نیمه نهایی جام حذفی قرعه کشی: منچستر یونایتد در صورت چلسی در حالی که آرسنال در دیدار با شهرستان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد روبرو خواهد شد چلسی در جام حذفی نیمه نهایی در حالی که آرسنال را در منچستر سیتی.

نیمه نهایی برگزار خواهد شد در ورزشگاه ومبلی در آخر هفته از 18-19 ماه جولای و نهایی برگزار خواهد شد در همان زمین در 1 اوت.

تمام وسایل باقی مانده در این رقابت ها برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات اطراف coronavirus بحران است.

ایالات نوریچ را شکست داد 2-1 در روز شنبه به امن خود را نهایی-چهار نقطه با هری مگوایر به ثمر رساند در پایان وقت های پس از تاد Cantwell تا به حال لغو کردن Odion Ighalo را بازکن.

چلسی غلبه لستر 1-0 در یکشنبه, رزرو جای خود را در نیمه نهایی به لطف Ross Barkley هدف است.

آرسنال ضرب و شتم شفیلد یونایتد در زمان اضافه شده در اوایل روز با دنی کبللس شکستن تیغه طرفداران قلب لحظات پس از دیوید McGoldrick تساوی برای میزبان. نیکولاس په په باز کرده بود به ثمر رساند در نیمه اول از روی نقطه ی پنالتی.

دارندگان شهر دیدم 2-0 نیوکاسل در سنت جیمز پارک به امن گذشته در مرحله نیمه نهایی در نقطه بعد از کوین ده بروین گل از نقطه و نیمه دو برابر بازدید کنندگان منجر شود.

قرعه کشی انجام شد زنده در BBC در نیوکاسل با آلن شیرر بیرون کشیدن توپ خود را به پایبندی به جلوگیری از چالش های پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید