ماسک صورت athleisure و صندل محبوب ترین روند مد در حال حاضر گزارش جدید می گوید

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان مردم در سراسر جهان در حال اولویت بندی ایمنی و راحتی با athleisure صندل و ماسک صورت در حال ظهور به عنوان محبوب ترین روند مد با توجه به یک گزارش جدید.

در جمعه, جهانی, مد پلت فرم جستجو Lyst را منتشر کرد, جدیدترین 2020 Lyst شاخص نشان دادن رفتارهای خرید بیش از 9m مردم در هر ماه بیش از یک دوره سه ماه.

بر اساس این گزارش که در زمان به حساب جستجو داده ها در هر دو Lyst و گوگل خرید و فروش نام تجاری و رسانه های اجتماعی اشاره و نامزدی آمار در سراسر جهان در طول ماه های مه و ژوئن ترین نام تجاری در جهان در حال حاضر است نایک.

علاوه بر ضربه زدن سفید بیرون از وهله اول نقطه ای که در آن لوکس streetwear نام تجاری بوده و برای سه چهارم آخرین نایک شماره یک عنوان مشخص شده اولین بار در مد لوکس با نام تجاری گرفته شده نه نقطه بالا از Lyst شاخص اول آغاز شد.

در حالی که 106 درصد افزایش تقاضا برای loungewear بازی بخش بزرگی در برند های اخیر موفقیت این گزارش همچنین اشاره می کند که نایک در واکنش به قتل جورج فلوید و تظاهرات اخیر علیه نژادپرستی و خشونت پلیس به وجود آمد که به عنوان یک نتیجه نیز طنین انداز با مصرف کنندگان است.

“در ماه ژوئن و خواهان برابری و عدالت نژادی جاروب جهان پس از مرگ جورج فلوید در دست ما افسران پلیس. در حالی که برخی از برندها تلاش برای واکنش نشان می دهند و در حال تغییر چشم انداز نایک صعود دو مکان را تبدیل به داغ ترین نام تجاری در جهان” در این گزارش اضافه کرد که یک “مجموعه ای از قدرتمند به دست آورده و نام تجاری متعلق به لحظه افزایش نام تجاری در طول سه ماهه”.

پس نایک 10 داغترین مارک برای این سه ماهه شامل, Off-White, گوچی, Balenciaga پرادا, Saint Laurent, ورساچه, باربری, Fendi و Bottega Veneta – که بسیاری از آنها متعهد کمک های مالی برای عدالت اجتماعی علل و یا پا به کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در رابطه با فرد مورد مد آن را تعجب آور نیست که محبوب ترین محصولات برای هر دو مردان و زنان بیش از سه ماه دوره بودند ماسک صورت و صندل.

برای زنان Birkenstock در آریزونا صندل ظهور به عنوان محبوب ترین محصول با جستجوهای برای slip-on کفش افزایش 225 درصد در طول سه ماهه.

و اثبات این است که مصرف کنندگان زن به دنبال یک راه برای تزریق بالا مد جدید خود را به حالت عادی دوم در لیست دریایی Serre ‘ $575 limited-edition ماه-نسخه قابل چاپ ماسک صورت.

محصولات بالا برای مردان نگاه مشابه با Lyst گزارش که سفید کردن ماسک صورت, صدر این لیست, به دنبال یک لوکس Birkenstock-esque جفت کفش طراحی شده توسط Brunello Cucinelli.

سه جفت کفش از Asics خاموش سفید و نایک نیز بالا 10 لیست در رده مردان همراه با یک جفت از Yeezy پنبه sweatpants, یک گوچی کلاه بیس بال و یک JW اندرسون ژاکت کش باف پشمی.

شما می توانید گزارش کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید