ماسک صورت: شما می توانید یکی با استفاده از آیتم های شما در خانه ؟

پوشش صورت در حال حاضر اجباری برای پوشیدن در حالی که در مغازه ها در انگلستان است. در 13 مارس دولت توصیه مردم به

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

پوشش صورت در حال حاضر اجباری برای پوشیدن در حالی که در مغازه ها در انگلستان است.

در 13 مارس دولت توصیه مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در فضاهای سربسته مانند سوپر مارکت, با این حال از آن ساخته شده بود و نه اجباری.

آخرین حرکت را به ارمغان می آورد انگلستان در خط با اسکاتلند ساخته شده است که ماسک های صورت اجباری در مغازه ها در 10 جولای و به شرح زیر تصمیم گیری نیاز به استفاده از آنها در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن.

در آن زمان دولت گفت: مردم تنها باید رفت و آمد در صورت لزوم (و برای ادامه کار از خانه) اما اگر کسی نیاز به سفر آنها باید خود را پوشش بینی و دهان.

این قانون صدق نمی کند و به کودکان و افراد معلول و کسانی که با مشکلات تنفسی است.

استاد Venki راماکریشنان رئیس انجمن سلطنتی به تازگی گفت که او معتقد است مردم باید پوشیدن ماسک صورت هر زمان که آنها در محیط داخل خانه و افزود که بریتانیا شده است "راه پشت" بسیاری از کشورهای دیگر.

نه با پوشیدن ماسک در عمومی باید تبدیل به لحاظ اجتماعی قابل قبول به عنوان نوشیدنی رانندگی و یا رانندگی بدون کمربند ایمنی او اضافه شده است. "ویروس است و نه حذف شده است به طوری که ما بلند مستند و مردم به طور فزاینده ای با یکدیگر تعامل ما نیاز به استفاده از هر ابزار ما برای کاهش خطر موج دوم عفونت" استاد راماکریشنان گفت.

"وجود دارد هیچ گلوله نقره اما در کنار شستن دست و فیزیکی فاصله ما نیز باید از همه شروع به پوشیدن پوشش صورت به خصوص در داخل خانه محصور در فضاهای عمومی که در آن فاصله فیزیکی است که اغلب امکان پذیر نیست."

با وجود این قوانین فولاد-درجه ماسک هنوز هم باید همگانی برای سلامت و مراقبت کارگران و اعضای خواست عمومی برای پیدا کردن جایگزین مانند DIY ماسک یا فروشگاه-خرید.

تعدادی از مارک های مستقل از جمله بازنویسی شده اند شروع به تولید نسخه های خود را با بهره گیری بسیاری از موسسات خیریه بیش از حد, اما هیچ چیز به شما جلوگیری از ساخت خود را حتی اگر شما نمی توانید بدوزید.

دولت حتی منتشر شده خود را راهنمای ساخت ماسک و انتشار آن نقشه راه و استراتژی برای مرحله بعدی از این بیماری همه گیر.

این که آیا شما با یک چرخ خیاطی دستی و یا به سادگی می خواهید یک تعمیر سریع شما می توانید انجام آنچه شما باید در اطراف خانه خود را از تی شرت و حوله چای به تک جوراب.

وقتی که می آید به کدام پارچه برای استفاده محققان در دانشگاه کمبریج دریافتند که پنبه تی شرت و پنبه ملحفه بهترین هستند در خانه مواد برای ساخت DIY ماسک صورت با توجه به توانایی خود را برای جذب ذرات کوچک در حالی که باقی مانده تنفس.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انواع مختلف ماسک صورت و گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونه به آنها را.

T-پیراهن ماسک صورت

شما نیاز:

 • یک تی شرت است که شما نمی خواهید دیگر (در حالت ایده آل اندازه کوچک و یا کوچک اضافی)
 • قیچی

مرحله 1: برش یک خط مستقیم در سراسر عرض تی شرت (جلو و عقب) حدود 20 سانتی متر از پایین تی شرت.

مرحله 2: از یک نقطه 2 سانتی متر پایین سمت راست بالا گوشه ای از پارچه را 15 سانتی متر برش افقی از طریق هر دو طرف پارچه است که به موازات بالای مستطیل.

مرحله 3: برش پایین سمت پایین پارچه تا زمانی که شما رسیدن به حدود 2 سانتی متر بالاتر از لبه پایین. از اینجا یکی دیگر از 15 سانتی متر برش است که اجرا می شود به موازات پایین پارچه را به یک مستطیل است که می تواند دور انداخته شود.

مرحله 4: به روابط باز برش لبه 2 نوار بلند از پارچه. اشکار اصلی قطعه از پارچه و محل بیش از دهان و بینی. 4 نوار عنوان روابط به نگه داشتن پارچه صورت پوشش در محل و باید بسته در پشت سر و اطراف گردن.

این پارچه دوخته شده ماسک صورت

شما نیاز:

 • دو 25cm x 25 سانتی متر مربع از پارچه های پنبه ای
 • دو 20cm قطعات الاستیک (یا رشته یا پارچه نوار)
 • سوزن و نخ
 • قیچی

مرحله 1: برش دو 25cm x 25 سانتی متر مربع از پارچه های پنبه ای. پشته 2 مربع در بالای هر یک از دیگر.

مرحله 2: برابر بیش از یک طرف توسط 0.75 سانتی متر و لبه دار کردن و سپس تکرار در طرف مقابل است. 2 کانال های تاشو دو لایه از پارچه بیش از 1.5 سانتی متر در هر طرف و دوخت این پایین.

