آسان: جهان خود را در بازی. راه اندازی آسان است که آیا شما در خانه یا جایی جدید است. Oculus تلاش کار می کند با محیط زیست خود را بنابراین شما می توانید بازی را در حالت ایستاده و یا نشسته در فضاهای بزرگ یا کوچک است.
  • باور نکردنی VR بازی: توقف تماشای بازی و گام به گام به آنها. این که آیا شما dodging حملات ناخوشی و یا کاهش از طریق انبوهی دشمن شما هرگز از این نزدیک به عمل است.
  • نگهبان کمک می کند تا شما را امن نگه دارید: کشف جهان بدون قطع بیش از میز قهوه. Oculus نگهبان سیستم طراحی شده است برای کمک به شما در اجتناب از اشیاء نزدیک در حالی که شما در بازی.

Facebook Holographic VR Glasses
Facebook Holographic VR Glasses

نشان داده شده در سمت چپ یک عکس گرفته شده با proof-of-concept تحقیقات دستگاه بالا نشان داده شده است. در سمت راست یک عکس گرفته شده از طریق یک بزرگتر و پر رنگ سانتریفیوژ نمونه. ما در حال حاضر در دستیابی به پر رنگ در کوچکتر تحقیق نمونه” گفت: Facebook پژوهش است.