Facebook ممنوعیت افراطی Boogaloo گروه پس از بهره خود را از آگهی ‘ماه’

Facebook تعیین شده از “Boogaloo” جنبش یک “خطرناک” سازمان ” و آن را ممنوع اعلام کرد و پس از این گزارش بهره مندی از آگهی های فروخته شده توسط جنبش ماه می باشد.

این Boogaloo جنبش مبتنی بر ضد دولت شبکه یک بخش از جامعه آن است که “به دنبال ارتکاب خشونت” با توجه به یک پست وبلاگ توسط Facebook اعلام ممنوعیت.

جنبش تقسیم شده است بیش ایدئولوژیک مسائل از جمله “هدف از جنگ با نژاد پرستی و یهودی ستیزی”.

“برای ماه ما را حذف کرده Boogaloo محتوای زمانی که وجود دارد این است که یک ارتباط روشن به خشونت یا تهدید به امنیت عمومی و امروز تعیین معنی خواهد بود که ما حذف محتوای بیشتر جلو می رویم” ،

Facebook در حال حاضر حذف گروه ها و صفحات این سازمان زمانی که آنها تعریف شده به عنوان خطرناک است. این تعریف شامل ترویج:

  • فعالیت های تروریستی
  • سازماندهی نفرت
  • کشتار دسته جمعی (از جمله تلاش) و یا قتل های متعدد
  • قاچاق انسان
  • سازماندهی خشونت و یا فعالیت های جنایی

Facebook حذف 220 Facebook حساب 95 Instagram حساب 28 صفحه و 106 گروه از این شبکه. آن را نیز حذف بیش از 400 گروه اضافی و بیش از 100 صفحات دیگر برای نقض سیاست های خود.

اما به عنوان Buzzfeed, گزارش های خبری, رسانه های اجتماعی, شرکت, کرده, کسب درآمد از طریق تبلیغات پرداخت می شود بر روی پلت فرم آن توسط اعضای Boogaloo جنبش است.

این آگهی حاوی پیام است که مردم باید “پیوستن به شبه نظامیان مبارزه با دولت” و ویژگی های موسیقی است که می گوید: “ما نمی ترسم از هیچ پلیس ما رو اسلحه بیش از حد.”

آگهی های مانند این به ویژه در Facebook و شرکت تابعه آن عکس های سایت Instagram.

“که نه صدا خوب” یک Facebook سخنگو گفت: به Buzzfeed زمانی که مطلع از محتوای این آگهی.

آنها همچنین گفت که این آگهی می تواند داخلی بررسی به اعلام روز سه شنبه بود “فقط شروع تاثیر” در Boogaloo حرکات.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر نمادها و محتوای خشونت آمیز در شبکه استفاده می کند و به روز رسانی پلیس و اجرای” این سخنگو همچنین گفت. “اگر آن را در محتوای آلی, آن را قطعا پایین آمده و همچنین در تبلیغات است.”

این Boogaloo جنبش به دست آورده حرکت اخیرا در مخالفت با سیاه زندگی مهم جنبش است که در اعتراض به طور مداوم در سراسر ایالات متحده برای ماه گذشته است.

برخی از آگهی از جنبش اشاره Black Lives Matter هشتگهای مانند #BreonnaTaylor و #GeorgeFloyd.

Facebook حرکت در می آید به عنوان دیگر شبکه های اجتماعی در حال سرکوب راست محتوایی که ناقض نظر خود را از خدمات.

ق برداشته سیاسی subreddits که شکست آن قوانین از جمله برجسته جامعه برای حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام r/The_Donald که در حال تبدیل به یک مرکز برای سفید ناسیونالیستی و نژادپرستانه محتوا.

به طور مشابه آمازون متعلق به جریان پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی, حذف حساب کاربری از آقای ترامپ برای “نفرت انگیز رفتار”.

در همان زمان تبلیغ اقدام علیه Facebook برای “ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت” با بسیاری از نام های بزرگ از مارک های از بین بردن بازاریابی خود را از این شرکت سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>