مرحله 3: اجرای 20 سانتی متر طول الاستیک (یا رشته یا نوار پارچه ای) از طریق گسترده تر سجاف هر طرف صورت پوشش. این خواهد بود که گوش حلقه. با استفاده از یک سوزن به موضوع آن را از طریق. کراوات به پایان می رسد محکم.اگر شما فقط باید رشته شما می توانید روابط طولانی تر و کراوات و پوشش پشت سر خود را.

مرحله 4: به آرامی بکشید و الاستیک به طوری که گره در حال جمع داخل سجاف. جمع آوری دو طرف پوشش در الاستیک و تنظیم به طوری پوشش متناسب با صورت خود را. سپس ایمن کوک الاستیک در محل برای نگه داشتن آن را از لغزش. این الاستیک حلقه مناسب بر روی گوش.

این bandana ماسک صورت

شما نیاز:

 • دستمال یا دستمال
 • دو قطعه الاستیک (و روابط)
 • سوزن و نخ
 • قیچی

مرحله 1: پخش قطعه ای از پارچه را صاف و برابر در نیمه طوری که بالا و پایین در وسط ملاقات. ریختن (فولد) bandana نیم دوباره به طوری که در حال حاضر وجود دارد چهار لایه از پارچه.

مرحله 2: استفاده از دو مو روابط به گوش ایجاد حلقه. لغزش یک کراوات مو بیش از هر یک از به پایان می رسد و حرکت چند اینچ به سمت مرکز خورده bandana.

مرحله 3: ریختن (فولد) به پایان می رسد از bandana به ملاقات در وسط. به پایان می رسد باید کمی بنابراین شما می توانید پهلو یک پایان دیگر برای کمک به نگه داشتن آنها را امن.

مرحله 4: به آرامی بکشید و الاستیک و تنظیم به طوری پوشش متناسب با صورت خود را. سپس محل الاستیک حلقه بر گوش.

جوراب ماسک صورت

شما نیاز:

 • یک جوراب (در نظر گرفتن پارچه را تنفس)
 • قیچی

مرحله 1: ریختن (فولد) sock در نیمه و قطع پا و مچ پا ،

مرحله 2: باز کردن جوراب و قطع لبه مخالف به پاشنه.

مرحله 3: برابر, جوراب نیم دوباره و برش را به پاشنه لبه حدود دو سوم و در حدود 2 سانتی متر از به پایان می رسد.

گام 4: باز کردن جوراب به طور کامل و تر و تمیز کردن گوشه و کنار به منحنی.

گام 5: حلقه برش outs اطراف گوش و پوشش بینی و دهان خود را با بقیه sock. پاشنه پا باید مناسب و ایمن بیش از بینی خود را.

هنگامی که شما نیاز به پوشیدن یک ماسک?

دولت بریتانیا ساخته شده است آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها در مغازه ها مانند سوپر مارکت ها و بانک ها و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی.

دستورالعمل دولت است که پوشش صورت می تواند کمک به کاهش خطر انتقال در برخی از شرایط. "پوشش صورت در نظر گرفته شده برای کمک به پوشنده لباس اما برای محافظت در برابر ناخواسته انتقال این بیماری به دیگران اگر شما آن را asymptomatically," توصیه می خواند.

آنچه که موثر ترین راه برای پوشیدن یک ماسک صورت?

اگر شما در حال رفتن به پوشیدن یک ماسک صورت, آن مهم است که شما بدانید که چگونه به آن را می پوشند به درستی در غیر این صورت این ماسک کار برکنار شده است.

دولت می گوید که یک پارچه صورت پوشش باید پوشش دهان و بینی خود را در حالی که اجازه می دهد تا شما به راحتی تنفس.

سازمان جهانی بهداشت ارائه شده است مراحل زیر را برای هر کسی که با پوشیدن چهره و پوشش:

 • قبل از اینکه شما را در ماسک پاک کردن دست های خود را با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub
 • بعدی پوشش بینی و دهان خود را با ماسک و مطمئن شوید که هیچ شکاف بین صورت خود و ماسک
 • هنگامی که شما در اجتناب از دست زدن به آن در حالی که شما با پوشیدن آن - اگر شما آن را لمس تمیز کردن دست های خود را دوباره
 • به عنوان به زودی به عنوان ماسک مرطوب می شود, جایگزین ماسک را با یکی از جدید - هرگز استفاده مجدد تنها استفاده از ماسک
 • هنگامی که از بین بردن, ماسک, شما باید آن را از پشت, مراقبت نه به لمس مقابل از ماسک و سپس دور انداختن آن را بلافاصله و یک بار دیگر خود را پاک دست

چگونه اغلب شما باید صورت خود را بشویید ،

شما باید شستن پارچه در صورت پوشش به طور منظم. آن را می توانید با دیگر لباس های شسته شده خود را با استفاده از مواد شوینده معمولی.

"این ایده آل باید شسته شود و بعد از هر استفاده در ماشین لباسشویی, اگر ممکن است," دکتر Shoshana Ungerleider یک طب داخلی پزشک با ساتر بهداشت گفت: CBS News.

ظریف تر ماسک که در handsewn ممکن است نیاز به شستشو با دست. اگر ماسک باید lathered با صابون و پاک حداقل به مدت 20 ثانیه با آب گرم و به آب گرم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب